💥 Skvělá AKCE 1+1 na C8 MCT olej a ceremoniální kakao

Powerlogy Upgraded Collagen Complex 300 g

Multikolagenový komplex s extra glycinem a vitaminem C, bez příchutě

Základ tvoří 4 klinicky ověřené1-4 zdroje kolagenu: hovězí, rybí, vaječný a mořský. Díky nim získáte až 5 typů kolagenu I, II, III, V a X. Nejnovější vědecké studie ukazují, že přidání protizánětlivého5-6 glycinu a vitaminu C může zvýšit produkci kolagenu až o 153 %.7 Stejná kombinace má dokonce potenciál urychlit hojení ran7 a pomoci předcházet osteoartróze.8 Díky těmto poznatkům jsme složení vylepšili o extra dávku L-glycinu a vitamínu C z aceroly, abychom vytvořili nejúčinnější kolagen na trhu. Podpořte regeneraci svých šlach, kloubů, kostí, svalů, kůže, vlasů a nehtů.
999,00  s DPH
Jednotková cena 3 330,00 /kg
Powerlogy Upgraded Collagen Complex 300 g 999,00 
Powerlogy Upgraded Collagen Complex 300 g 999,00  s DPH

Bez lepku, mléka a sóji
• Zvyšuje tvorbu kolagenu v těle
• Balení obsahuje cca 20 porcí (1 porce = 15 g)
• Neobsahuje cukr ani sladidla

Toto je vysoce funkční produkt. Pokud dáváte přednost kolagenu s neutrální chutí, doporučujeme Powerlogy Natural Collagen.

V čem je vylepšený kolagen jedinečný?

Nová řada produktů Upgraded společnosti Powerlogy je jedinečná svým složením. Každý výrobek Powerlogy v sobě spojuje skvělou chuť a vysokou výživovou hodnotu. Řada Upgraded jde ještě dál. Receptura těchto výrobků vychází z moderních vědeckých poznatků a je vyladěná do posledního detailu. Dodá vám energii navíc a je přímou podporou specifických tělesných funkcí.

V případě Upgraded Collagenu jde o vysokou podporu regenerace buněčných tkání. Kolagen je nejrozšířenější bílkovinou v lidském těle, tvoří přibližně 30 % všech bílkovin. Tvoří kůži, vlasy, nehty, zuby, orgány, tepny, chrupavky, kosti, šlachy a vazy. Kolagen je proto klíčovou látkou v boji proti stárnutí. Úbytek kolagenu může navíc začít o celé desetiletí dříve než úbytek svalů. Od 20 let věku ztrácíte každých 10 let přibližně 10 % kolagenu v kůži. Proč s věkem ztrácíme tolik kolagenu? Jedním z hlavních důvodů je, že nemáme dostatek glycinu.

Klíčová role glycinu

Význam kolagenu je zřejmý, ale glycinu nebyla věnována zdaleka taková pozornost, jakou by potřeboval. Proto jsme se pustili do rozsáhlé analýzy vědeckých studií, abychom pochopili vliv této aminokyseliny na užitečnost kolagenu. Zkombinovali jsme nové objevy z odborné knihy The Collagen Cure: The Forgotten Role of Glycine and Collagen for Optimal Health and Longevity s důležitými poznatky o kolagenu, abychom vytvořili nejúčinnější kolagen na trhu: 4 zdroje kolagenu obohacené o EXTRA 5 gramů glycinu.

Je prokázáno, že bez přítomnosti vitaminu C v těle celý proces využití kolagenu nebude fungovat. Není však definitivně jasné, zda je nutné užívat vitamin C společně s kolagenem, nebo zda stačí mít ho v těle dostatek dlouhodobě. A protože cílem našeho Upgraded Collagenu je, aby byl účinek co nejjistější u co největšího počtu lidí, obohatili jsme ho také o přírodní zdroj vitaminu C – acerolu. Studie, které se zabývaly obohacením kolagenu glycinem, navíc ukázaly, že v kombinaci s vitaminem C byly pozorovány nejlepší výsledky.7

Účinky tohoto funkčního přípravku potvrzuje značné množství vědeckých studií. Jejich účinek jsme také konzultovali s odbornou vědeckou radou, se kterou ve společnosti Powerlogy spolupracujeme. Upgraded Collagen je dokonalá inovativní a 100% přírodní superpotravina.

