Akce 2+1 na novou řadu inovativních proteinů | Úklid skladu s širokou nabídkou

NoordCode Strong Morning 60 kapslí

Inovativní doplněk na ráno, který podporuje kognitivní funkce

Začněte den s energií a bdělostí. Vitamíny B3, B5 a C vám dodají energii, podpoří kognitivní funkce a sníží únavu. K vaší bdělosti a hladině energie přispěje navíc 100 mg kofeinu. Strong Morning vám pomůže začít den tou správnou nohou. Doplněk stravy neobsahuje lepek, mléčné výrobky, cukr a je vhodný pro vegany.
749,00  s DPH

Prihlásiť sa na odber dostupnosti

NoordCode Strong Morning 60 kapslí 749,00 
NoordCode Strong Morning 60 kapslí 749,00  s DPH

Cirkadiánní rytmus a fáze dne

To, co se děje ve vašem těle, se během dne mění. Vaše energie, fyzická a duševní výkonnost se řídí přirozeným denním a nočním rytmem. Říkáme jim cirkadiánní rytmy.

Neexistuje jeden doplněk stravy, který by vás podpořil a dodal vám energii po celý den. Podpora, která je dobrá ráno, může večer působit proti vám a naopak. Nejlepší je užívat doplněk pro určitý okamžik. Pokud se však vydáte na vlastní pěst, skončíte s několika samostatnými produkty, které se pravděpodobně nebudou vzájemně doplňovat.

Řada 4 doplňků Noordcode je navržena tak, aby vám poskytla vhodnou podporu po celý den. Každý z nich je určen pro jednu část dne, a poskytuje tak správnou podporu ve správný čas.

Vyvinuto odborníky

Složení těchto inovativních doplňků stravy bylo vyvinuto nizozemskými odborníky. Na základě poznatků z biochemie a vědeckých studií byl pro každý doplněk vybrán omezený počet složek. Receptury jsou zaměřeny na podporu fyzické i duševní výkonnosti. Doplňky stravy testovala velká skupina osobních trenérů, kteří na ně reagovali velmi pozitivně.

Žádná jiná značka nemá složení složené ze čtyř složek. Tyto čtyři doplňky jsou úzce propojeny a společně poskytují celodenní podporu. Každý doplněk odpovídá vašemu přirozenému dennímu a nočnímu rytmu a fázi, ve které se vaše tělo právě nachází.

Celkové dávkování je přesně v bezpečných mezích. Ve složení jsou použity složky a dávkování, jejichž účinnost prokázal vědecký výzkum. Víte přesně, co dostáváte, a můžete věřit, že to funguje.

1. z řady doplňků je NoordCode Strong Morning

Ideální pro začátek dne – dodá vám energii a podpoří vaše kognitivní funkce.

Balení obsahuje 60 dávek (60 kapslí).

Dávkování: 1 kapsle denně ráno. Denně 1 kapsle, 1 kapsle, nejlépe alespoň hodinu po probuzení.

Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není náhradou pestré stravy. Doplněk stravy obsahující 100 mg kofeinu. Není určeno pro děti do 10 let, těhotné a kojící ženy. Nepoužívejte, pokud je vnější uzávěr porušený nebo poškozený.

Tento doplněk obsahuje vitamin B3 ve formě niacinu. Dobře známým a běžným účinkem niacinu je vazodilatace (rozšíření cév). To může vést k brnění, zarudnutí a zahřívání pokožky obličeje, rukou a trupu. Tento jev sám od sebe vymizí a není škodlivý. Chcete-li tento účinek snížit, užívejte doplněk stravy Strong Morning s jídlem.

Skladování: Při pokojové teplotě na suchém a tmavém místě.

Složení a chuťové charakteristiky

 • Popis výrobku: Inovativní doplněk stravy po ránu, který podporuje kognitivní funkce
 • Počet kapslí: 60 ks
 • Složení: N-acetyl L-tyrosin, kofein bezvodý, vitamíny, extrakt ze zeleného čaje (>50% ECGC), plnidlo (celulóza), protispékavé látky (vegetariánský stearan hořečnatý, oxid křemičitý), HPMC kapsle (vegetariánská).
 • Alergeny: Neobsahuje
 • Vyrobeno na: Nizozemsko

Výživové údaje na 1 kapsli

 • Vitamin B3 (niacin) 30 mg (188%)*
 • Vitamin B5 (pantothenát vápenatý) 30 mg (500%)*
 • Vitamin C (kyselina askorbová) 70 mg (88%)*
 • N-acetyl L-tyrosin 300 mg**
 • Bezvodý kofein 100 mg**
 • Extrakt ze zeleného čaje (Camellia sinensis) (>50 % ECGC) 50 mg**
 • * RI = referenční příjem
 • ** RI neznámý

NoordCode Power Day 60 kapslí

Odpoledne si udržujte stabilní duševní a fyzickou energii. V poledne jste uprostřed pracovního dne. Kolem této doby množství vaší energie přirozeně klesá. Vaše ranní káva už vyprchala a jste trochu ospalí z oběda. Je tedy čas dodat své mysli energii. Pomohou vám v tom bylinky a minerály obsažené v přípravku Power Day. Doplněk stravy neobsahuje lepek, mléčné výrobky, cukr a je vhodný pro vegany.

Objevit více

Recenze produktu

Your email address will not be published.

Vaše hodnotenie

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Nejnovější informace ze světa funkčních potravin

Odebírejte Powerlogy newsletter a získejte -10 % na první nákup