Velká jarní akce se rozjela!

Funkční výživa

Kdy jste naposledy investovali do svého zdraví? Při posledním soustu. Protože každé jídlo je takovou investicí. Ovlivňuje naši výkonnost, psychiku, výdrž a každodenní chování. Stejně jako u každé jiné investice i zde platí, že rozhodující je to, co děláme dlouhodobě. S našimi potravinami to jde snadněji. Potraviny Powerlogy promění obyčejné dny ve dny plné chuti, síly a energie.

Vybírejte z prémiového 100% hovězího kolagenu bez cukru a zápachu. 1 denní dávka obsahuje až 9 000 mg čistého kolagenu. Má rychlou vstřebatelnost a vysoký podíl esenciálních aminokyselin, které vyživují pokožku, klouby, chrupavky a vlasy.

Pokračujeme dalšími proteinmi: 100% BIO syrovátkovím, hovězím s MCT tuky a speciálním polysacharidem SuperStarch® a veganskym, rostlinným proteinem.

Rychlou a výživnou svačinou jsou proteinové tyčinky Powerlogy – jedna kolagenová, druhá kombinuje kolagen se syrovátkovým proteinem. Vysoký obsah bílkovin, kolagenu a vlákniny + nízký obsah cukru, to jsou zaručené výhody.

Když máte málo energie, pomůže vám extra rychlý a stabilní zdroj z tuků – MCT olej. Je snadno stravitelný a během půl hodiny dodá energii mozku i svalům.

A konečně přesně vybrané doplňky stravy. V našem portfoliu najdete prémiové vitamíny a minerály. Pokročilým biohackerům doporučujeme nootropika pro vyšší koncentraci.