Akce 2+1 na novou řadu inovativních proteinů | Úklid skladu s širokou nabídkou

Bezlaktózové výrobky a potraviny

Zdravý a chutný životní styl bez laktózy

Nesnášenlivost laktózy nebo alergie na mléko může u mnoha lidí způsobit zažívací problémy. Další skupinou lidí jsou vegani, kteří se dobrovolně rozhodli vzdát se mléka a mléčných výrobků. Ať už patříte do první nebo druhé skupiny, v Powerlogy jsme pro vás připravili řadu produktů, které jsou speciálně určeny pro ty, kteří dávají přednost výrobkům bez laktózy.

Vychutnejte si své oblíbené výrobky, i když držíte bezlaktózovou dietu

Rozmazlujte své chuťové pohárky a upečte si oblíbené sušenky nebo jiné sladkosti s použitím másla Powerlogy Organic Ghee. Na zdobení doporučujeme vyzkoušet ořechová másla, jako je Powerlogy Bio nugátový krém nebo Powerlogy Bio mandlový krém.

Pokud během dne pociťujete pokles energie, máme pro vás řešení – bezlepkovou a bezlaktózovou čokoládu Powerlogy Organic Kurkuma Chocobar. Nejenže tato pochoutka neobsahuje mléčné výrobky, lepek ani palmový olej, ale má také téměř dvakrát méně čistého cukru než běžné čokolády. Dodejte si energii a zároveň si dopřejte sladkou chuť. Pokud jste milovník kávy, určitě vyzkoušejte naši kávu Powerlogy Organic Coffee.

A co proteiny bez laktózy pro sportovce?

Samozřejmě, i to zde najdete! Pro aktivní sportovce jsme připravili balíček proteinových nápojů Powerlogy Sport Protein Drink Pack. Toto balení obsahuje hovězí protein s příchutí kakaa a jemný BIO kešu krém s kokosem. Stačí jej důkladně rozmíchat ve vašem oblíbeném rostlinném nápoji a získáte dávku předtréninkové energie, jak má být.

Užívejte si život bez omezení s bezlaktózovými produkty od Powerlogy. 💖