💥 Skvělá AKCE 1+1 na C8 MCT olej a ceremoniální kakao

Nejúčinnější kolagen

Powerlogy Upgraded Collagen Complex Orange 300 g

Multikolagenový komplex s extra glycinem, vitaminem C a pomerančovou příchutí

Pomarančová príchuť 🍊
Základ tvoří 4 klinicky ověřené1-4 zdroje kolagenu: hovězí, rybí, vaječný a mořský. Díky nim získáte až 5 typů kolagenu I, II, III, V a X. Nejnovější vědecké studie ukazují, že přidání protizánětlivého5-6 glycinu a vitaminu C může zvýšit produkci kolagenu až o 153 %.7 Stejná kombinace má dokonce potenciál urychlit hojení ran7 a pomoci předcházet osteoartróze.8 Díky těmto poznatkům jsme recepturu obohatili o extra dávku L-glycinu a vitaminu C z aceroly a vytvořili tak nejúčinnější kolagen na trhu. Podpořte regeneraci svých šlach, kloubů, kostí, svalů, kůže, vlasů a nehtů.
999,00  s DPH
Jednotková cena 3 330,00 /kg
Powerlogy Upgraded Collagen Complex Orange 300 g 999,00 
Powerlogy Upgraded Collagen Complex Orange 300 g 999,00  s DPH

Bez lepku, mléka a sóji
• Zvyšuje tvorbu kolagenu v těle
• Balení obsahuje cca 20 porcí (1 porce = 15 g)
• Neobsahuje cukr ani sladidla

Nový Upgraded Collagen Complex jsme obohatili o svěží pomerančovou příchuť. 🍊 Dnes tedy máte na výběr mezi touto pomerančovou novinkou a přírodním Upgraded Collagen Complexem bez příchuti.

V čem je vylepšený kolagen jedinečný?

Nová řada Powerlogy produktů s označením Upgraded je jedinečná svou recepturou. Každý výrobek Powerlogy v sobě spojuje skvělou chuť a vysokou výživovou hodnotu. Řada Upgraded jde ještě dál. Receptura těchto výrobků vychází z moderních vědeckých poznatků a je vyladěná do posledního detailu. Dodá vám energii navíc a je přímou podporou specifických tělesných funkcí.

V případě Upgraded Collagen Complex jde o vysokou podporu regenerace buněčných tkání. Kolagen je nejrozšířenější bílkovinou v lidském těle, tvoří přibližně 30 % všech bílkovin. Je součástí kůže, vlasů, nehtů, zubů, orgánů, tepen, chrupavek, kostí, šlach a vazů. Kolagen je proto klíčovou látkou v boji proti stárnutí. Navíc úbytek kolagenu může začít o celé desetiletí dříve než úbytek svalů. Od 20 let věku ztrácíte každých 10 let přibližně 10 % kolagenu v kůži. Proč s věkem ztrácíme tolik kolagenu? Jedním z hlavních důvodů je, že nemáme dostatek glycinu.

Klíčová role glycinu

Důležitost kolagenu je zřejmá, ale glycinu nebyla věnována zdaleka taková pozornost, jakou by potřeboval. Proto jsme se pustili do rozsáhlé analýzy vědeckých studií, abychom pochopili vliv této aminokyseliny na užitečnost kolagenu. Zkombinovali jsme nové objevy z odborné knihy The Collagen Cure: The Forgotten Role of Glycine and Collagen for Optimal Health and Longevity s důležitými poznatky o kolagenu, abychom vytvořili nejúčinnější kolagen na trhu: 4 zdroje kolagenu obohacené o EXTRA 5 gramů glycinu.

Je prokázáno, že bez přítomnosti vitaminu C v těle celý proces využití kolagenu nebude fungovat. Není však definitivně jasné, zda je nutné užívat vitamin C společně s kolagenem, nebo zda stačí mít ho v těle dostatek dlouhodobě. A protože cílem našeho Upgraded Collagenu je, aby byl účinek co nejjistější u co největšího počtu lidí, obohatili jsme ho také o přírodní zdroj vitaminu C – acerolu. Studie, které se zabývaly obohacením kolagenu glycinem, navíc ukázaly, že v kombinaci s vitaminem C byly pozorovány nejlepší výsledky.7

Účinky tohoto funkčního přípravku potvrzuje značné množství vědeckých studií. Jejich účinek jsme také konzultovali s odbornou vědeckou radou, se kterou ve společnosti Powerlogy spolupracujeme. Upgraded Collagen Complex je maximálně inovativní a 100% přírodní superfood.

