Akce 2+1 na novou řadu inovativních proteinů | Úklid skladu s širokou nabídkou

Začněte zde

Vítejte!

Je úplně jedno, jestli jste mladý student, rodič, právnička, manažer, podnikatel nebo sportovec… Jedna věc je jasná! Nespokojíte se s daným status quo a uvědomujete si, že zdraví a výkon přímo závisí na kvalitě vaší životosprávy. Sami však dobře víte, že cesta k sebezlepšování je někdy skutečně náročná. Mnoha lidem trvá i několik let, než pochopí klíčové principy výživy těla a tréninku vlastní osobnosti do takové míry, aby našli individualizovaný návod pro stav vysoké energie a realizace vlastního potenciálu.

Jmenuji se Dušan Plichta, jsem srdcem biohacker, dobrodruh a inovátor.

Powerlogy jsem založil s vizí přinést na Slovensko a do České republiky progresivní nástroje a produkty biohackingu na posílení zdraví a podporu energie těla a mysli. V Powerlogy věříme v edukativní marketing a zejména v to, že všechna doporučení a produkty jsou otestovány ve funkčním kontextu individualizované životosprávy.
Definice biohackingu vychází ze systémového přístupu a převzetí kontroly nad vlastní energií, výkonem a zdravím. Biohackeři jsou lidé, kteří myslí analyticky a kriticky a učí se na základě vlastních experimentů a zkušeností. Biohackeři slepě nenásledují různé autority, ale aplikují kritické myšlení a soustřeďují se na neustálé hledání a vyhodnocování příčiny a účinku. Protože nikdy neexistuje jen jediná příčina, hlavním cílem biohackera je tvorba systému, který vytváří pořádek z chaosu.

DISCLAIMER – UPOZORNĚNÍ

Žádné informace, které publikujeme, nepředstavují lékařské doporučení pro diagnostiku a léčbu. Jako autoři nepřebíráme odpovědnost za vaše výsledky. Žádná z informací na našich stránkách a blogu nenahrazuje váš vztah a spolupráci s kvalifikovaným/atestovaným lékařem.
Všechna doporučení a inspirace na tomto blogu jsou prezentovány s nejlepším úmyslem a jsou založeny na vlastním experimentování a hledání kauzality a praktických souvislostí. Průměrné doporučení typu „všeho s mírou“ je pro průměrné lidi! V Powerlogy se orientujeme na progresivní nástroje, přístup k životosprávě, inovace a efektivitu pro co nejlepší realizaci svého fyzického a mentálního potenciálu.
Odpovědnost za správnou interpretaci a aplikaci však zůstává výhradně na každém z vás! Naše cesta není jediná, a proto vám nikdo nevnucuje žádná dogmata, že to musí být na 100 % jen jedním způsobem. Myslete kriticky, testujte a sami vyhodnocujte, co vám sedí… Pokud vám moje inspirace pomohou, budu rád, ale pokud máte jiný názor a poznatky, tak mi je klidně napište. Rád si je prostuduji a také se kriticky zamyslím nad vlastním zlepšováním.

Power Up Your Day – Power Up your Life

Sám jsem svého času nebral ohled na životosprávu a fungoval podle všeobecně známých doporučení. I když jsem díky sportu, tanci a neustálému pohybu nikdy neměl problém s nadváhou, často jsem bojoval s vyčerpaností, celkovou únavou a oslabenou regenerací. Nemluvě o mentální mlze, když se vám nic nechce a každá aktivita, do které byste se měli pustit, se vám zdá zbytečná…

Ano, i to byly moje výsledky neoptimalizované životosprávy a slepého následování fitness trendů a dílčích doporučení.

Nevím, jak vás, ale mě fascinuje poznání a nejvíce se raduju, když se mi podaří odhalit skutečnou příčinu a účinek. Prostě jsem si uvědomil, že jak naplno a s jakou energií prožiju jeden den, tak vlastně prožiju celý život. Přestal mě bavit průměr a neustále stěžování si, jak se něco nedá, které jsem vnímal ve svém okolí a stále cítím v naší společnosti. Proto jsem před několika lety nastoupil na cestu experimentování a postupně vyzkoušel všechny možné směry, ať už šlo o klasický fitness nízkotučný přístup, středomořskou kuchyni, nebo moderní paleo. Těch směrů je více než dost a je velmi pravděpodobné, že i vy jste se již setkali s různými nejlepšími doporučeními, jako je ketogenická strava, syrová strava, stravování podle pěti elementů (čínská medicína) či ajurvéda…

Nejdůležitější jsou základy a vnímání souvislostí

Nejjednodušší by bylo zařadit se do určitého stylu a tlačit do vás zaručenou teorii. To však není naším cílem. Proč? Protože každý je svým způsobem individualita a nejdůležitější v životosprávě je kontext. Velmi záleží na aktuálním stavu vašeho metabolismu a postupné adaptaci na styl nebo praktiky, které u vás budou fungovat a o kterých se vnitřně opravdu přesvědčíte.

