🎄 Výhodné balíčky 1+1 a 2+1 GRÁTISDoprava zdarma při každé objednávce

Tyčinky, kapsičky, čokoláda

Proteinové tyčinky a čokoládové tyčinky pro výjimečnou chutnou a zdravou pauzu!

V Powerlogy jsme našli spojení mezi chutí a zdravým stravováním. Naši proteinové tyčinky a čokoládové tyčinky jsou výjimečnými pochoutkami pro ty, kteří nechtějí jít na kompromis s kvalitou a chtějí si dopřát kvalitní energii pro svou mentální a fyzickou výkonnost. A to vše bez negativního zatížení metabolismu.

Bezlepkové tyčinky z vysoce kvalitní čokolády podle vašeho gusta

Naše čokolády jsou více než obyčejnou sladkostí. Nabízíme škálu variant:

Všechny naše čokolády obsahují teobromin, což podobně jako kofein dokáže vyvolat pocity potěšení uvolňováním dopaminu a serotoninu. Navíc má teobromin řadu zdravotních benefitů – zvyšuje průtok krve bez zvýšení srdečního tlaku, tlumí kašel či snižuje záněty.

I kvalitní čokoláda obsahuje cukr, ale naše čokolády mají několik výhod. První je nízký obsah cukru ve srovnání s běžnými komerčními čokoládami. Za druhé, naše tyčinky jsou tak lahodné, že je nesníte na posezení. Z toho důvodu jsou také skvělým způsobem, jak si užít čokoládu. Navíc naše čokolády obsahují více zdravých tuků, bílkovin a vlákniny. A jsou velmi syté!

FIT tyčinky a kapsičky jako inovativní snacky na cesty

Náš sortiment se rozšiřuje i na proteinové tyčinky a další zdravé delikatesy. To zahrnuje naše jedinečné lískooříškové nugáty a lahodný kešu krém. Oba výrobky jsou díky nové receptuře obohacené o extra MCT olej, což přidává na jejich nutriční hodnotě. Tyto výborné lahůdky jsou dodávány v praktickém balení, ideálním pro cesty, sport nebo jako svačina pro děti. Jsou bez lepku, mléka, palmového oleje a umělých konzervačních látek, takže si můžete být jisti, že jdete na cestu ke zdraví a energii s čistým svědomím.