Akce 2+1 na novou řadu inovativních proteinů | Úklid skladu s širokou nabídkou

Zdravé vlasy, pokožka a nehty

Kolagen, tajný spojenec zdravé pleti a krásných vlasů, je hlavní složkou pokožky. Nachází se v různých vrstvách pokožky a tvoří její základní strukturu. Jeho zásadní úlohou je dodávat pokožce pevnost, pružnost a hydrataci. Existuje několik metod, jak zvýšit hladinu kolagenu v pokožce, a jednou z nejúčinnějších je zvýšit jeho příjem prostřednictvím stravy.

Jak na zdravé vlasy? Pomůžou vám vlasové vitamíny a doplňky stravy

Pokud hledáte způsob, jak podpořit zdravou pleť a zdravé vlasy, můžete se spolehnout na prvotřídní přírodní kolagenový prášek Powerlogy Collagen. Tento kolagenový prášek je nejen chutný, ale má také čisté složení obsahující pouze hydrolyzovaný kolagen bez přidaných aditiv, umělých konzervačních látek nebo aromat.

Kolagen je důležitý nejen pro pokožku, ale má také pozitivní vliv na zdravé vlasy a nehty. Pokud tedy toužíte po krásných a silných vlasech a nehtech, je nejvyšší čas začít investovat do své pokožky. Zdrojem kolagenu nemusí být jen klasický prášek. S tyčinkou Powerlogy Upgraded Collagen Bar získáte svou denní dávku kolagenu také v praktickém “svačinovém” balení, které si můžete vzít kamkoli s sebou.