Paretovo pravidlo: klíčových 20 % příčin produkuje 80 % výsledků!

I proto se v Powerlogy držíme principů moderní vědy a tzv. biohackingu, přičemž nám jde o odhalování těch nejefektivnějších 20 % pobídek naší životosprávy, které nám přinesou minimálně 80 % žádoucích výsledků. Cílem není kvantita, ale kvalita. A hlavně postupné nastavení vlastního autopilota pro optimální zdraví a vysoký výkon. Je například vhodnější zamýšlet se nad kvalitou přijímané stravy a typem kalorií namísto kvantity a počítání energetických hodnot.
Naším cílem je edukace v oblasti životosprávy, která Vám umožní rozvoj vlastního potenciálu. Jeho součástí je zdravé tělo, mysl a dostatek energie pro radost ze života v práci i soukromém životě. Není to pouze strava nebo suplementy, ale také vhodný a dostatečný pohyb a správná regenerace nejen pro svaly, ale i pro mozek a duši.

Co získáte studiem našich článků?

Pokud nejste otevření novým věcem, tak nic. Podobně jako v situacích, kdy se jako lidé občas nesprávně nastavíme a snažíme se jen dokázat vlastní pravdu. Pokud však přistoupíme k věci s otevřenou myslí učícího se člověka a nebudeme se bát zodpovědně experimentovat, jsem si jistý, že v mnoha případech se dopracujeme ke skvělým výsledkům. A to často už během dvou týdnů. Navíc takovým studiem a spojováním souvislostí nám jde o to, abychom společně budovali znalosti a schopnost orientace v životosprávě. Takto pak můžeme inspirovat své okolí, rodinu, přátele a známé.
Jasně, že zpočátku se nám ostatní mohou smát a podrývat nás. Ale pokud to překonáme a budeme pevně stát za svojí vizí neustálého zlepšování, tak je velmi rychle obrátíme na jiné myšlení.

Právě díky poznatkům, jak můžeme zlepšit svou životosprávu, získáváme největší bohatství, které nás podrží i v těžkých časech.

Přidejte se do kmene nebo komunity progresivních „POWER LIDÍ“, kteří i díky aplikaci vybraných doporučení výrazně zlepšili svou produktivitu, posílili si zdraví a začali se realizovat v životě. Staňte se lídrem pro své okolí a rozšiřujte myšlenky sebepoznávání a zlepšování pro realizaci svého potenciálu.

Kde je teda nejlepší začít?

Tak jako v jiných oblastech, i v tomto případě jsou vždy nejdůležitější základy, systematický přístup a posloupnost kroků! I proto doporučujeme postupnou aplikaci nové životosprávy a změnu návyků.

  • Stáhněte si a prostudujte naši e-knihu se základy zdravé výživy a 5 skvělými recepty, které vám mohou změnit život. Přihlásit se můžete i k našemu newsletteru pro pravidelný přísun novinek ze světa biohackerů a milovníků kvalitního jídla.
  • Podívejte se na video o našem přístupu k snídaním.
  • Pro lepší orientaci v poměrech a kvalitě makronutrientů (bílkoviny, sacharidy, tuky) a naše doporučení pro efektivní nákup skutečného jídla a hodnotných ingrediencí si prohlédněte, zapamatujte, a hlavně využívejte tyto tabulky!
  • Vyzkoušejte ráno neprůstřelnou kávu nebo 6 rychlých a jednoduchých receptů s novým přístupem k snídaním.
  • Přečtěte si aspoň 3 doporučené články z kategorie lifestyle nebo biohackingu a poznejte, proč může být poctivé kravské máslo výživnější než sladký banán.

Buďte k sobě upřímní a nebojte se experimentovat. Každé dva týdny vyhodnoťte zpětnou vazbu, kterou vám dává vaše tělo a hlavně mozek, a to díky ladění životosprávy a adekvátní aplikaci inteligentních tuků. Zamysleme se. Co když vše začíná správnou výživou mozku? Co když vůbec nejde jen o fyzické, ale zejména o mentální nastavení, emoce a správné fungování hormonálního a nervového systému…

Doporučené články na začátek:

Přidejte se k aktivním a inspirativním lidem, kterým záleží na tom, jak podpořit optimální fungování svého těla, mysli a ducha tak, aby dokázali realizovat své projekty, učili se ze života a pozitivně ovlivňovali své okolí. Nejlepší je, že i když se vám někdy zdá, že jste se svou vizí „jiní“ a sami, tak to tak možná vůbec není. Je nás takových víc.

Věřili byste, že i vaše příspěvky, sdílení, komentáře a zpětná vazba mohou někomu změnit život k lepšímu? Já ano.

Nejnovější informace ze světa funkčních potravin

Odebírejte Powerlogy newsletter a získejte -10 % na první nákup