🎄 Výhodné balíčky 1+1 a 2+1 GRÁTISDoprava zdarma při každé objednávce

Funkční výživa

Správná výživa – Základ zdraví a výkonu

Kdy jste naposledy investovali do svého zdraví? Při posledním soustu. Protože každé jídlo je takovou investicí. Ovlivňuje naši výkonnost, psychiku, výdrž a každodenní chování. Stejně jako u každé jiné investice i zde platí, že rozhodující je to, co děláme dlouhodobě. S našimi potravinami to jde snadněji. Zdravé potraviny od Powerlogy promění obyčejné dny ve dny plné chuti, síly a energie.

Proteinová a kolagenová výživa pro silné tělo

Vybírejte z prémiového 100% hovězího kolagenu bez cukru a zápachu. 1 denní dávka obsahuje až 9 000 mg čistého kolagenu. Má rychlou vstřebatelnost a vysoký podíl esenciálních aminokyselin, které vyživují pokožku, klouby, chrupavky a vlasy.

Pokračujeme proteinmi: 100% BIO syrovátkovým, hovězím s MCT tuky a speciálním polysacharidem SuperStarch® a veganským, rostlinným proteinem.

Proteinové tyčinky – Rychlá svačina plná výhod

Rychlou a výživnou svačinou jsou proteinové tyčinky Powerlogy – jedna kolagenová, druhá kombinuje kolagen se syrovátkovým proteinem. Vysoký obsah bílkovin, kolagenu a vlákniny + nízký obsah cukru, to jsou zaručené výhody.

MCT Olej – Energický zdroj pro mozek a svaly

Když máte málo energie, pomůže vám extra rychlý a stabilní zdroj z tuků – MCT olej. Je snadno stravitelný a během půl hodiny dodá energii mozku i svalům.

Doplňky stravy a správné výživy pro maximální výkon

A konečně, přesně vybrané doplňky stravy. V našem portfoliu najdete prémiové vitamíny a minerály. Pokročilým biohackerům doporučujeme nootropika pro vyšší koncentraci.

Snídaně je základem dne, proto ji není radno podceňovat. Proto doporučujeme vyzkoušet naši Powerlogy granolu s jedním z oříškových másel a kvalitní zrnkovou kávou.

Investovat do svého zdraví a výkonu může být jednou z nejlepších rozhodnutí, která můžete udělat. Sportovní výživa a správná výživa jsou klíčové pro dosažení svých cílů. Ať už jste sportovec nebo jen hledáte způsoby, jak se cítit lépe, zdravá výživa pro děti i dospělé může udělat zázraky. Zvolte kvalitu s Powerlogy a buďte tím nejlepším pro své tělo.