Využijte velkou akci -15 % na vše s kuponem POWER15

Kolagen a proteiny

Prémiový přírodní hovězí kolagen obsahuje pouze 100 % kolagen, nic navíc. Žádné aditiva, žádné umělé konzervanty ani příchutě. Zároveň je však chutný a lahodně krémový. Dá se použít jako zahušťovadlo do jídel a dokonce i jako náhrada smetany do kávy. A na konec — jedna doporučená dávka (10 g) obsahuje až 9 000 mg kolagenu.

Kolagen by se dal nazvat i proteinem mládí. Je totiž základní stavební jednotkou tkání, která představuje až 30 % všech bílkovin v těle a až 70 % bílkovin kůže.

3 vědecky prokázané výhody kolagenu

Rychlá regenerace a výživa tkání — kolagenní bílkovina dodává tělu aminokyseliny, které zajišťují soudržnost, pružnost a přímou výživu. Přispívá tak nejen k výživě kloubů, ale také například k hojení žaludeční sliznice a syndromu děravého střeva. Poškozené trávení, podrážděná střeva a nezdravý mikrobiom jsou dnes často největšími problémy.

Podpora silných kostí a kloubů — kolagen podporuje silnější, těžší a pevnější kosti. Obsahuje 2 stavební jednotky chrupavky, které je třeba doplnit po každém cvičení nebo sportovním výkonu.

Revitalizace pleti a zpomalení jejího stárnutí — díky obsahu prolinu a glycinu kolagen podporuje hydrataci, zabraňuje prohlubování vrásek, udržuje pružnost pokožky a udržuje silné vlasy. Zpomaluje stárnutí tím, že doplňuje esenciální aminokyseliny, kterých s věkem produkujeme méně.

Další klíčové výhody kolagenu Powerlogy

  • Podporuje zdraví a mladistvost pokožky a regeneraci tkání.
  • Posiluje vlasy, zlepšuje kvalitu nehtů a odolnost proti štěpení.
  • zpomaluje projevy stárnutí.
  • Podporuje funkci mozku.
  • Pomáhá budovat funkční svalovou hmotu.
  • Podporuje trávicí trakt.
  • Prohlubuje spánek.

Jako každý funkční doplněk stravy nám kolagen pomůže zpomalit stárnutí pouze tehdy, pokud synergicky sladíme 3 důležité faktory užívání.

Kvalita a čistota doplňku stravy — přírodní hydrolyzovaný peptid od francouzských krav žijících v Alpách bez přídatných látek, sladidel a aromat.

Správná dávka — 10–20 g denně, což je přibližně jedna plná polévková lžíce.

Pravidelné užívaní — nemusí to být každý den, ale účinky se dostaví po několika týdnech.

Jaký je původ, kde se vyrábí a má hodně kalorií

Nejčastěji se můžete setkat s vepřovým, hovězím nebo rybím kolagenem. Osobně nám rybí příliš nevoní a z pohledu přínosu jsme vyhodnotili jako nejlepší ten hovězí. Důležitý je však původ — krávy se pasou na pastvinách a nejsou napíchané hormony, i výroba — kde se používají nejmodernější technologie hydraulizace a zpracování. Proto jsme vybrali dodavatele z Francie, který splňuje tyto standardy, a obsah aminokyselin je na výborné úrovni. Kolagen obsahuje kalorie pouze z bílkovin a přibírání se v dávce 1–2 PL denně opravdu nemusíte bát.

Mnoho doplňků stravy slibuje zázraky a kolagen je v módě. V Powerlogy však nechceme slibovat zázraky, protože věříme, že výsledky se vždy dostaví pouze tehdy, pokud je přístup ke zdraví komplexní, funkční a vědomý.

Náš Powerlogy Cacaollagen

Je směsí přírodního kolagenu a kakaa pro přípravu nápoje. Jedinečná kombinace peruánského kakaa a čistého hydrolyzovaného kolagenu. Cílem kolagenového nápoje je poskytnout komplexní výživu i v malých dávkách, takže tekutý kolagen můžete užívat snadno a chutně každý den.

Powerlogy Cacaollagen Drink neobsahuje přidaný cukr, umělá sladidla, lepek ani mléko. Místo toho jsme ho obohatili o povzbuzující koření maca, skořici a ashwagandhu.