Akce 2+1 na novou řadu inovativních proteinů | Úklid skladu s širokou nabídkou

-12 %

Powerlogy Biohacker Boost Pack

Rychlá energie a výživa pro oba "mozky" člověka

Prémiový C8 MCT olej složený z čisté kyseliny kaprylové (C8) nejefektivnější dodá rychlou energii našemu mozku. 🧠 Brain Focus se postará o jeho komplexní výživu a podpoří vaši koncentraci i paměť. Jelikož výkon mozku je závislý i na kondice našeho druhého "mozku" – našeho mikrobiómu, v packu naleznete i živé probiotické kultury s vybranými prebiotiky Powerlogy Symbiotics.
2 147,00 1 899,00  s DPH
Omlouváme se, tento produkt aktuálně nemáme skladem.
Powerlogy Biohacker Boost Pack 1 899,00 
Powerlogy Biohacker Boost Pack 1 899,00  s DPH

Powerlogy C8 MCT Oil 500 ml

MCT tuky se střední délkou řetězce (8–12 uhlíků) jsou považovány za jeden z nejefektivnějších zdrojů energie pro mozek, ale i svaly. Jejich metabolická dráha je velmi rychlá a bez zátěže žlučníku se v játrech konvertují na ketony, které za vybraných podmínek dokáží proniknout i do mozku. Ze současných poznatků vědy jsou právě ketony mnohem čistším a efektivnější zdrojem energie pro mozek i svaly než glukóza.

Většina MCT olejů na trhu je směsí C8 a C10 v různých poměrech a v těch méně kvalitních se najdou i zbytky ostatních tuků, případně nějaké zbytky jiných látek (nečistot) po zpracování oleje. My jsme se rozhodli pro kvalitu bez kompromisu.

Powerlogy C8 MCT olej má v názvu C8 právě proto, že je 100 % složen z kyseliny kaprylové (C8).

MCT olej je bez chuti a aroma, čili má všestranné využití. Nejvíce ho využívají lidé pro podporu mentálního výkonu, náhradu krátkodobé energie z cukrů, při přechodu na low carb ketogenickou stravu nebo sportovci pro extra energii a zrychlenou regeneraci. Více detailů najdete zde.

Jak nejlépe využít MCT olej:

 • Do kávy s máslem, ghí, kolagenem nebo MCT olejem.
 • Do smoothies a koktejlů pro stabilnější energii.
 • Do salátů a dresinků namísto běžných olejů.
 • Na podporu low carb, vegan a keto stravování.

Powerlogy Brain Focus 60 kapslí

 • Čisté složení a 100% důraz na funkční dávku vybraných nootropik.
 • Přímý účinek na mozek – podpora alfa hladiny a lepší mentální výkonnosti.
 • Neobsahuje kofein, zaručuje tak stabilní koncentraci bez nervozity.
 • Veganské kapsle 100% bez lepku, mléka a alergenů.

Powerlogy Brain Focus jsme vyvíjeli s odborníky sportovní a terapeutické výživy více než rok. Naším cílem bylo přinést na trh opravdu funkční, komplexní a efektivní doplněk výživy, který přinese každodenní benefity. V současnosti jde zejména o podporu soustředění a kognitivních, analytických i kreativních funkcí mozku. Jde o podporu, za kterou člověk nezaplatí energetickou daň jako u mnoha stimulantů. Stejně nezažije nežádoucí účinky, jakými jsou stavy úzkosti, nervozita či přílišná hyperaktivita.

Tento komplex nootropik doporučujeme všem, jejichž cílem je zlepšit soustředění a mentální výkon. Hlavním cílem je výživa mozku a podpora hladiny alfa, kterou nazýváme také „flow“. Powerlogy Brain Focus nezaručuje stimulaci nebo maximalizaci výkonu, ale komplexní výživu a optimalizaci výkonu mozku.

Nootropikum nebo nootropní látka je biochemicky aktivní látka, která se přirozenou cestou účastní mozkových metabolických procesech a umožňuje mozku řídit všechny mentální i tělesné funkce.

Charakteristické účinky nootropik jsou:

 • zostření smyslového vnímání
 • zpracování většího množství informací
 • zlepšení schopnosti paměti
 • stabilizace emocí a nálad
 • zvýšená odolnost vůči stresovým činitelem

Powerlogy Brain Focus patří díky svému čistému složení mezi nejefektivnější produkty na trhu. Při výživových doplňcích je totiž hlavní spojení kvality ingrediencí a jejich funkční dávky. Je důležité sledovat obsah miligramů aktivních látek na různých doplňcích, ale kvalitu daných složek si běžně ověřit nedokážeme. My vám však optimální kombinaci můžeme garantovat a věříme, že ji jasně zažijete v praxi.

ZJISTIT VÍCE

Powerlogy Symbiotics 30 kapslí

 • Čisté složení a 100% důraz na funkční dávku vybraných probiotik i prebiotik.
 • 28 přátelských probiotických kmenů přirozených pro člověka.
 • 20 miliard CFU v jedné kapsli (počet aktivních bakterií).
 • Veganské kapsle 100% bez lepku, mléka a alergenů.

Asi každý z nás zná probiotika. Víme, že jde o symbiotické bakterie, které se přirozeně vyskytují v našich střevech. Obnovují poškozenou střevní mikroflóru, díky čemuž zlepšují trávení, zvyšují naši schopnost vstřebávat důležité vitamíny, posilují imunitu a také zabraňují růstu patogenních bakterií. Prebiotika jsou zase formou výživy, díky které se probiotika mohou v našich střevech naplno prosadit.

Powerlogy Symbiotics tedy představují probiotika i prebiotika v optimálním poměru. A jejich efekt je mnohem výraznější než „jen“ zlepšení trávení.

Symbiotika přinášejí příležitost zvýšit naši odolnost vůči chladu, úroveň radosti a emoční stability či schopnost spalovat tuky. Zlepšují soustředění, trávení, imunitu a mnoho dalších schopností. Symbiotika také spolupracují s naším tělem na produkci serotoninu, oxytocinu, GABA (důležitý neurotransmiter), mastných kyselin s krátkým řetězcem a jiných významných látkách.

Při tvorbě Powerlogy Symbiotics jsme měli jasný cíl: Použít jen ty nejkompatibilnější a nejsilnější bakteriální kmeny. A tento cíl jsme naplnili díky poznatkům jedné japonské studie. Vědci v ní analyzovali stolici ukázkově mentálně a fyzicky zdravého jedince. Identifikovali 15 kmenů, které jsou nejvíce zdraví prospěšné, extra silné na přežití žaludečních kyselin a schopné úspěšně kultivovat lidský mikrobiom. Laboratorní výzkum jejich chování za různých podmínek pokračoval až 20 let. Nakonec byla formulována symbiotická směs bakterií a vlákniny na jejich krmení (inulinový prášek z čekanky), kterou používáme i my v Powerlogy.

ZJISTIT VÍCE

Powerlogy Organic Coffee 250 g

Zrnková organická káva 100% Arabica zo Salvádoru. V chuti fíky a čokoláda. Zrna jsou pomalu pražená na střední stupeň s laboratorními testy kvality. Káva se pěstuje v nadmořské výšce 1400 m na plantáži zvané Andalusie. Plantáž je již mnoho let obhospodařována a udržována jako ekologická plantáž bez použití chemických látek a hnojiv. Vyzkoušejte naši kávu v lahodném krémovém tiramisu! Recept najdete níže.

Objevit více

Recenze produktu

Your email address will not be published.

Vaše hodnotenie

Zatím zde nejsou žádné recenze.