🎄 Výhodné balíčky 1+1 a 2+1 GRÁTISDoprava zdarma při každé objednávce

Bára Wolfová Balcarová

Poradenství výživy a zdravého životního stylu

Bára Wolfová Balcarová

Poradenství výživy a zdravého životního stylu

S produkty Powerlogy jsem se setkala poprvé při ochutnávce na otužovacím workshopu podle Wim Hof Metody. A tam jsem jim také naprosto propadla. Mojí profesí a zároveň i velkou vášní je totiž zdravé jídlo, které ctí a respektuje jedinečnost našeho těla. Od roku 2011 pracuji jako výživový poradce v rámci unikátního stravovacího programu Metabolic Balance a zároveň se dle jeho principů i dlouhodobě stravuji.

Mám to velké štěstí, že moje vášeň je i mojí prací.

Součástí zdravého stravování by měly určitě být kvalitní, přirozené potraviny a musím říci, že určité druhy potravin, které by splnily mé nároky, jsem na českém trhu, bohužel, nenašla. Až Powerlogy jako první splnilo má očekávání. Nebylo mi zatěžko objednávat si tyhle dobrůtky až ze Slovenska. Baví mě jíst ta fantastická ořechová másla nebo si pochutnat na kostičce čokolády a vědět přitom, že jím kvalitativně i chuťově nadstandardní potraviny. A to jsem jich za více jak 10 let své praxe ochutnala opravdu spoustu, i těch super BIO kvalitních značek. Ale upřímně musím říci, že takovou chuť, jako mají ořechová másla od Powerlogy, tu jsem opravdu nikde nenašla.

Parádní je, že tyhle skvělé potraviny nejen že jsou vynikající, ale navíc při správném užívání zlepšují funkčnost našeho metabolizmus a spalování tuků, tedy i hubnutí, což je i hlavním cílem našich klientů, kteří absolvují program Metabolic Balance. Co si přát víc? A tak mám obrovskou radost, že mohu tyto prémiové potraviny jako ambasador přiblížit i svým klientům.

Staň se ambasadorem

Chceš se stát i ty ambasadorem a zástupcem značky?

Napíš nám

Nejnovější informace ze světa funkčních potravin

Odebírejte Powerlogy newsletter a získejte -10 % na první nákup