Akce 2+1 na novou řadu inovativních proteinů | Úklid skladu s širokou nabídkou

Oříšková másla a krémy

Jedinečné receptury ořechových másel a krémů s vysokými standardy kvality pro podporu mentální a fyzické výkonnosti. Věříme v kvalitu, a proto naše ořechová másla a krémy dosáhla několik let po sobě hvězdičky v soutěži Great Taste Awards. Ocenění každoročně uděluje britská asociace Guild of Fine Food nejlepším a nejchutnějším potravinám v dané kategorii.

Zdravé bez kompromisů

Kvalitní tuky jsou klíčem ke zdravému životnímu stylu, ale jen tehdy, pokud jsou samy o sobě vysoké kvality. Naše ořechová másla a krémy jsou výsledkem pečlivého výběru surovin od poctivých dodavatelů. Jsou bez lepku, mléčných výrobků, sóji, arašídů a umělých konzervačních látek.

Chceme, abyste se cítili dobře nejen při každém soustu, ale i věděli, že jíte zdravě. Zkombinujte například naše lahodné máslo s Powerlogy granolou a vytvořte si dokonalou, rychlou a hlavně zdravou snídani.

Naším cílem je přinášet na trh inovativní krémy s výraznou chutí, které splňují přísné normy kvality a z nichž lze získat plnohodnotnou výživu. Víme, že v ořeších se nacházejí kvalitní tuky a bohatá dávka cenných mikroživin. Ořechové krémy jsou plné zdraví prospěšných mononenasycených tuků. Tyto tuky pomáhají zvyšovat hladinu HDL cholesterolu — dobrého cholesterolu — a zároveň udržují LDL cholesterol — špatný cholesterol — pod kontrolou. Obsahují také bílkoviny a vlákninu a mohou vám pomoci cítit se sytí po delší dobu.

Mandlové, pistáciové nebo kešu máslo – které dnes ochutnáte?

Naše nabídka ořechových másel obsahuje různé varianty, od mandlového másla, kešu másla, až po pistáciový krém, nebo lískooříškový nugát. Nejen, že tyto ořechové delikatesy chutnají skvostně, ale také přinášejí řadu zdravotních benefitů.

Pokud se nemůžete rozhodnout, vyzkoušejte například některé z našich výhodných balíčků s jinými produkty:

Možnosti využití našich oříškových másel jsoujsou opravdu široké. Přidejte je do svého oblíbeného koktejlu, vytvořte z nich lahodné dezerty, nebo je použijte při domácím pečení. Fantazii se meze nekladou!