Akce 2+1 na novou řadu inovativních proteinů | Úklid skladu s širokou nabídkou

Keto produkty pro každý den

Keto dieta není pouze o omezení sacharidů. Je to o transformaci vašeho těla na efektivní spalovač tuků. Klade důraz na podporuju konzumaci tuků a bílkovin. Hlavním cílem je přivést tělo do stavu zvaného ketóza, kde tělo začíná spalovat tuky jako hlavní zdroj energie místo glukózy z sacharidů.

Naše produkty nejsou jen potraviny, jsou to stavební kameny pro váš zdravý keto životní styl. V naší rozsáhlé kolekci najdete všechno, co potřebujete k úspěšné a chutné cestě ke ketóze.

Keto potraviny: lahodné alternativy bez zbytečných sacharidů

Chcete se těšit na chuťové bomby bez obav o sacharidy? Naše kolekce keto potravin vám přináší výběr lahodných alternativ bez zbytečných sacharidů.

Už žádné omezování se. Naplno si užijte zdravé sladkosti jako jsou oříšková másla a krémy či křupavá granola. Hlad rychle vyřešíte i jednoduše přenosnými tyčinkami Powerlogy Organic Chocobar 90 % s výběrovou 90% čokoládou či Powerlogy Organic Chocobar s lískovými ořechy.

Náš sortiment keto produktů je navržen tak, aby podpořil vaše úsilí při dosahování ketózy. Kromě sladkostí přinášíme také produkty pro domácí keto dietu, optimální každodenní fungování a doplňování energie, například:

Domácí keto dieta může být úspěšná právě díky Powerlogy

Keto dieta, známá také jako bílkovinová, cyklická ketogenní, ketonová, či proteinová dieta se zaměřuje na potraviny, které obsahují hodně zdravých tuků, dostatečné množství bílkovin a velmi málo sacharidů. Cílem je získat více kalorií z tuků než ze sacharidů. V praxi to z hlediska makronutrientů a celkového denního příjmu vypadá takto — složení makronutrientů standardní keto diety z hlediska celkového denního příjmu živin je 75 % tuků, 20 % bílkovin a pouze 5 % sacharidů.

Keto dieta funguje tak, že vyčerpává zásoby cukrů v těle. V důsledku toho začne odbourávat tuky, aby získalo energii. To vede k produkci molekul zvaných ketony, které tělo využívá jako palivo. Když tělo spaluje tuky, může to také vést k úbytku hmotnosti.

Ketogenní dieta snižuje pocit hladu. Tuto skutečnost potvrzuje několik studií, které prokázaly, že lidé, kteří konzumují méně sacharidů, přirozeně začnou jíst méně, a proto přijímají méně kalorií a hubnou bez většího úsilí. Hlavní myšlenkou je, že konzumace potravin s vyšším podílem tuků a bílkovin nám dodává pocit sytosti na delší dobu a oddaluje pocit hladu.

Při přechodu na keto dietu je velmi důležité nenechat se odradit. Asi nejlepším způsobem, jak si pomoci, je přijímat MCT tuky, které se přímo v játrech přeměňují na mastné kyseliny a ketony. Vyhnete se tak nedostatku energie a vaše tělo si snáze zvykne ketony opět využívat. Kombinace másla, MCT oleje a kávy vám poskytne rychlou a stabilní energii, zejména pro mozek. Samotná káva je kvalitním stimulantem, který umocní celkový účinek MCT tuků.

Problém s cukrem nespočívá v tom, že ho nespálíte, ale v tom, že je opravdu návykový, stimuluje nerovnováhu cukru v krvi a návaly hladu. Nesnažte se s ním tedy bojovat silnou vůlí, ale raději hledejte lepší formy, zdravé a chutné náhražky. Jednou z možností je ketogenní způsob.