Akce 2+1 na novou řadu inovativních proteinů | Úklid skladu s širokou nabídkou

Vyzkoušejte budoucnost výživy již DNES

Ptáte se, jak na:

 • Zdravý životní styl?
 • Správný rozvoj duševního a tělesného zdraví?
 • Optimální výběr potravin pro získání dostatečného množství energie?
 • Spokojenost ve vlastním těle?

Jistě jste někdy přemýšleli o jídle nejen jako o hmotě na talíři a počtu kalorií ve stravě, ale jako o informaci pro naše tělo. Jídlo do značné míry ovlivňuje celé naše fungování. Jak se cítíme, jak myslíme, jak prožíváme každodenní život. Rozhoduje o tom, zda jsme unavení, nebo máme dostatek energie pro spokojený život.

Ve společnosti Powerlogy věříme, že výživová hodnota potravin a doplňků stravy je klíčem ke zdravému životu a naplnění vašich osobních cílů.

Chuťový MasterChef výživných produktů

Naše výrobky jsou založeny na nejnovějších vědeckých poznatcích a obsahují 100% přírodní složky s 0 % umělých přísad. Tím však rozhodně nekončíme.

Od ostatních se odlišujeme promyšleným složením a vysokou výživovou hodnotou. Naším cílem je, aby potraviny a doplňky stravy nabízely vše, co věda o výživě doporučuje. Přirozeně, Powerlogy potraviny musí chutnat až za hranici očekávání a být jednoduché na přípravu.

Powerlogy již ochutnalo a podpořilo více než 30 000 lidí!

Proč jsou potraviny Powerlogy zdravé?

 • Původ: většina produktů Powerlogy je certifikována jako BIO. Záleží nám na tom, odkud suroviny pocházejí a za jakých podmínek byly vypěstovány.
 • Zpracování: naše potraviny jsou vyráběny na místě, s využitím nejmodernějších technologií a pracovních postupů. Tím se zachová vysoká výživová hodnota.
 • Složení: u každého výrobku kombinujeme čisté suroviny s jedinečnou recepturou, která dodává potravinám vynikající chuť a hodnotu.

Proč jsou potraviny Powerlogy tak chutné?

 • Požitek: dbáme na to, abychom si jídlo pravidelně vychutnávali. Nespokojíme se s tržním standardem „co je zdravé, je méně chutné“. Každý z našich výrobků je důkazem spojení lahodné chuti a pevného zdraví.
 • Prvotřídní kvalita: 11krát jsme získali ocenění Great Taste Awards, které oceňuje jen ty nejchutnější recepty z celého světa. Tím ale nekončíme. Stovky recenzí na našem e-shopu nás motivují k neustálým inovacím a vymýšlení nových řešení.

Ano, jsme zaujatí, pokud jde o kvalitu našich výrobků. A vy to dobře víte, jinak byste nás nesledovali. Vyzkoušejte budoucnost výživy již DNES – vyzkoušejte Powerlogy.

Doporučujeme začít kolagenem. Při každém nákupu máte 100% garanci vrácení peněz. 👇

100% ČISTÝ KOLAGEN, 0% UMĚLIN

Grass fedNejoblíbenější produkt

Hydrolyzovaný hovězí kolagen bez cukru a zápachu. Denní dávka obsahuje až 9000 mg čistého kolagenu. Rychlá vstřebatelnost a vysoký podíl esenciálních aminokyselin pro výživu kůže, kloubů, chrupavek a vlasů.

Zjistit více

BIO GHÍ MÁSLO BEZ ALERGENŮ

Vydrží až 250 °CCertifikace DEMETER

Kvalitní propuštěné máslo německé certifikace DEMETER vyrobené z mléka od krav pasoucích se na trávě. Při vaření vydrží teploty až do 250 °C díky vysokému bodu zakouření. Ghee máslo bez laktózy, bílkovin, vody a umělých konzervantů.

