VÝŽIVA MOZKU

Powerlogy Brain Focus 60 kapslí

Komplex nootropik na podporu alfa hladiny mozku

Prémiová kombinace aktivních nootropik zabezpečující komplexní výživu mozku, podporu koncentrace a paměti. Obsahuje funkční složky Alpha GPC, Acetyl-L-karnitin a L-thanín, které jsou ověřeny řadou významných vědeckých studií. Veganský produkt bez kofeinu, ale za to s přírodními látkami jako extrakt z Bacopy, huperzín, tyrosin, theanin, extrakt z Vilcacory či Ginka.
bez chemie
no sugar icon
699,00  s DPH
bez chemie
no sugar icon
Powerlogy Brain Focus 60 kapslí 699,00 
Powerlogy Brain Focus 60 kapslí 699,00  s DPH

Vlastnosti, díky kterým se na náš Brain Focus můžete spolehnout:

 • Čisté složení a 100 % důraz na funkční dávku vybraných nootropik.
 • Vědecky prokázané účinky vybraných látek v synergické kombinaci.
 • Přímý účinek na mozek – podpora alfa hladiny a lepší mentální výkonnosti.
 • Neobsahuje kofein, zaručuje tak stabilní koncentraci bez nervozity.
 • Veganské kapsle 100 % bez lepku, mléka a alergenů.

V Powerlogy děláme maximum pro vývoj inovativních funkčních potravin a doplňků výživy, které mají pomáhat kultivaci naší Human Power každý den. Naším cílem je podpora nadprůměrného fyzického i mentálního výkonu, avšak bez oběti zdraví. Věříme, že pokročilá výživa mozku je budoucností. Umožní realizaci našeho potenciálu při zachování silného mentálního a fyzického zdraví. Produkt splňuje nejvyšší kritéria kvality a prošel laboratorním i osobním testováním. Je určen k dlouhodobému užívání.

V Powerlogy je naší vášní progresivní a efektivní životospráva, díky které můžeme kultivovat svou Human Power na 100 %.

V čem je Brain Focus unikátní

Powerlogy Brain Focus jsme vyvíjeli a konzultovali s odborníky sportovní a terapeutické výživy více než rok. Naším cílem bylo přinést na trh opravdu funkční, komplexní a efektivní doplněk výživy, který přinese každodenní benefity.

V současné době jde zejména o podporu soustředění a kognitivních, analytických i kreativních funkcí mozku. Jde o podporu, za kterou člověk nezaplatí energetickou daň jako u mnoha stimulantů. Stejně nezažije nežádoucí účinky, jakými jsou stavy úzkosti, nervozita či přílišná hyperaktivita.

Doporučujeme ho všem, jejichž cílem je zlepšit soustředění a mentální výkon. Hlavním cílem je komplexní výživa mozku a podpora hladiny alfa, kterou nazýváme také „flow“. Powerlogy Brain Focus nezaručuje stimulaci nebo maximalizaci výkonu, ale komplexní výživu a optimalizaci výkonu mozku.

Co je nootropikum?

Nootropikum nebo nootropní látka je biochemicky aktivní látka, která se přirozenou cestou účastní mozkových metabolických procesech a umožňuje mozku řídit všechny mentální i tělesné funkce.

Charakteristické účinky nootropik jsou:

 • zostření smyslového vnímání
 • zpracování většího množství informací
 • zlepšení schopnosti paměti
 • stabilizace emocí a nálad
 • zlepšení duševních i fyzických sil
 • zvýšená odolnost vůči stresovým činitelem
 • zvýšená sexuální apetence a energie
 • účinná prevence degenerativními onemocněními
 • zpomalení procesů stárnutí a jeho projevů

Není Brain Power jako Brain Power

Výroba, kvalita a čistota jsou kritické parametry, které se při různých výrobců nootropik liší. Troufáme si říci, že Powerlogy Brain Focus patří právě díky svému složení mezi nejefektivnější produkty na trhu. Při výživových doplňcích je totiž hlavní spojení kvality ingrediencí a jejich funkční dávky. Je důležité sledovat obsah miligramů aktivních látek na různých doplňcích, ale kvalitu daných složek si běžně ověřit nedokážeme. My vám však optimální kombinaci můžeme garantovat a věříme, že ji jasně zažijete v praxi.