Okamžitý přínos produktu díky těmto 7 funkcím:

 • Studiemi ověřená kombinace hovězího, rybího, vaječného a mořského kolagenu.
 • Inovativní složení obohacené o EXTRA dávku 5 g glycinu a přírodního vitaminu C pro ještě rychlejší regeneraci.
 • Vysoká vstřebatelnost a nejvyšší účinnost tvorby kolagenu.
 • Bez přidaného cukru, sladidel a umělých konzervačních látek.
 • 100% prémiové suroviny bez lepku, mléka, sóji a GMO.
 • Klinické testování účinků suplementace a laboratorní kontrola kvality.
 • Přírodní pomerančová příchuť.

Powerlogy Upgraded Collagen Complex splňuje náročné německé a francouzské normy kvality. Naším cílem je komplexní výživová hodnota s klinicky ověřenými účinky na vybrané orgány a funkce našeho těla.

Co znamenají typy kolagenu I, II, III, V a X?

Ve výzkumné praxi bylo identifikováno přibližně 28 typů kolagenu. Liší se způsobem, jakým jsou molekuly sestaveny a kde se kolagen v těle využívá.

S Upgraded Collagen získáte těchto 5 důležitých typů kolagenu:

 • Typ I: Tvoří 90 % kolagenu ve vašem těle. Typ I je hustě uložen a slouží k zajištění struktury vaší kůže, kostí, šlach a vazů.
 • Typ II: Nachází se v elastických chrupavkách, které poskytují oporu vašim kloubům.
 • Typ III: Tento typ se nachází ve svalech, tepnách a orgánech.
 • Typ V: Nachází se hlavně v oční rohovce, některých vrstvách kůže, vlasech a u žen ve tkáni placenty.
 • Typ X: Hraje klíčovou roli při tvorbě kostí.

Využití produktu Upgraded Collagen Complex

Cílem každého výrobku Powerlogy je zdraví, skvělá chuť a praktičnost. Proto jsou naše výrobky velmi snadno použitelné pro dlouhodobé zlepšení životního stylu jednotlivce nebo celé rodiny.

Upgraded Collagen Complex s pomerančovou příchutí doporučujeme zapíjet čistou vodou. Je to nejjednodušší a nejrychlejší. 😊

Pro co nejlepší rozpuštění prášku dodržujte pořadí jednotlivých kroků:

 1. Nejprve nasypte denní dávku prášku do sklenice.
 2. Přidejte trochu vody a prášek důkladně promíchejte. Pokud chcete mít nápoj kyselejší, přidejte navíc citronovou šťávu.
 3. Doplňte zbytek vody tak, abyste měli tolik nápoje, kolik potřebujete.

Balení obsahuje 20 dávek (1 dávka = 15 g).

Doporučené dávkování: 1 odměrka (15 g) denně.

Upozornění: Nepřekračujte doporučené dávkování. Tento výrobek není určen pro děti. Nedoporučuje se pro těhotné a kojící ženy po konzultaci s lékařem. Doplněk stravy by neměl být používán jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Shlukování obsahu není závadou.

Skladování: Při pokojové teplotě na suchém a tmavém místě.

Profil aminokyselin

aminokyseliny na 1 porci (15 g) na 100 g
Glycin 7,01 g 46,73 g
Prolin 1,05 g 7,00 g
Hydroxyprolin 0,92 g 6,11 g
Kyselina glutamová 0,85 g 5,63 g
Alanin 0,72 g 4,81 g
Arginin 0,67 g 4.45 g
Kyselina asparagová 0,45 g 3,00 g
Lysin 0,29 g 1,93 g
Serin 0,29 g 1,93 g
Leucin 0,22 g 1,47 g
Fenylalanin 0,19 g 1,27 g
Valin 0,19 g 1,27 g
Threonin 0,18 g 1,2 g
Isoleucin 0,11 g 0,73 g
Hydroxylysin 0,10 g 0,66 g
Histidin 0,09 g 0,60 g
Methionin 0,06 g 0,40 g
Tyrosin 0,04 g 0,27 g
Cystein + cystin 0,03 g 0,20 g

Odkazy na vědecké studie

 1. Fish collagen peptides for Joint health
 2. Skin beauty: Well-aging benefits of collagen 
 3. A Randomized, Double-Blind, Placebo-Controlled Study Trial to Evaluate the Potential Effects of Naticol®, Fish Collagen Peptides on Symptoms of Sarcopenia in the Elderly
 4. Short-Term Effects of Ovomet®, Eggshell Membrane, in Joint Pain: A
  Double-Blind and Placebo Study
 5. Glycine: a new anti-inflammatory immunonutrient
 6. L-Glycine: a novel antiinflammatory, immunomodulatory, and cytoprotective agent
 7. Combination of Glycinamide and Ascorbic Acid Synergistically Promotes Collagen Production and Wound Healing in Human Dermal Fibroblasts
 8. High glycine concentration increases collagen synthesis by articular chondrocytes in vitro: acute glycine deficiency could be an important cause of osteoarthritis

