Nezapomeňte si v košíku přidat Upgraded Collagen Bar jako dárek ZDARMA.

Funkční výživa

Kdy jste naposledy investovali do svého zdraví? Při posledním soustu. Protože každé jídlo je takovou investicí. Ovlivňuje naši výkonnost, psychiku, výdrž a každodenní chování. Stejně jako u každé jiné investice i zde platí, že rozhodující je to, co děláme dlouhodobě. S našimi potravinami to jde snadněji. Potraviny Powerlogy promění obyčejné dny ve dny plné chuti, síly a energie.

Vybírejte z prémiového 100% hovězího kolagenu bez cukru a zápachu. 1 denní dávka obsahuje až 9 000 mg čistého kolagenu. Má rychlou vstřebatelnost a vysoký podíl esenciálních aminokyselin, které vyživují pokožku, klouby, chrupavky a vlasy.

Pokračujeme dalšími proteinmi: 100% BIO syrovátkovím, hovězím s MCT tuky a speciálním polysacharidem SuperStarch® a veganskym, rostlinným proteinem.

Rychlou a výživnou svačinou jsou proteinové tyčinky Powerlogy – jedna kolagenová, druhá kombinuje kolagen se syrovátkovým proteinem. Vysoký obsah bílkovin, kolagenu a vlákniny + nízký obsah cukru, to jsou zaručené výhody.

Když máte málo energie, pomůže vám extra rychlý a stabilní zdroj z tuků – MCT olej. Je snadno stravitelný a během půl hodiny dodá energii mozku i svalům.

A konečně přesně vybrané doplňky stravy. V našem portfoliu najdete prémiové vitamíny a minerály. Pokročilým biohackerům doporučujeme nootropika pro vyšší koncentraci.