🎄 Výhodné balíčky 1+1 a 2+1 GRÁTISDoprava zdarma při každé objednávce

Powerlogy Kids Pack

Zdravější a chutnější balíček pro vaše děti

Obsahuje dvě bezlepkové granoly - jednu s jahodami a křupavými mandlemi a novinku: granolu s výběrovým kakaem a borůvkami. Sílu čisté chuti dotváří jemný BIO nugát s pravou čokoládou. Bez lepku, rafinovaného cukru, palmového oleje či umělých konzervantů.
757,00 663,00  s DPH
Omlouváme se, tento produkt aktuálně nemáme skladem.

Powerlogy Kids Pack 663,00 
Powerlogy Kids Pack 663,00  s DPH

Powerlogy Kids BIO Nougat Cream 200 g

V Powerlogy chceme pomoci zlepšovat stravovací návyky rodin. Určitě znáte slavnou oříškovou pomazánku začínající písmenem N a končící na TELLA. Mnozí vědí, že je nezdravá, přesto její slabému složení ji každodenně konzumují. Nám to nedalo a vytvořili jsme zdravou alternativu této slavné pomazánky, kterou můžete klidně dopřát sobě i svým dětem.

Náš nugát je jednoduchý složením, ale komplexní chutí. Najdete v něm jen prvotřídní lískové oříšky, výběrové kakao a přijatelné množství třtinového cukru. Všechny suroviny jsou v BIO kvalitě. Používáme BIO ingredience, protože zaručují vysoké standardy kvality, skvělou chuť i energii. Více informací o dětském nugátu naleznete zde.

Jak nejlépe využít Kids BIO Nougat Cream

 • Stejně jako konvenční N-tellu avšak s kváskovým poctivým pečivem.
 • Přidat do kaše, klasické granoly nebo nové kakaové granoly.
 • Jen tak na lžíci a podle chuti s ovocem.
 • Zakomponovat do smoothies, shakeů nebo pudinků.
 • Přidat do domácího pečení například těchto sušenek jako zdroj zdravých a kvalitních tuků.

Powerlogy Granola 400 g

Důvod vývoje naší granoly byl jasný: na trhu nám chyběl snídaňový produkt, který by splňoval všechny náročné atributy kvality. Čili by obsahoval čisté přírodní suroviny, byl by bez stopy lepku i mléka a zajistil optimální a vyvážené složení makroživin.

Hlavním cílem Powerlogy Granoly je pomoci vám zlepšit snídani ve vašich rodinách a nabídnout dětem zdravou alternativu k různým komerčním vločkám, kuličkám a jiným cereáliím. Po roce vývoje jsme složení a chuť vyladili tak, abychom si byli jisti, že pro vás bude nová Powerlogy Granola silným zážitkem. A to nejen chuťovým, ale hlavně zdravě energetickým. Více informací ohledně granoly máme zde.

Jak nejlépe využít bezlepkovou Granolu

 • Jak bezlepkovou a bezmléčnou možnost pravidelných a výživných snídaně.
 • V kombinaci s jogurtem, bobulovým ovocem či oříškovým máslem krémem.
 • Zakomponovat do domácího pečení pro přípravu vlastních müsli tyčinek.
 • Jako alternativu k pečivu na svačinu nebo svačina pro aktivní děti.

Powerlogy Kids Granola Cacao 400 g

Bezlepková Kids Granola Cacao je silným chuťovým i energetickým zážitkem. Její složení je jednoduché. Kvalitní lískové ořechy si vás získají svou čerstvostí a křupavostí. Kakao jsme vybírali tak, abychom naplnili jeho antioxidační potenciál. Použili jsme nealkalizované pravé kakao, které obohacuje a také ochucuje celou granolu. Lyofilizované (mrazem sušené) borůvky podtrhují celou recepturu. Jednak je kombinace kakaa a borůvek chuťově lákavá a zároveň samotné borůvky vnímáme jako jedno z nejhodnotnějších ovoci.

Díky nové granole získají vaše děti komplexní výživovou hodnotu. Dětské chutě si tuto kombinaci určitě zamilují a vy máte jistotu, že snídaně nebo svačina vašeho dítěte jsou zdravě energetické.

Jak nejlépe využít bezlepkovou Kids Granoly Cacao

 • Jak bezlepkovou a bezmléčnou možnost pravidelných a výživných snídaně.
 • V kombinaci s jogurtem, bobulovým ovocem či oříškovým máslem / krémem.
 • Zakomponovat do domácího pečení pro přípravu vlastních müsli tyčinek.
 • Jako alternativu k pečivu na svačinu nebo svačina pro aktivní děti.

Nová Kids linie

Věříme, že kvalitní jídlo mění myšlení, a to zejména díky zlepšování výživy mozku, výživy mikrobiómu a optimalizace trávení. Právě výživa mozku, podpora zdravého vývoje a učení je podle nás nejdůležitější již u dětí. Proto přinášíme novou KIDS linii optimalizovaných produktů, jako alternativu k běžným snídaňovým přeslazeným krémem, máslo či cereáliemi.

Vytvořili jsme zdravější a chutnější produkty pro děti, které perfektně reprezentují sílu čisté chuti. Vyzkoušejte a přesvědčte se sami.

Dobrou chuť a těšíme se na reakce vašich dětí.

Powerlogy Organic Cashew Cream 330 g

organicifsvegan
Jemné kešu máslo s kokosem v top BIO kvalitě. Bez palmového oleje, cukru a konzervantů. Vyrobeno na Slovensku.

Objevit více

Recenze produktu

Your email address will not be published.

Vaše hodnotenie

Zatím zde nejsou žádné recenze.