Detaily produktu

 • Popis produktu: Bílkovinový prášek z hovězí, rybího a kolagenu z vaječných skořápek s pomerančovou příchutí
 • Hmotnost: 300 g
 • Složení bílkovina z kolagenového komplexu a L-glycin, pomerančové aroma, kyselina jablečná.
 • Alergeny: vejce a výrobky z nich, ryby a výrobky z nich, oxid siřičitý a siřičitany
 • Vyrobeno na: Slovensko

Powerlogy Upgraded Organic Greens 300 g

organicvegan
Chutný způsob, jak dodat tělu vitamíny, minerály a enzymy a nastartovat trávení hned po ránu. Vytvořili jsme inovativní směs 7 účinných zelených rostlin + prebiotické vlákniny z jablek a čekanky. Výzkumy potvrzují, že vysoký příjem vlákniny podporuje mikrobiom1-2 a pomáhá ke stabilní hladině cukru v krvi.3 Zelená listová zelenina je také bohatá na bioaktivní látky, jako je lutein, které pomáhají snižovat riziko kardiovaskulárních nemocí i mrtvice4 a zpomalují úbytek kognitivních funkcí v důsledku stárnutí.5 Dopřejte si zdravý nápoj s příchutí pomeranče. Neobsahuje odměrku.

Objevit více

Recenze produktu 12

Your email address will not be published.

Vaše hodnotenie

Vynikající chuť a rozpustnost ..jako osvěžující nápoj

Výborná chuť, zatím nejlepší, co jsem z ochucených kolagenů měla. Je to kolagen na celkové zdraví - ne jen zplepšení pleti. Výsledky zatím nevidím, beru ho 2 týdny. Měla bych výtku ke složení - nikde jsem nenašla kolik gramů každého typu kolagenu jedna dávka (nebo 100g) obsahuje. Např. doporučuje se, že denní dávka kolagenu typu I je minimálně 2.5g, max až 15g. Zda to tento kolagen splňuje, nevím. Možná je to schované v těch aminokyselinách?

Chuť a konzistence je mnohem lepší než bez příchutě. Účinky zatím nepozoruji, užívám ho krátce. U kolagenu bez příchuti jsem viděla výrazné zlepšení nehtů již po týdnu.

Kolagen má dobrou rozpustnost. Chuť je pitelná, ale není to můj oblíbený mám raději čokoládový kolagen.

Účinek na úlevu od bolesti kolen se projevil asi měsíc po pravidelném užívání. Do té doby jsem v rehabilitaci po úrazu kolene neprosperoval a bolest mě vždy zastavila při stejných pokusech o její překonání cvičením. A pak po měsíci užívání tohoto kolagenu bolest prostě zmizela a já mohu chodit déle. A to i přesto, že stehenní svaly jsou stále propadlé o mnoho cm.

Velmi dobrá chuť.

Velmi dobrá chuť

Pro mě výborná svěží chuť, neslazené, bez hrudek. Součástí balení je i odměrka, takže se snadno dávkuje. Uvidíme, jaký bude zdravotní výsledek. (klouby, kůže atd.) po delším používání. Zatím ho užívám pouze 2 týdny. Za mě zatím v pohodě. Nevýhodou je, že balení je pouze na 20 dní...mohlo by být na celý měsíc. Také není uvedeno množství kolagenu v jedné dávce, kalorická hodnota atd...složení je uvedeno na zadní straně, ale pro laiky je to složité:)

Lépe se rozpouští a chutná. nemá tak pronikavou vůni. těším se na tento "upgrade".

Skvělý, nadupaný produkt, účinek kolagenu zatím nemohu posoudit, protože jsem ho teprve začala užívat

Kolagen s příchutí pomeranče je vynikající. Nejvíce mi chutná s vodou a citronem. Oproti prvnímu vylepšenému kolagenu je opravdu mnohem chutnější a není cítit rybí kolagenový zápach ani pachuť. Doporučuji

Dobrý deň, tak tento kolagén sa Vám naozaj podaril ! Po otvorení sáčku ma ovanula príjemná pomarančová vôňa. Vo vode ostávajú malinke hrudky, ktoré mi nevadia a chuť je úžasné príjemná, jemná pomarančová, nič presladene, ale osviežujúce, zdravé a chutné. Ďakujem veľmi pekne za tento produkt. Jediná chybička krásy, že balenie ma iba 20 porcií :) len tak ďalej teším sa na ďalšie Vaše produkty.

Nejnovější informace ze světa funkčních potravin

Odebírejte Powerlogy newsletter a získejte -10 % na první nákup


  Nastavení souborů cookies

  Na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Některé jsou nezbytné pro správné fungování webu, zatímco jiné nám pomáhají vylepšit tento web a váš uživatelský zážitek. Díky nim vám zobrazujeme nabídky šité na míru a nabízíme produkty, které by vás mohly zajímat. Potřebujeme k tomu váš souhlas. Více o Cookies se dočtete zde.

  Přizpůsobte předvolby souborů cookie