Okamžitý přínos produktu díky těmto 6 funkcím:

 • Studiemi ověřená kombinace hovězího masa, ryb, skořápkových vajec a mořského kolagenu.
 • Inovativní složení obohacené o EXTRA dávku 5 g glycinu a přírodního vitaminu C pro ještě rychlejší regeneraci.
 • Vysoká vstřebatelnost a nejvyšší účinnost tvorby kolagenu.
 • Bez pachuti a bez přidaného cukru, sladidel, aromat a umělých konzervačních látek.
 • Stoprocentně prvotřídní složení bez lepku, mléčných výrobků, sóji a GMO.
 • Klinické testování účinků suplementace a laboratorní testování kvality.

Powerlogy Upgraded Collagen splňuje náročné německé a francouzské normy kvality. Naším cílem je komplexní výživová hodnota s klinicky prokázanými účinky na vybrané orgány a funkce našeho těla.

Co znamenají typy kolagenu I, II, III, V a X?

Ve výzkumné praxi bylo identifikováno přibližně 28 typů kolagenu. Liší se způsobem, jakým jsou molekuly sestaveny a kde se kolagen v těle využívá.

S Upgraded Collagen získáte těchto 5 důležitých typů kolagenu:

 • Typ I: Tvoří 90 % kolagenu ve vašem těle. Typ I je hustě uložen a slouží k zajištění struktury vaší kůže, kostí, šlach a vazů.
 • Typ II: Nachází se v elastických chrupavkách, které poskytují oporu vašim kloubům.
 • Typ III: Tento typ se nachází ve svalech, tepnách a orgánech.
 • Typ V: Nachází se hlavně v oční rohovce, některých vrstvách kůže, vlasech a u žen ve tkáni placenty.
 • Typ X: Hraje klíčovou roli při tvorbě kostí.

Využití Upgraded Collagen

Cílem každého výrobku Powerlogy je zdraví, skvělá chuť a praktičnost. Proto jsou naše výrobky velmi snadno použitelné pro dlouhodobé zlepšení životního stylu jednotlivce nebo celé rodiny.

Kromě všech ostatních výhod je náš přírodní kolagen rozpustný ve studených i horkých nápojích (nepřesahujte však 60 °C, abyste zachovali vysokou výživovou hodnotu). Můžete jej přidávat do kakaa, ledových koktejlů nebo smoothies. Prozradíme vám však jedno tajemství:

Naprostá většina zákazníků si nejvíce oblíbila Powerlogy Collagen:

 • Rozmíchaný v čerstvé vodě s citronem.
 • Rozmíchaný ve vašem oblíbeném šálku kávy (ne horké).

Balení obsahuje 20 dávek (1 dávka = 15 g).

Doporučené dávkování: 1 odměrka (15 g) denně.

Upozornění: Nepřekračujte doporučené dávkování. Tento výrobek není určen pro děti. Nedoporučuje se těhotným a kojícím ženám po konzultaci s lékařem. Doplněk stravy by neměl být používán jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Shlukování obsahu není závadou.

Skladování: Při pokojové teplotě na suchém a tmavém místě.

