🎄 Výhodné balíčky 1+1 a 2+1 GRÁTISDoprava zdarma při každé objednávce

-5%

Powerlogy Brain Pack

Ta nejlepší výživa pro oba "mozky" člověka

Vědecké poznatky nám jasně dokazují, že výkon mozku je závislý i na kondici našeho druhého "mozku" - našeho mikrobiomu. Pokud se střevnímu mikrobiomu nedaří, máme častější výkyvy nálad, trávení nás více zatěžuje a dokonce si tvoříme méně serotoninu! Proto jsme spojili to nejlepší, co můžeme našemu tělu poskytnout v zájmu vyššího výkonu mozku i větší fyzické pohody: komplexní výživu mozku Brain Focus a nové symbiotika. 🧠
1 498,00 1 419,00  s DPH
Omlouváme se, tento produkt aktuálně nemáme skladem.

Powerlogy Brain Pack 1 419,00 
Powerlogy Brain Pack 1 419,00  s DPH

Powerlogy Brain Focus 60 kapslí

 • Čisté složení a 100% důraz na funkční dávku vybraných nootropik.
 • Přímý účinek na mozek – podpora alfa hladiny a lepší mentální výkonnosti.
 • Neobsahuje kofein, zaručuje tak stabilní koncentraci bez nervozity.
 • Veganské kapsle 100% bez lepku, mléka a alergenů.

Powerlogy Brain Focus jsme vyvíjeli s odborníky sportovní a terapeutické výživy více než rok. Naším cílem bylo přinést na trh opravdu funkční, komplexní a efektivní doplněk výživy, který přinese každodenní benefity. V současnosti jde zejména o podporu soustředění a kognitivních, analytických i kreativních funkcí mozku. Jde o podporu, za kterou člověk nezaplatí energetickou daň jako u mnoha stimulantů. Stejně nezažije nežádoucí účinky, jakými jsou stavy úzkosti, nervozita či přílišná hyperaktivita.

Tento komplex nootropik doporučujeme všem, jejichž cílem je zlepšit soustředění a mentální výkon. Hlavním cílem je výživa mozku a podpora hladiny alfa, kterou nazýváme také „flow“. Powerlogy Brain Focus nezaručuje stimulaci nebo maximalizaci výkonu, ale komplexní výživu a optimalizaci výkonu mozku.

Nootropikum nebo nootropní látka je biochemicky aktivní látka, která se přirozenou cestou účastní mozkových metabolických procesech a umožňuje mozku řídit všechny mentální i tělesné funkce.

Charakteristické účinky nootropik jsou:

 • zostření smyslového vnímání
 • zpracování většího množství informací
 • zlepšení schopnosti paměti
 • stabilizace emocí a nálad
 • zvýšená odolnost vůči stresovým činitelem

Powerlogy Brain Focus patří díky svému čistému složení mezi nejefektivnější produkty na trhu. Při výživových doplňcích je totiž hlavní spojení kvality ingrediencí a jejich funkční dávky. Je důležité sledovat obsah miligramů aktivních látek na různých doplňcích, ale kvalitu daných složek si běžně ověřit nedokážeme. My vám však optimální kombinaci můžeme garantovat a věříme, že ji jasně zažijete v praxi.

ZJISTIT VÍCE

Powerlogy Symbiotics 30 kapslí

 • Čisté složení a 100% důraz na funkční dávku vybraných probiotik i prebiotik.
 • 28 přátelských probiotických kmenů přirozených pro člověka.
 • 20 miliard CFU v jedné kapsli (počet aktivních bakterií).
 • Veganské kapsle 100% bez lepku, mléka a alergenů.

Asi každý z nás zná probiotika. Víme, že jde o symbiotické bakterie, které se přirozeně vyskytují v našich střevech. Obnovují poškozenou střevní mikroflóru, díky čemuž zlepšují trávení, zvyšují naši schopnost vstřebávat důležité vitamíny, posilují imunitu a také zabraňují růstu patogenních bakterií. Prebiotika jsou zase formou výživy, díky které se probiotika mohou v našich střevech naplno prosadit.

Powerlogy Symbiotics tedy představují probiotika i prebiotika v optimálním poměru. A jejich efekt je mnohem výraznější než „jen“ zlepšení trávení.

Symbiotika přinášejí příležitost zvýšit naši odolnost vůči chladu, úroveň radosti a emoční stability či schopnost spalovat tuky. Zlepšují soustředění, trávení, imunitu a mnoho dalších schopností. Symbiotika také spolupracují s naším tělem na produkci serotoninu, oxytocinu, GABA (důležitý neurotransmiter), mastných kyselin s krátkým řetězcem a jiných významných látkách.

Při tvorbě Powerlogy Symbiotics jsme měli jasný cíl: Použít jen ty nejkompatibilnější a nejsilnější bakteriální kmeny. A tento cíl jsme naplnili díky poznatkům jedné japonské studie. Vědci v ní analyzovali stolici ukázkově mentálně a fyzicky zdravého jedince. Identifikovali 15 kmenů, které jsou nejvíce zdraví prospěšné, extra silné na přežití žaludečních kyselin a schopné úspěšně kultivovat lidský mikrobiom. Laboratorní výzkum jejich chování za různých podmínek pokračoval až 20 let. Nakonec byla formulována symbiotická směs bakterií a vlákniny na jejich krmení (inulinový prášek z čekanky), kterou používáme i my v Powerlogy.

ZJISTIT VÍCE

Powerlogy C8 MCT Oil 500 ml

organic
Prémiový C8 MCT olej s obsahem čisté kyseliny kaprylové (C8), která v těle nejefektivněji dodá okamžitou energii mozku i svalům. Bez jakýchkoliv přídavků, 100 % kokosového původu.

Objevit více

Recenze produktu

Your email address will not be published.

Vaše hodnotenie

Zatím zde nejsou žádné recenze.