Největší akce roku: Black Friday -20 % na všechno

MUDr. Jan Vojáček

Vystudovaný lékař, který ve své praxi využívá funkční medicínu

MUDr. Jan Vojáček

Vystudovaný lékař, který ve své praxi využívá funkční medicínu

MUDr. Ján Vojáček

Je vystudovaný lékař, který ve své praxi využívá funkční medicínu a pomáhá svým klientům získat zpět fyzické i duševní zdraví. Věří, že v životě lidí se nic neděje náhodně a že vše souvisí se vším. Proto se zaměřuje nejen na fyzické projevy nemocí, ale bere v úvahu i genetické predispozice, biochemické podmínky nebo náš životní styl.

Zakládám si na důvěrném vztahu, ke každému klientovi přistupuji individuálně. Zajímá mě, co klienta trápí a co chce vyřešit. Považuji za důležité vytvořit příjemné prostředí, ve kterém se klient cítí více než jen jako „pacient“. Ale jako člověk, který chce porozumět sám sobě a najít správnou zdravou cestu.

„Věřím, že strava je informace, kterou posíláme do svého těla a kvalita této informace rozhoduje o zdraví a nemoci. O kvalitě rozhoduje s jakým záměrem a přístupem se ona informace tvoří. Vnímám, že v Powerlogy je dobrý záměr a vědomý přístup základ pro tvorbu kvalitních produktů. A vždy bude stejně důležité nejen přístup jakým se produkt vytváří, ale také jak k němu přistupuje uživatel.“

V Powerlogy jde ruku v ruce kvalita produktu a edukace o přístupu ke stravě a to mě baví.

U příležitosti 1. výročí založení Klubu Umění být zdráv a rostoucího zájmu o celostní přístup funkční medicíny v 21. století jsme přinesli i na Slovensko odvážné myšlenky a přístup Jana Vojáčka. Videozáznam přednášky a diskuze z 22. září 2022 z Bratislavy je možné zhlédnout na tomto odkazu.

Přinášíme Vám taky 30% slevu na kurz Jana Vojáčka: Rozhodni se být zdráv. U nákupu zadejte slevový kód POWERLOGY30.

Staň se ambasadorem

Chceš se stát i ty ambasadorem a zástupcem značky?

Napíš nám

Nejnovější informace ze světa funkčních potravin

Odebírejte Powerlogy newsletter a získejte -10 % na první nákup