Zjistit více

RYCHLÁ ENERGIE PRO TĚLO I MOZEK

100% kyseliny kaprylovéPrémiová kvalita

Prémiový C8 MCT olej s obsahem čisté kyseliny kaprylové (C8), která v těle nejefektivněji dodá okamžitou energii mozku i svalům. Bez jakýchkoliv přídavků, 100% kokosového původu.

Zjistit více

100% ARABICA V BIO KVALITE

Pomalé praženíLaboratorní testy kvality

Zrnková organická káva zo Salvádoru. V chuti fíky a čokoláda. Zrna jsou pomalu pražená na střední stupeň s laboratorními testy kvality. Káva se pěstuje v nadmořské výšce 1400 m na plantáži zvané Andalusie. Plantáž je již mnoho let obhospodařována a udržována jako ekologická plantáž bez použití chemických látek a hnojiv.

Zjistit více

Objevte všechny kategorie

Cereálie a snídaněKolagen a proteinyOříškové krémyKávaZdravé tukyČokolády a snackyVitamíny a doplňky

★★★★★

Powerlogy nejsou jen produkty, ale životní styl. Činnost v dnešním světě plného stresu a výzev. Mně osobně Powerlogy dalo spoustu znalostí, jak jednoduše se můžu stravovat lépe a jak mít přes den více energie. Třešničkou na dortu je extra rychlý e-shop, který je jedním z nejlepších. Na Powerlogy produktech čtete etiketu s úsměvem na tváři. A ta chuť! Prostě super. 😋
– Petr

★★★★☆
Rychlé a bezpečné dodání, kvalitní výrobky. 👌 Trochu drahé na pravidelné používání, ale mívají akce. Kolagen je rozhodně můj TOP produkt.
– Matouš

★★★★★
Powerlogy je pro mě synonymem kvality. Dušan Plichta a jeho žena Lucia podnikají poctivě, žijí tím, co prodávají, a mají mou důvěru. 🙏 S mnoha produkty Powerlogy mám výborné osobní zkušenosti, např. jejich kolagen zlepšil život mně i mým známým, kterým jsem ho sama doporučila.
– Zuzka

heureka overeneshop roku kvalita 2020shop roku kvalita 2021shop roku vitaz 2021

Často kladené otázky

Mohu svou objednávku zrušit nebo vrátit?

Pokud vám výrobky nebudou vyhovovat, garantujeme 100% vrácení peněz. Naše potraviny používáme každý den a 100% si za nimi stojíme. Pokud vás přesto zklamou, vrátíme vám peníze. Když nedostanete očekávanou hodnotu, máte plné právo uplatnit reklamaci. A nemusíte si vymýšlet další důvody, abychom to uznali. ✅

Pokud chcete objednávku zrušit nebo vrátit, kontaktujte naši zákaznickou podporu.

Jak mohu kontaktovat zákaznickou podporu?
 • přes online chat na naší stránce (PON-PIA v době 9:00 až 17:00)
 • telefonicky +420 910 880 245 (PON-PIA v době 9:00 až 17:00)
 • e-mailem na adresu [email protected]
Jaké máte možnosti dopravy?
 • Kurýr Packeta – doručení na adresu
Jaké máte možnosti platby?
 • Platba kartou onlineGoPay - Internet Banking
 • Dobírka
Jak dlouho trvá doručení objednávky?

Více než 90% objednávek je doručeno do 2 pracovních dnů. V případě jakýchkoli komplikací kontaktujte naši zákaznickou podporu a my situaci vyřešíme. 👍

Zajímají mě konkrétní informace o produktu a nemohu je najít. Kde se mohu dozvědět více?

Na samotných stránkách produktů naleznete detailní popis. V první řadě funkční benefity a popis chuti produktů, dále seznam alergenů, složení a výživové údaje. Často přidáváme také způsoby výroby a důvody, proč jsme se pro daný produkt rozhodli.

Pokud nenajdete informace, které hledáte, neváhejte kontaktovat naši zákaznickou podporu.

Zpět na TOP produkty

Nejnovější informace ze světa funkčních potravin

Odebírejte Powerlogy newsletter a získejte -10 % na první nákup