Dětské potraviny

Poctivé potraviny čistého složení bez kompromisů, které si vaši nejmenší zamilují.

Výživa mozku, podpora zdravého vývoje a učení je podle nás nejdůležitější již u dětí. Proto přinášíme novou KIDS linii optimalizovaných produktů, jako alternativu k běžným snídaňovým přeslazeným krémem, máslo či cereráliám. Nabízíme vám několik potravin silné chuti bez kompromisů v kvalitě.

V první řadě dvě bezlepkové snídaňové granoly. Powerlogy Granola s křupavými mandlemi, Quinoa, medem, kokosem a lyofilizovanými jahodami. Novinkou je Powerlogy Granola Cacao s křupavými lískovými ořechy, kvalitním nealkalizovaným kakaem a mrazem sušenými borůvkami. Obě ve výběrové kvalitě bez rafinovaného cukru, palmového oleje či umělých konzervantů.

Dále naše prvotřídní 70% čokoláda. Je vyráběna z výběrové Bean-to-Bar kakaové hmoty, jemně slazená třtinovým cukrem a posypaná s velkými lískovými ořechy. Bez stopy lepku, mléka, palmového oleje, arašídů a umělých konzervantů.

A nakonec ořechové másla a krémy, které vyvíjíme podle vlastních receptur s důrazem na kvalitu ingrediencí. Křupavý nugát, lahodný pistáciový krém s olivovým olejem, přirozeně sladký kešu krém bez špetky přidaného cukru a také 100% mandlové máslo. Všechny výrobky jsou testovány na kontrolu ochratoxin, aflatoxinů a oxidace ořechů.