Využijte velkou akci -15 % na vše s kuponem POWER15

-5%

Powerlogy Healthy Fat Pack

Dvojice zdravých tuků do každé kuchyně

Když se řekne "tuk", mnoho lidí si vybaví nezdravé, těžko stravitelné potraviny plné rafinovaných olejů. Některé tuky jsou však pro tělo velmi prospěšné, zejména nenasycené mastné kyseliny se správným poměrem omega 6 a omega 3. Zdravé oleje a tuky jsou pro naše celkové zdraví nezbytné. Proto jsme zkombinovali dva z našich nejoblíbenějších - olivový olej BIO a máslo Ghee BIO - do balení vhodného pro histaminiky.
bez chemie
no sugar icon
898,00 849,00  s DPH
Omlouváme se, tento produkt aktuálně nemáme skladem.

bez chemie
no sugar icon
Powerlogy Healthy Fat Pack 849,00 
Powerlogy Healthy Fat Pack 849,00  s DPH

Prvním produktem je španělský extra panenský bio olivový olej odrůdy Hojiblanca. Jedná se o jeden z nejlepších olivových olejů na světě. Lisuje se za studena moderní technologií, má extrémně nízkou kyselost (pod 0,14%) a vysoký obsah polyfenolů. Tento olivový olej je vynikající náhradou nekvalitních rostlinných a živočišných tuků a díky své rajčatové chuti je chutným doplňkem různých salátů a dresinků. 🍅

Druhým produktem je máslo Powerlogy Ghee v BIO kvalitě. Ghee neboli uvolněné máslo je jedním z nejstabilnějších zdrojů kvalitního tuku. Při vaření vydrží teplotu až 250 °C, protože má vysoký bod zakouření. Obsahuje velké množství omega 3 a synergii vitaminů A, D, E, K. Vyrábí se přísným procesem trojité filtrace, díky kterému neobsahuje laktózu ani kasein. Neobsahuje také lepek, sůl ani umělé konzervační látky.

Chcete-li se o produktech dozvědět více, klikněte na následující odkazy:

Powerlogy Collagen 300 g

Proč si vybrat kolagen Powerlogy? Je chutný a má čisté složení. Obsahuje pouze hydrolyzovaný kolagen, nic navíc. Bez přídatných látek, umělých konzervantů a aromat. Zároveň je chutný a lahodně krémový. Může se používat jako zahušťovadlo v pokrmech a dokonce i jako náhrada smetany v kávě. Nakonec jedna doporučená dávka (10 g) obsahuje až 9000 mg čistého kolagenu.

Objevit více

Recenze produktu

Your email address will not be published.

Vaše hodnotenie

Zatím zde nejsou žádné recenze.