Akce 2+1 na novou řadu inovativních proteinů | Úklid skladu s širokou nabídkou

-6 %

Nobleza Del Sur Extra Virgin Olive Oil Duo

2 olivové oleje z rodinné farmy Nobleza Del Sur

Olivový olej "Day" voní po banánu a jablečné kůře, má svěží chuť a lehce kořeněný závěr. Olej "pro děti" je ideální pro první kojení, protože má ovocnou, jemnou a nepříliš hořkou chuť. Obě mají nízký obsah kyselin a vysoký obsah funkčních polyfenolů. Prvotřídní chuť a kvalitu podtrhuje ocenění Nejlepší olivový olej roku v soutěži Flos Olei 2020 a 2021.
798,00 749,00  s DPH
Jednotková cena 1 498,00 /l
Omlouváme se, tento produkt již není v nabídce. Připravujeme pro vás nové potraviny. Přihlaste se k odběru newslettru a novinky se dozvíte první.
Nobleza Del Sur Extra Virgin Olive Oil Duo 749,00 
Nobleza Del Sur Extra Virgin Olive Oil Duo 749,00  s DPH

Nobleza Del Sur

Tyto dva oleje se vyrábějí z oliv, které se sklízejí a stáčejí na rodinném pozemku v Nobleza del Sur. Každoročně vybírají nejlepší ovoce ze svých farem. Pečlivě je ručně sbírají v optimální době zralosti, aby získali nejlepší přírodní olivovou šťávu.

Olivy se převážejí do vlastní lisovny, kde se olej lisuje při nízkých teplotách na nejmodernějších strojích pod přísnou kontrolou kvality. Společnost používá udržitelné metody a výrobu šetrnou k životnímu prostředí, což vede k výrobě extra panenského olivového oleje pro nejnáročnější chuťové buňky.

Nobleza Del Sur Organický extra panenský olivový olej Den | 500 ml

  • Extra panenský olivový olej vybrané kvality s ekologickým zpracováním.
  • Kořeněná, pikantní a intenzivně ovocná chuť. V chuti je cítit rukola, koření, bylinky a zelené mandle.🫒
  • Extrémně nízká kyselost (0,1 %) a vysoká stabilita vůči oxidaci.
  • Vysoký obsah polyfenolů (513 mg/kg) – zdraví prospěšné účinky olivového oleje.

Tento olivový olej se vyrábí ze 100% oliv Picual. Má vůni banánů a jablečných slupek, svěží chuť, lehkou hořkost a mírně pikantní závěr. Hodí se k různým druhům masa, mořským plodům a tvrdým sýrům. Skvěle se hodí do omáček a dokonce i k ochucení dezertů (např. čokoládové zmrzliny).

Bio olivový olej Nobleza Del Sur představuje prvotřídní chuť a kvalitu, které lze dosáhnout díky respektu a spolupráci s přírodou. Jeho kvality podtrhuje ocenění Nejlepší olivový olej roku v soutěži Flos Olei 2021.

Vlastnosti, díky kterým je náš BIO olivový olej pro děti spolehlivý:

  • Extra panenský olivový olej vybrané kvality s ekologickým zpracováním.
  • Sladká a ovocná chuť. Na konci můžeme vnímat mírnou štiplavost, která je známkou vysokého obsahu polyfenolů (513 mg/kg) – zdraví prospěšných látek olivového oleje.
  • Nízká kyselost (0,2 %) a vysoká stabilita vůči oxidaci.

Tento extra panenský olivový olej obsahuje především odrůdu Arbequina, která je známá svými jemnými ovocnými tóny. Díky nim je sladší pro dětské chuťové buňky. Doplňuje ji odrůda Picual, která poskytuje vysokou stabilitu a vysoký obsah polyfenolů. Prvotřídní chuť a kvalitu podtrhuje ocenění Nejlepší extra panenský olivový olej v soutěži Flos Olei 2020.

Má vůni rajčat a aromatických bylin, chutná sladce, ovocně a není příliš hořká. Výborná volba pro první dětské příkrmy, pro syrovou, dušenou i vařenou zeleninu. Také pro rýži, bílé maso a ryby.

Powerlogy BIO Ghee Butter 320 g

organicorganicgrass fed
Kvalitní propuštěné máslo německé certifikace DEMETER vyrobené z mléka od krav pasoucích se na trávě. Při vaření vydrží teploty až do 250 °C díky vysokému bodu zakouření. Ghee máslo bez laktózy, bílkovin, vody a umělých konzervantů. Zkuste si připravit svůj oblíbený popcorn na másle ghee a zdravě křupejte. Recept najdete níže.

Objevit více

Recenze produktu

Your email address will not be published.

Vaše hodnotenie

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Nejnovější informace ze světa funkčních potravin

Odebírejte Powerlogy newsletter a získejte -10 % na první nákup