Profil aminokyselin

Aminokyseliny na 1 porci (15 g) na 100 g
Glycin 7,01 g 46,73 g
Prolin 1,18 g 7,87 g
Hydroxyprolin 1,03 g 6,87 g
Kyselina glutamová 0,95 g 6,33 g
Alanin 0,81 g 5,40 g
Arginin 0,75 g 5,00 g
Kyselina asparagová 0,50 g 3,33 g
Lysin 0,33 g 2,20 g
Serin 0,33 g 2,20 g
Leucin 0,25 g 1,67 g
Fenylalanin 0,21 g 1,40 g
Valin 0,21 g 1,40 g
Threonin 0,20 g 1,33 g
Isoleucin 0,12 g 0,80 g
Hydroxylysin 0,11 g 0,73 g
Histidin 0,10 g 0,67 g
Methionin 0,07 g 0,47 g
Tyrosin 0,04 g 0,27 g
Cystein + cystin 0,03 g 0,20 g

Odkazy na vědecké studie

 1. Fish collagen peptides for Joint health
 2. Skin beauty: Well-aging benefits of collagen 
 3. A Randomized, Double-Blind, Placebo-Controlled Study Trial to Evaluate the Potential Effects of Naticol®, Fish Collagen Peptides on Symptoms of Sarcopenia in the Elderly
 4. Short-Term Effects of Ovomet®, Eggshell Membrane, in Joint Pain: A
  Double-Blind and Placebo Study
 5. Glycine: a new anti-inflammatory immunonutrient
 6. L-Glycine: a novel antiinflammatory, immunomodulatory, and cytoprotective agent
 7. Combination of Glycinamide and Ascorbic Acid Synergistically Promotes Collagen Production and Wound Healing in Human Dermal Fibroblasts
 8. High glycine concentration increases collagen synthesis by articular chondrocytes in vitro: acute glycine deficiency could be an important cause of osteoarthritis

Detaily produktu

 • Popis produktu: Proteinový prášek z hovězího masa, ryb a vaječných skořápek
 • Hmotnost: 300 g
 • Složení: protein z kolagenového komplexu a L-glycin.
 • Alergeny: vejce a výrobky z nich, ryby a výrobky z nich, oxid siřičitý a siřičitany
 • Vyrobeno na: Slovensko

Složení v 1 dávce (15 g):

 • Prémiový rybí kolagen (NATICOL) 3 g
 • Hovězí kolagen 5,7 g
 • Membrána vaječné skořápky - Ovomet 0,3 g
 • Mořský kolagen typu II 0,5 g
 • Acerola 0,5 g
 • Vitamín C (kyselina askorbová) 125 mg (125%)*
 • L-Glycin 5,0 g
 • *RHP - referenční hodnota příjmu

Powerlogy Upgraded Chocolate Granola 350 g

organicvegan
Jedná se o snídaňové cereálie pro náročné. Výzkumy potvrzují, že vysoký obsah vlákniny ve snídaňových cereáliích podporuje mikrobiom1-2 a chrání před obezitou.1 Zajišťuje také zdravé zasycení3 a stabilní hladinu cukru v krvi.4 Navíc prebiotická vláknina z čekanky v naší müsli pomáhá výrazně snižovat celkový i LDL cholesterol.4-5 Zažijte snadné trávení díky čistému složení bez přidaného cukru, lepku, mléčných výrobků a umělých sladidel. Vychutnejte si skvělou chuť pravé čokolády, třešní, lískových oříšků a sezamových semínek. Vyzkoušejte naši čokoládovou granolu v podobě výživného VEGAN snacku! Recept níže.

Objevit více

Recenze produktu 44

Your email address will not be published.

Vaše hodnotenie

Upgraded Collagen má pro mě hodně nepříjemnou chuť. Vyzkoušela jsem v kávě, šťávě, proteinu. Nenašla jsem pro sebe variantu kde by se dal collagen bez problémů vypít. Bohužel jsem si objednala trojbalení, které je pro mě nepoužitelné.

