Akce 2+1 na novou řadu inovativních proteinů | Úklid skladu s širokou nabídkou

Bezlepkové potraviny a výrobky

Přechod na bezlepkovou dietu neznamená, že přestanete jíst svá oblíbená jídla. Naopak, ve společnosti Powerlogy máme řadu bezlepkových výrobků, které si může dopřát každý, kdo trpí potravinovou intolerancí, nebo alergií.

S našimi bezlepkovými produktmi si můžete dopřát slané i sladké pochoutky nebo doplňky stravy, které zaručují BIO kvalitu bez umělých konzervantů. Z naší nabídky si můžete sestavit jídelníček na celý den, který bude zdravý a zároveň chutný.

Pestrá bezlepková strava bez omezení

Bezlepková granola s příchutí mandlí a kokosu nebo s příchutí medu, mandlí a jahod je dokonalým startem do nového dne. Během ranního shonu ji připravíte rychle, stačí mít doma základní ingredience, jako je bezlepková granola, kokosový jogurt, kešu krém, nebo jiný ořechový krém a banán. Tyto pochoutky vám pomohou začít den zdravě a s dostatkem energie. Kromě toho vám naše Powerlogy přepuštěné (ghí) máslo pomůže připravit chutné obědy nebo večeře.

Energetické bomby – dobroty a sladkosti bez lepku

Máte pocit, že vám během dne ubývá energie? Dopřejte si bezlepkovou a bezlaktózovou čokoláduTurmeric Chocobar. S našimi bezlepkovými pochoutkami si můžete vychutnat i dorty a rychlé občerstvení. Určitě neodoláte chuti mandlové náplně obsažené v Powerlogy Organic Almond Butter, nebo si vyberte jakékoli jiné z naší široké nabídky ořechových másel. Ty zaručují nejen výjimečnou chuť, ale také vysokou výživovou hodnotu.

Bezlepková káva nebo protein pro labužníky? Máme vše!

Kávu si můžete vychutnat i v bezlepkové verzi. Základem úžasné keto kávy jsou extra silná BIO zrna Coffee Strong. Jedinou otázkou je, zda vám lákavá kávová zrna vydrží doporučené dvouhodinové ztuhnutí v lednici. Přidáním MCT oleje nebo kolagenu z naší nabídky vytvoříte dokonalou zdravou kombinaci, která vám dodá dostatek energie na celý den.

Z naší nabídky proteinů si mohou vybrat také sportovci nebo aktivní lidé, kteří potřebují doplnit bílkoviny během dne. Vyzkoušejte například Powerlogy Organic Whey Protein bez lepku, sóji, cukru a umělých sladidel. Pokud by to nestačilo, vegani zde najdou také speciální Powerlogy Upgraded Vegan Protein s přírodním vanilkovým extraktem.

Držím bezlepkovou dietu – co bych tedy měl jíst?

Jak vidíte, s produkty od Powerlogy se už nemusíte trápit ani dlouze přemýšlet, kde hledat vhodné potraviny. 😊

Bezlepková dieta se stává jednodušší, když máte na výběr z různých pokrmů a alternativ. Ve společnosti Powerlogy jsme proto pro vás připravili řešení pro všechny části dne, abyste si mohli vychutnat chutná a zdravá bezlepková jídla bez omezení.