🎄 Výhodné balíčky 1+1 a 2+1 GRÁTISDoprava zdarma při každé objednávce

Přístup a filozofie podnikání

Náš přístup je zakódován v chuti být neustále o něco lepší a realizovat vlastní potenciál naplněného života. Vyvíjíme funkční produkty originální a čisté chuti.

Prostřednictvím edukativního marketingu chceme inspirovat vlastním příkladem ke změně přístupu k životosprávě pro silné zdraví a produktivní život podle vašich představ.

Pokud dokážeme optimalizovat a vyladit životosprávu a energii jednoho dne, tak je to pak v životě jen otázka replikace a tréninku vědomí, abychom těch POWER dnů měli co nejvíce.

Pod vedením zakladatele Dušana Plichty, který se věnuje rozvoji lidského potenciálu přes životosprávu těla a mysli už několik let, je naším cílem zlepšit v první řadě uvědomělost (mindfulness) lidí při výběru kvality svého jídla.

Pomocí Powerlogy produktů chceme ukázat, že méně je často více. Kvalita a čisté složení produktu nebo i celé životosprávy je pro nás důležitější než kvantita. Vyvíjíme proto vlastní receptury podle našich přísných standardů kvality. Na trh přinášíme produkty specifické originální, čistou chutí, ale také s funkční energií, která zdravě zasytí a na kterou se dá spolehnout.

osobny-odber

Doporučuje nás 97 % zákazníků

doprava

Doprava ZDARMA
při každém nákupu

darcek

Dárek ZDARMA k nákupu nad 1290 Kč

dorucenie

Objednávky doručujeme do 3 pracovních dnů

Všechny produkty POWERLOGY jsou bez rafinovaného cukru, umělých přídavků, barviv a konzervantů.

Navíc naše produkty neobsahují ani lepek, laktózu či sóju, a jsou tak vhodné i pro různé specifické skupiny, jako jsou low-carb, paleo, vegetariáni, či dokonce vegani a vyznavači ketogenické diety.

POWERLOGY produkty nepreferují žádný konkrétní výživový směr. I proto chutnají všem bez ohledu na to, zda jste všežravec, paleožrout, vegetarián, vegan, bezlepkáč nebo jen fungujete bez mléka.

POWERLOGY produkty jsou tak pro všechny, ale ocení je zejména ženy, muži, rodiče, sportovci, podnikatelé, manažeři, kreativci či studenti, kteří hledají 100% kvalitu a originální chuť bez kompromisů ve složení pro podporu aktivního a produktivního životního stylu.

Věříme, že POWERLOGY produkty vám už i v malém množství poskytnou vysokou přidanou hodnotu a díky plné chuti vám dodají zdravou energii každý den.

Za několik měsíců testování, degustací a pražení jsme vyvinuli ve spolupráci se zkušeným pražičem novou recepturu POWER COFFEE

V Powerlogy se primárně orientujeme na snížení příjmu cukru v různých formách a umělých přísad v jídle.

Ve složení našich výrobků převládají vysoce stabilní a čisté tuky, kvalitní a stravitelné proteiny a vybrané bezlepkové sacharidy s opravdu postupným uvolňováním energie.

Naše základní standardy
  • 0 % konzervantů, éček a chemikálií
  • 0 % bílého rafinovaného cukru
  • 0 % lepku, pšenice, kukuřice a sóji
  • 0 % akrylamidů a mykotoxinů
  • 100 % přírodních a primárně BIO surovin

Pro konkrétnější informace si můžete stáhnout Powerlogy základní principy a seznam doporučených potravin zde.

Předem děkujeme za vaši přízeň, ale i konstruktivní kritiku a nápady na zlepšení. Rosteme především díky vám a věříme, že spolu přineseme více síly a více našich produktů. A tak ať už si koupíte naše produkty, nebo ne, pro zlepšení životosprávy doporučujeme primárně se soustředit na kvalitu potravin a uvědomělou spotřebu.

Co nejvíce dávejte přednost farmářům a poctivým producentům před komoditními a zpracovanými potravinami.

Eat Smart – Feel Great

Powerlogy team

Powerlogy team

Napísali o nás

Nejnovější informace ze světa funkčních potravin

Odebírejte Powerlogy newsletter a získejte -10 % na první nákup