-8%

Power Coffee Combo

Zvýhodněné balení ghí másla, MCT oleje a směsi BIO kávy

Trojbalení vhodné pro přípravu Power Coffee s MCT olejem a Ghí máslem jako efektivní náhrady snídaně či energetického snacku.
1 297,00 1 199,00  s DPH
Tenhle Pack vám ušetří 98 korun.
Doprava zdarma
při každém nákupu
Dárek k objednávce nad 2000 Kč
Z důvodu epidemické situace se doba doručení může prodloužit.
Power Coffee Combo 1 199,00 
Power Coffee Combo 1 199,00  s DPH

Zvýhodněné balení efektivní energie

Ideální kombinace pro přípravu energetické kávy pro dlouhodobý fyzický a mentální výkon a přímou podporu tukového metabolismu.

Balení obsahuje:

Cílem Powerlogy Organic Coffee je nabídnout vám komplexní espresso silného těla a čisté chuti:

  • Powerlogy Coffee je pražená na Slovensku šetrným způsobem na stupeň medium, tak aby nebyla ani hořká, přepražená, ale ani kyselá z důvodu nedopražení jádra zrna, které je běžné při rychlém komerčním pražení.
  • Organic Espresso je složené z výběrových 100% BIO arabik z Peru a Etiopie a Indie.
  • BIO zrna vybíráme ne proto, že bychom se zbláznili z bia, ale proto, že nám rodné listy vybraných kávovníkových zrn garantují kontrolované vysoké standardy čistoty a kvality.
  • Při domácí přípravě espressa na pákovém stroji či automatu se můžete těšit z extra pěny.
  • Tato směs je tak jako každý produkt Powerlogy laboratorně testována pro garanci čistoty složení
  • Máte tak jistotu, že káva splňuje ty nejpřísnější kritéria kvality pro skutečnou podporu vašeho organismu a potěšení vašeho gurmánského jazyka.

V čem je Powerlogy BIO Ghí jiné, než když si ho uděláte doma?

  • Powerlogy BIO Ghí je vyráběno důsledným procesem trojité filtrace pro 100% eliminaci laktózy, kaseinu a vody.
  • Tento proces výroby zajistí stabilitu a čistotu, na kterou se mohou spolehnout i lidé se silnou intolerancí na laktózu. Máslo dokonce vydrží čerstvé a voňavé až 8 měsíců. A bez chladničky!
  • Podařilo se nám zajistit poctivé a kvalitní máslo německé certifikace DEMETER od krav krmených výhradně trávou (v létě) a senem (v zimě).

7krát rychlejší energie než kokosový olej.

Powerlogy MCT olej je speciálním extraktem 100% kokosového původu bez chemických přídavků a konzervantů obsahující koncentrované a efektivní dávky mastných kyselin C8 a C10 ve skleněném obalu. Je to jedinečný zdroj energie, kterou přirozeně můžete najít v malých množstvích i v kokosovém oleji. Rychle se vstřebává a přeměňuje na ketony, díky nímž máte dlouhotrvající stabilní energii, kterou u cukru nedostanete. Přidání Powerlogy MCT oleje do vašeho jídelníčku vám dodá skutečnou energii, podpoří správu tělesné váhy a optimalizuje výkon.

Tento olej obsahuje jen velmi rychle vstřebatelné triglyceridy se středně dlouhým řetězcem C8 a C10, které metabolizují rychleji a snadněji než běžné tuky, protein či sacharidy. Díky jeho prémiovému složení v něm najdete zvýšený poměr kyseliny kaprylové C8, která má vysokou schopnost aktivovat tvorbu ketonů pro výkon mozku.

MCT olej je nenáročný na skladování, nevyžaduje ledničku a je tekutý při pokojové teplotě.

Informace o složení a nutričních hodnotách najdete zde: Powerlogy Organic Coffee 250 gPowerlogy BIO Ghee 320 g, Powerlogy MCT Oil 500 ml.

Powerlogy Collagen 350 g

Proč si vybrat právě Powerlogy kolagen? Je chutný a má čisté složení. Obsahuje pouze 100 % kolagen, nic navíc. Žádné aditiva, žádné umělé konzervanty ani příchutě. Zároveň je však chutný a lahodně krémový. Dá se použít jako zahušťovadlo do jídel a dokonce i jako náhrada smetany do kávy. A na konec - jedna doporučená dávka (10 g) obsahuje až 9 000 mg kolagenu.

Objevit více

Recenze produktu

Your email address will not be published.

Vaše hodnotenie

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Nejnovější informace ze světa funkčních potravin

Odebírejte Powerlogy newsletter a získejte -7 % na první nákup