Na významné pocítění efektů je důležité absolvovat počáteční kúru, a tedy pravidelné užívání zvýšené dávky (2 kapsle 2krát denně) minimálně 2 týdny. Někdy může počáteční kúra trvat až měsíc – tato doba je individuální. Když díky látkám obsaženým v přípravku dojde k obnově a zvýšené tvorbě mozkových synapsí (propojení mezi mozkovými neurony), dostaví se výsledky. Čím více synapsí, tím vyšší mentální výkonnost (schopnost přenášet informace).

Optimální užívání

Doporučené dávkování při zahájení kúry je 2x denně 2 kapsle před jídlem (je třeba řídit se individuální citlivostí). Později můžete přejít na běžnou dávku 2-3 kapsle denně. Kapsle můžete kombinovat s jídlem, ale optimální je užít jejich ráno na lačno a zapít vodou. Časem můžete užívání přerušit na týden a pak znovu pokračovat běžnou dávkou. Stejně můžete Powerlogy Brain Focus užívat každý druhý den nebo užívat pouze v náročné pracovní dny ao víkendu ho vysadit.

Upozornění: Není vhodné pro děti a mladistvé, těhotné a kojící ženy. Neužívejte při známé přecitlivělosti na některou ze složek produktu. Může snižovat srážlivost krve. Není vhodné užívat před spánkem.

Doporučená denní dávka se nesmí překračovat. Doplněk stravy se nesmí používat jako náhrada pestré stravy. Doplněk stravy musí uskladňovat mimo dosah dětí. Balení obsahuje 30 dávek (60 veganských kapslí).

Doporučené dávkování: 2-3 kapsle ráno před jídlem nalačno. Produkt je vhodný i pro vegany. Závislost a typické nežádoucí účinky obsažených látek nebyly vědecky dokázáno.

Skladování: Při pokojové teplotě na suchém tmavém místě.

Optimální kombinace 11 látek na podporu mentálního výkonu, motivace a koncentrace:

Množstvo na: 1 kapsula 2 kapsule *ODD v 2 kapsulách
L-Alfa-glyceryl fosforyl cholín 85 mg 170 mg n
Fosfatidylserín 70 % 48 mg 96 mg n
Extrakt z Ginkga biloby 26/4 20 mg 40 mg n
Acetyl L-Karnitín 60 mg 120 mg n
Huperzín A 1 % 5 mg 10 mg n
Extrakt z Bakopy drobnolisté 50 % 75 mg 150 mg n
N-Acetyl L-Tyrozín 100 mg 200 mg n
L-Teanín 98 % 40 mg 80 mg n
Extrakt z Vilcacory 5:1 80 mg 160 mg n
Vitamín B6 (Pyridoxín HCL) 4,1 mg 8,2 mg 586 %
Vitamín B12 (Kyanokobalamín) 2 µg 4 µg 160 %

*doporučená denní dávka

Detaily o produktu

 • Popis výrobku: Doplněk stravy Brain Focus.
 • Dodatečné info: Optimální kombinace 11 látek na podporu mentálního výkonu.
 • Hmotnost: 44 g
 • Počet kapslí: 60 ks
 • Alergeny: Neobsahuje.
 • Vyrobené v: Česko

Složení

 • L-Alfa-glyceryl fosforyl cholin, Fosfatidylserin 70%, Extrakt z Ginka biloby 26/4, Acetyl L-Karnitin, Huperzín A 1%, Extrakt z Bakopy drobnolisté 50%, N-Acetyl L-Tyrosin, L-Theanin 98%, extrakt z Vilcacory 5:1, Vitamin B6 (Pyridoxin HCL), Vitamín B12 (Kyanokobalamin), pomocné látky: inulin, stearan hořečnatý; hydroxypropylmetylcelulózová vegetariánská kapsle.

Powerlogy Biohacker Pack

Kolagen jako funkční výživa pokožky, vlasů, nehtů, šlach a kloubů. A prémiový C8 MCT olej s obsahem čisté kyseliny kaprylové (C8), která nejefektivněji dodá okamžitou energii mozku i svalům. Oba bez laktózy, lepku, sóji, konzervantů či sladidel.

Objevit více

Recenze produktu

Your email address will not be published.

Vaše hodnotenie

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Nejnovější informace ze světa funkčních potravin

Odebírejte Powerlogy newsletter a získejte -7 % na první nákup