Super,doporučuji

Upgrade Kolagen se nedá pít ani v citronové vodě. Má příšernou chuť. Piji ho s máslovou kávou do které přidávám ještě ml.skořici a ml.vanilku. Nehledě na to, že kávu mám úplně sladkou(nesladím ji). Piju ji, protože byla příliš drahá na to, abych ji vyhodila. Užívám ho krátce, takže jsem žádné změny nezaznamenala. Tento kolagen si už nikdy neobjednám.

Chutná dobře :-)

Pro mě kvalitní kolagen, věřím značce a jejich kvalitě. Protože je bez chuti, je velmi všestranný :) Je to skvělý kolagen.

Pre mňa je bohužiaľ na pitie neznesiteľný, nepomáha ani maskovanie ochutenými nápojmi. Škoda, že sa produkt nedá kúpiť vo forme vzorky na vyskúšanie.

Vynikající! Ohledně chuti jsem citovala recenze, z mého pohledu je chuť zcela normální:-). Koncept s citronovou šťávou:-) A co se týče toho, že je to s citronovou šťávou?

Upgrade collagen mě mile překvapil. Jsem hodně citlivá na chutě a na základě recenzí jsem měla trochu obavy. Nicméně produkt jsem vyzkoušela. Dávám ho do ochucených proteinů, necítím vůbec žádnou pachuť, což je skvělé. Míchám v šejkru, absolutně bez problémů, žádné hrudky. Produkt má skvělé složení. Chci kupovat i nadále. Aktuálně je však produkt bohužel nedostupný :0(.

chuť není tak dobrá

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Manželovi chutná

chutná strašně špatně

Docela aromatický

Nevím, jak hodnotit účinky, užívám ji krátce. Piju ji rozmíchanou v čisté vodě a nedávám celou odměrku kvůli chuti, cítím rybí pach, takže mi jde hůř do krku - ale já jsem na rybí pachy citlivá. chuť je zvláštně sladká.

Na základě předchozích recenzí jsem byla nastavena na méně příjemnou chuť, a proto mi tento kolagen nepřišel tak "hrozný". Ve vodě s trochou bio malinové šťávy a s vymačkaným citronem z něj byl jen snesitelný nápoj. Při jeho pití myslím na prospěšnost a jde to!

Mohly by být trochu chutnější/chutnější na chuť

Snažím se ji brát, když mám větší hlad a normálně mě zasytí, je kvalitní. Pozoruji i zlepšení v rameni, které se snažím dostat na 100%. Po jiných firmách ani nepátrám věřím všem výrobkům. C8 mct, granule, ořechové krémy. Také chci zkusit kávu, ale nemůžu to všechno najednou. Každá objednávka je pro mě jako dárek, který musím odložit, protože si připlácím za kvalitu. Škoda, že některé výrobky vidím na některých stránkách i levnější než tady i s kuponem. Věrný zákazník by byl rád za trochu lepší služby a nakonec by nakupoval častěji. ☺️

výborný výrobek

Je naprosto skvělý. Je třeba jej dobře míchat / zamíchat, aby se pěkně rozpustil. A hlavně, funguje, je účinný. Chuť je prostě přírodní. Za mě jednička, nemá žádná umělá sladidla, cukr, dochucovadla, aromata, umělé konzervační látky. Povedl se. Kdyby měl nějaká barviva, vůně, přídatné látky navíc, tak už to není ono, nemá to smysl.

Sice je chuťově poznamenán rybím kolagenem, takže nebude chutnat lidem, kteří nemají rádi tuto specifickou chuť, ale složení je jednoznačně obohacující a hlavně prospěšné

Dávám si ho do kávy, a má tak nasládlou chuť, takže káva chutná jemně nasladko.

Pro mě velmi sladké, nelze to překrýt ničím. Škoda, že neděláte vzorky. Nevím teď co s celým balením za více než 30 euro.

Zatím testuji a neumím posoudit efekt. Chut mě ale až tak nezaujala

Splnilo očekávání

Používám ho jako součást tréninkové výživy. Připravuji si ho v šejkru spolu s proteinem. Byla jsem upozorněna na zvýšené „hrudkování“, můžu však podotknout, že použitím šejkru je to vyřešeno. Jsem spokojená.

