horká čokolada 90

Čokoláda a ořechové krémy

Výběrová Bean-to-Bar čokoláda a unikátní receptury krémů s vysokými standardy kvality na podporu mentálního a fyzického výkonu.

Čokoládu do práce či na cesty vyvíjíme podle vlastních receptur, a to tak, abychom v produktu spojili zážitek z čisté chuti a funkční výživy. Čokoláda je pro nás stejně jako káva jedním z nejlepších příkladů ingredience, ze které můžeme získat čistou energii.

Ořechová másla a krémy se ve 21. století postupně staly oblíbenou potravinou a součástí jídelníčku většiny aktivních lidí. Víme, že v ořeších najdeme kvalitní tuky a bohatou dávku hodnotných mikronutrientů.

Naším cílem je přinést na trh chuťově unikátní čokoládu a inovativní krémy, které splňují náročné standardy kvality a ze kterých můžeme získat plnohodnotnou výživu a energii bez negativní zátěže metabolismu.

V naší nabídce tak najdete potraviny z prvotřídních ingrediencí od poctivých dodavatelů, bez lepku, mléka, sóji, arašídů či umělých konzervantů.

Vyberte si podle vlastních preferencí, zda zvolíte sladší, ale obsahem javorového cukru vyladěnou čokoládu nebo jste fanouškem hořké a funkční 90 % čokolády.

Mandle, lískové oříšky, kešu, pistácie či kokos ve výběrové kvalitě a profesionálním zpracování, ať vám každodenně přinášejí zážitek z čisté chuti a silné energie.