-8%

Power Coffee Combo

Zvýhodněné balení ghí másla, MCT oleje a směsi BIO kávy

Trojbalení vhodné pro přípravu Power Coffee s MCT olejem a Ghí máslem jako efektivní náhrady snídaně či energetického snacku.
1 297,00 1 199,00  s DPH
Tenhle Pack vám ušetří 98 korun.
Doprava zdarma!
Power Coffee Combo 1 199,00 
Power Coffee Combo 1 199,00  s DPH

Zvýhodněné balení efektivní energie

Ideální kombinace pro přípravu energetické kávy pro dlouhodobý fyzický a mentální výkon a přímou podporu tukového metabolismu.

Balení obsahuje:

 1. Power Coffee Organic Espresso BIO 250 g
 2. Power Ghee BIO 410 ml
 3. Power MCT Oil 500 ml

Cílem Power Coffee Organic Espreso je nabídnout vám komplexní espresso silného těla a čisté chuti:

 • Power Coffee je pražená na Slovensku šetrným způsobem na stupeň medium, tak aby nebyla ani hořká, přepražená, ale ani kyselá z důvodu nedopražení jádra zrna, které je běžné při rychlém komerčním pražení.
 • Organic Espresso je složené z výběrových 100% BIO arabik z Peru a Etiopie a Indie.
 • BIO zrna vybíráme ne proto, že bychom se zbláznili z bia, ale proto, že nám rodné listy vybraných kávovníkových zrn garantují kontrolované vysoké standardy čistoty a kvality.
 • Při domácí přípravě espressa na pákovém stroji či automatu se můžete těšit z extra pěny.
 • Tato směs je tak jako každý produkt Powerlogy laboratorně testována pro garanci čistoty složení
 • Máte tak jistotu, že káva splňuje ty nejpřísnější kritéria kvality pro skutečnou podporu vašeho organismu a potěšení vašeho gurmánského jazyka.

V ČEM JE Power Ghí jiné, než když si ho uděláte doma?

 • Power Ghí je vyráběno důsledným procesem trojité filtrace pro 100% eliminaci laktózy, kaseinu a vody.
 • Tento proces výroby zajistí stabilitu a čistotu, na kterou se mohou spolehnout i lidé se silnou intolerancí na laktózu. Máslo dokonce vydrží čerstvé a voňavé až 8 měsíců. A bez chladničky!
 • Podařilo se nám zajistit poctivé a kvalitní máslo německé certifikace DEMETER od krav krmených výhradně trávou (v létě) a senem (v zimě).

7krát rychlejší energie než kokosový olej.

Power MCT olej je speciálním extraktem 100% kokosového původu bez chemických přídavků a konzervantů obsahující koncentrované a efektivní dávky mastných kyselin C8 a C10 ve skleněném obalu. Je to jedinečný zdroj energie, kterou přirozeně můžete najít v malých množstvích i v kokosovém oleji. Rychle se vstřebává a přeměňuje na ketony, díky nímž máte dlouhotrvající stabilní energii, kterou u cukru nedostanete. Přidání Power MCT oleje do vašeho jídelníčku vám dodá skutečnou energii, podpoří správu tělesné váhy a optimalizuje výkon.

Tento olej obsahuje jen velmi rychle vstřebatelné triglyceridy se středně dlouhým řetězcem C8 a C10, které metabolizují rychleji a snadněji než běžné tuky, protein či sacharidy. Díky jeho prémiovému složení v něm najdete zvýšený poměr kyseliny kaprylové C8, která má vysokou schopnost aktivovat tvorbu ketonů pro výkon mozku.

MCT olej je nenáročný na skladování, nevyžaduje ledničku a je tekutý při pokojové teplotě.

Informace o složení a nutričních hodnotách najdete zde: Power Coffee Organic Espresso BIO 250 gPower Ghí BIO 410 ml, Power MCT Oil 500 ml

100 % Kolagén proteín

Powerlogy Collagen 350 g

Proč si vybrat právě Powerlogy kolagen? Je chutný a má čisté složení. Obsahuje pouze 100 % kolagen, nic navíc. Žádné aditiva, žádné umělé konzervanty ani příchutě. Zároveň je však chutný a lahodně krémový. Dá se použít jako zahušťovadlo do jídel a dokonce i jako náhrada smetany do kávy. A na konec - jedna doporučená dávka (10 g) obsahuje až 9 000 mg kolagenu.

Objevit více

Recenze produktu

Your email address will not be published.

Vaše hodnotenie

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Power informace do vaší schránky

Odebírejte Power newsletter a získejte -7 % na první nákup