Celkem fajn chuť, po čtení hodnocení jsem čekala něco špatného, i rozpouští se v pohodě, tak uvidíme jaké budou účinky po měsíci, dvou

Ranní Kávičku bez kolagenu si už ani neumím představit Nový Kolagen Upgraded ještě nemám otevřený nakolik dobírám Kolagen Natural, ale těším se na něj a novou zkušenost.

Užívám zatím jen 1 měsíc, takže o výsledcích ještě toho moc říct nevím. No chuť je otasná. Každý den bojuji už jen při představě, že mě čeká další dávka

Jsem spokojená, jen velmi smrdí , ale řeším to zamícháním do pomerančové šťávy.

Jsem spokojen s Vašimi produkty, objednávám si více produktů od Vás. Velká díky

Bohužel jsem velmi zklamaná. Kolagen se špatně rozpouští nebo su vůbec nerozpustí a také mi moc nevyhovuje chuť.

Jsem velmi spokojena.

Pro mě skvělá kombinace kolagenů v jednom balení. Dávám si ho s čerstvou pomerančovou šťávou, vsypu do láhve se šťávou a protřepem. Dobře se rozpustí.

Jsem velmi zklamana z vaseho noveho produktuCollagen UPGRADED.nevyhovuje mi rozpustnost a chut pro me to byla spatna volba za dost penez.

pro mne zklamání.. kolagen jsem si dával ráno do kávy, ale s tímto kolagenem je nepitná. výrazně mění její chut nepitným směrem. cize tohle se chutově nepodařilo. zbytečně je tam 5 druhů kolagenů, když si to nemám do čeho dat. raději původní pitný kolagen, než ten, který vím, že si do ničeho nedám a zřejmě ho po čase vyhodím.

Fantastický a zdravý! Jsme tím, co jíme!

Složení výborně, účinek zatím nevím, používám krátce. Musela jsem si najít způsob, který mi nejvíce vyhovuje, aby se překryla chuť a vůně – rozmixovat s kakaem, rostlinným mlékem a banánem.

když si chytím nos, vypiju ho, pak nemůžu nic jíst cca hodiny aby se mi ta pachuť nevrátila, ale je to OK, nikdy mi nebylo nevolno jako u jiných kolagenů

I přes nevábnou vůni a nízkou rozpustnost věřím v sílu tohoto mixu

Na kolagen od Powerlogy jsem zvyklá, je super. Potěšila jsem se opět něčemu novému, lepšímu. Bohužel chuť UPGRADED kolagenu je pro mě velmi „příznačná“. Proráží všechno, do čeho si ho dám. Asi nejlépe čistá voda + sebezapření.

Velmi nepříjemná chuť (pachuť) a také vůně. Špatně se rozpouští. Zůstávají bulky. Efekt neumím vyhodnotit pro krátkost času užívání.

špatně se rozpouští

Poprvé za ta léta se stalo, že v práškovém kolagenu byla mola (nebo jiný blanokrýdlový hmyz). Balení skončilo ve popelnici. Žádou od nynějška budu muset všechno prohlížet s velkou obezřetností. Škoda, dosud jste byli skoro dokonalí.

Účinek ještě neumím posoudit, užívám ho ještě jen chvíli.

Nejnovější informace ze světa funkčních potravin

Odebírejte Powerlogy newsletter a získejte -10 % na první nákup


  Nastavení souborů cookies

  Na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Některé jsou nezbytné pro správné fungování webu, zatímco jiné nám pomáhají vylepšit tento web a váš uživatelský zážitek. Díky nim vám zobrazujeme nabídky šité na míru a nabízíme produkty, které by vás mohly zajímat. Potřebujeme k tomu váš souhlas. Více o Cookies se dočtete zde.

  Přizpůsobte předvolby souborů cookie