-12%

Powerlogy Hack Pack

Změňte své ráno a hackněte si snídani funkčními potravinami

V tomto packu najdete nový 100 gramový balíček kolagenu - funkční výživu pokožky, vlasů, nehtů, šlach a kloubů. MCT olej s vysokým obsahem kyseliny kaprylové (C8) zase efektivně dodá rychlou energii vašemu mozku i svalům. A s naší BIO kávou získáte jiný pohled na to, co znamená dopoledne plné energie. Pokud si nevíte představit kombinaci těchto funkčních potravin, doporučujeme kávu MCT olejem a kolagenem.
bez chemie
no sugar icon
1 357,00 1 199,00  s DPH
Omlouváme se, tento produkt aktuálně nemáme skladem.
bez chemie
no sugar icon
Powerlogy Hack Pack 1 199,00 
Powerlogy Hack Pack 1 199,00  s DPH

Powerlogy Collagen | 100 g

Protein kolagen je základní stavební jednotkou pokožky, vlasů, nehtů, šlach, kloubů a chrupavek. Dal by se nazvat lepidlem, které nás drží pohromadě. Tělo ho sice přirozeně produkuje, ale s narůstajícím věkem se jeho produkce snižuje. To vede k oslabení struktur buněk a projevům stárnutí. Proto je velmi důležité vybrat si kvalitní hydrolyzovaný kolagen a zakomponovat ho do stravy.

Proč si vybrat právě Powerlogy kolagen? Je chutný a má čisté složení. Obsahuje pouze hydrolyzovaný kolagen, nic navíc. Žádné aditiva, žádné umělé konzervanty ani příchutě. Zároveň je však chutný a lahodně krémový. Je výborně rozpustný v teplých i studených kombinacích, a tak jej můžete použít jako zahušťovadlo do jídel a dokonce i jako náhradu smetany do kávy. A na konec – jedna doporučená dávka (10 g) obsahuje až 9 000 mg čistého kolagenu.

Tento pack obsahuje nový 100 gramový kolagen. Je tedy velmi praktický na cestování, do auta nebo jako dárek. Jeden balíček vám zajistí přesně 10 výživných denních dávek. Detaily o našem kolagenu.

Už jednou dávkou denně výrazně přispějete k výživě všech vašich tkání a kompletnímu příjmu důležitých esenciálních aminokyselin.

Jak nejlépe využít Collagen

 • Přidat do polévek a omáček na zahuštění, ochucení a zvýšení výživové hodnoty.
 • Zakomponovat do smoothies, pudinků či jogurtových dezertů.
 • Použít do domácího pečení jako částečnou náhradu mouky a zdroj lehce stravitelného proteinu.
 • Výroba vlastních snacků v low carb nebo keto stylu, protože produkt neobsahuje sacharidy.

Powerlogy MCT Oil | 500 ml

 • Vysoký obsah C8 kyseliny kaprylové.
 • Přímá podpora spalování tuků bez zátěže trávení.
 • Rychlá a stabilní energie pro vysoký mentální a fyzický výkon.
 • Čisté složení bez příchutí, palmového oleje, lepku, cukru a umělých konzervantů.

Powerlogy MCT Oil je speciálním extraktem 100% kokosového původu bez chemických přídavků a umělých konzervantů. Obsahuje pouze rychle vstřebatelné triglyceridy se středně dlouhým řetězcem C8 a C10 (v poměru 70:30), které metabolizují rychleji a snadněji než běžné tuky, proteiny či sacharidy. Zatímco olivový olej trávíte jako komplexní tuk, nemluvě o omega-6 mastných kyselinách jiných rostlinných olejů, tak MCT olej trávíte v rychlé metabolické dráze podobně jako sacharidy. Rychle se vstřebává a přeměňuje na ketony, díky kterým získáte dlouhotrvající stabilní energii, kterou vám cukr neposkytne. Dodá vám skutečnou energii, podpoří správu tělesné váhy a optimalizuje výkon.

Náš MCT olej je bez chuti a aroma, čili má všestranné využití. Využívá se hlavně na podporu mentálního výkonu, při přechodu na low carb až ketogenickú stravu nebo k získání extra energie při sportu. Zajímá vás více? Detaily se dozvíte na stránce MCT oleje.

Doporučená denní dávka pro běžného člověka bez extrémní sportovní zátěže je 10 – 15 ml do nápoje nebo jídla 1 až 2-krát denně. MCT olej je nenáročný na skladování, nevyžaduje ledničku a je tekutý při pokojové teplotě.

Jak nejlépe využít MCT Oil

 • Do kávy s máslem, ghee nebo kolagenem.
 • Jako náhradu nevhodných rostlinných a živočišných tuků ve výživě.
 • Do smoothies a koktejlů pro stabilnější energii.
 • Do salátů a dresinků namísto běžných olejů.
 • Na podporu low carb, vegan a keto stravování.

Powerlogy Organic Espresso | 250 g

 • 100 % BIO certifikace a pěstování bez použití pesticidů a chemikálií.
 • Detailní laboratorní testy na kontrolu ochratoxin A aflatoxinů.
 • Pomalé a šetrné pražení na stupeň medium pro silnou, ale vyváženou chuť bez kyselosti.
 • Eliminace přepražení a minimalizace AGE – Advanced Glycation Endoproducts.
 • Čerstvost a stabilní energie bez negativních vlivů na žaludek.

Troufáme si říci, že až 80 % kávy, kterou běžně pijeme, působí na organismus toxicky a zabíjí tak veškerý skvělý potenciál bezchybné výběrové kávy. Ať už je to nekvalitním výběrem zrn, zpracováním nebo rychlým pražením kávy, zjistili jsme, že taková káva nám zkrátka nedělá dobře.

Cílem Organic Espressa je vyvážená, silná a stabilní chuť. Ani hořká, ani kyselá, ale s trvalou kvalitou potvrzenou oficiálními laboratorními testy. Díky vybrané metodě zpracování a pražení dokážeme plně rozložit nežádoucí kyseliny, přičemž dostaneme z kávy maximum esenciálních olejů, ve kterých je ukryto antioxidační, chuťové a stimulační bohatství. Tato káva splňuje ty nejpřísnější kritéria kvality pro skutečnou podporu vašeho organismu a potěšení vašeho jazyka.

A proto z této espresso kávy můžete očekávat skutečně čistou energii a zdravé nakopnutí bez podráždění žaludku. Samozřejmě, denní dávka je pro každého individuální. Doporučujeme se pohybovat v intervalu 1 až 4 kávy denně, přičemž záleží na tom, zda to bude méně kofeinové espresso nebo silná zalévaná káva. Více detailů o naší kávě.

Powerlogy BIO Ghee Butter 320 g

organicorganicgrass fed
Originální ghí máslo bez laktózy, bílkovin a vody. Vyrobeno z mléka alpských krav pasoucích se na trávě.

Objevit více

Recenze produktu

Your email address will not be published.

Vaše hodnotenie

Zatím zde nejsou žádné recenze.