🎄 Výhodné balíčky 1+1 a 2+1 GRÁTISDoprava zdarma při každé objednávce

Vitamínové doplňky a multivitamíny

Vitamíny pro zlepšení fyzické a mentální výkonnosti

Inovativní doplňky stravy, které vám pomohou s nadprůměrnou fyzickou a mentální výkonností. A to bez obětování zdraví. Powerlogy Brain Focus představuje pokročilou výživu mozku. Považujeme ji za budoucnost lepšího soustředění, paměti nebo analytických a kreativních funkcí mozku.

Funkce, díky nimž se na náš Brain Focus můžete spolehnout

Čisté složení a 100% důraz na funkční dávku vybraných nootropik. Vědecky prokázané účinky vybraných látek v synergické kombinaci. Přímý účinek na mozek — podpora hladiny alfa a lepší duševní výkonnosti. Neobsahuje kofein, takže zaručuje stabilní koncentraci bez nervozity.

Vitamíny na energii a odolnost proti únavě

Moderní životní styl může být vyčerpávající, a právě v takových okamžicích můžou vitamíny na energii výrazně pomoci. Získání dostatečné energie a odolnosti proti únavě je klíčem k úspěchu ve všem, co děláte.

V naší nabídce naleznete několik účinných vitamínů proti únavě. Řada 4 doplňků od NoordCode byla vyvinuta tak, aby vám poskytovala vhodnou podporu po celý den v pravý čas – každý z těchto doplňků je určen pro konkrétní část dne:

Všechny výrobky jsou vhodné pro vegany, neobsahují cukr, lepek ani mléko.

Význam vitamínů na podporu imunity

Zdraví vašeho imunitního systému je zásadní pro celkovou pohodu. Vitamíny na podporu imunity mohou hrát klíčovou roli v udržení vašeho těla odolného proti nemocem a infekcím. I proto jsme naše portfolio produktů rozšířili o…

Houby a jejich léčivé účinky

Houby jako Lion’s Mane, Chaga a Shiitake mají unikátní vlastnosti, které mohou pozitivně ovlivnit vaše zdraví. Tyto houby jsou známy svými příznivými účinky na mozek, imunitní systém a celkovou pohodu.

Jako doplněk pestré běžné stravy proto doporučujeme přidávat čisté výtažky ve formě kapek z:

  • houb Shiitake, které napomáhají duševní a fyzické pohodě,
  • houb Lion’s Mane, které pomáhají zlepšit koncentraci, a
  • Chaga, které působí jako přírodní antioxidant.

Multivitamíny a minerály pro celkovou pohodu

Multivitamíny s minerály jsou skvělým způsobem, jak zajistit, že dostáváte všechny důležité živiny, které vaše tělo potřebuje. Jsou to více než jen vitamíny – jsou to kompletní řešení pro vaše zdraví. Tyto látky lze jednoduše získat z vyvážené stravy. V některých případech je také nutné použít doplňky stravy, které však účinně pomáhají zajistit příjem jejich dostatečného množství.