Akce 2+1 na novou řadu inovativních proteinů | Úklid skladu s širokou nabídkou

Přečtěte si část nejlepší knihy o zdraví

Jak dát tělu to nejlepší v dnešní uspěchané době?

V Powerlogy jsme se spojili s nejvlivnější českou expertkou v oblasti zdravého životního stylu – Margit Slimákovou a nyní vám přinášíme důležitou pasáž z jejího Osobního receptáře zdarma.

Je to pro nás velká čest, že Margit poskytla tento hodnotný obsah pro naši komunitu. Neznáme nikoho, kdo dokáže nadchnout do zdravého jídla i životosprávy tolik lidí a tak trvale jako Margit – je jedinečná, stejně jako tato kniha. Je napsána velmi poutavě, jednoduše a srozumitelně.

Velmi osobní kniha o zdraví a její pokračování, Osobní receptář, je skvělým shrnutím všeho, co se týká zdraví a zdravého životního stylu. V texte, který můžete mít zdarma, najdete Margitin pohled na funkční potraviny včetně MCT oleje. Při této příležitosti jsme pro vás připravili slevy na všechny Powerlogy potraviny.

Přihlaste se k odběru newsletteru a získejte zdarma důležitou pasáž Margitiny knihy i slevový kupón na první nákup na Powerlogy.cz. Využijte této příležitosti a dopřejte svému tělu kvalitní potraviny s čistou chutí.

„Zakladatele společnosti Powerlogy znám osobně již několik let. Firma se vzdělává a přináší na trh produkty, kterým fandím a mohu ji profesionálně označit za zdravou kvalitu bez kompromisů ve složení a chuti.”

Margit Slimáková je specialistka na zdravotní prevenci a výživu. Vystudovala farmacii a dietologii, využívá osvědčené poznatky ze všech oblastí medicíny. Věnuje se poradenství a osvětě, publikační i přednáškové činnosti.

Nejnovější informace ze světa funkčních potravin

Odebírejte Powerlogy newsletter a získejte -10 % na první nákup