Nezapomeňte si v košíku přidat Upgraded Collagen Bar jako dárek ZDARMA.

Kolagen

Vysoce kvalitní čistý kolagen s vlastní recepturou Powerlogy. Vyrobeno podle vysokých standardů kvality pro podporu mentální a fyzické výkonnosti.

Powerlogy kolagen vyvíjíme podle vlastní receptury, abychom ve výrobku spojili zážitek z čisté chuti a funkční výživy. Kolagen je dnes už nezbytnou doplňkovou výživou pro každého aktivního člověka na podporu regenerace.

Opíráme se o nejvyšší standardy kvality a suroviny nakupujeme pouze od poctivých dodavatelů s transparentními technickými listy a znalostí procesu zpracování ingrediencí. Díky tomu se nám podařilo dosáhnout výživného funkčního kolagenu s čistou chutí.

Kolageny pro pleť, tvář, klouby a vlasy

Kolagen je důležitý pro regeneraci svalů, výživu tkání a podporu kvality vlasů a nehtů. Náš 100% přírodní Powerlogy kolagen obsahuje hydrolyzovaný hovězí kolagen a má příjemnou krémovou chuť. Můžete ho také použít k zahuštění pokrmů nebo místo smetany v naší Powerlogy kávě! Máme pro vás také výhodné trojbalení.

Nemáte čas na přípravu kolagenového nápoje? Žádný problém. Vezměte si s sebou na cesty naše tyčinky Powerlogy Collagen Protein, které vás zasytí a dodají vašemu tělu potřebné bílkoviny a kolagen.