Akce 2+1 na novou řadu inovativních proteinů | Úklid skladu s širokou nabídkou

MCT olej

Co je MCT olej a jaké má účinky?

MCT olej je druh tuku, který se rychleji metabolizuje a využívá jako palivo pro tělo. Proto může pomoci při zvyšování hladiny energie, podpoře mozkových funkcí a regulaci hladiny cukru v krvi. MCT oleje mohou být užitečné také pro ty, kteří chtějí zhubnout, protože mohou pomoci nastartovat metabolismus a snížit chuť k jídlu. Pomáhají podporovat svaly i mozek při namáhavé činnosti. Pokud hledáte zdravý způsob, jak zvýšit hladinu energie a zlepšit své zdraví, určitě stojí za to vyzkoušet MCT oleje. Přidejte si ho do kávy s máslem, ghí nebo kolagenem!

Prémiový MCT olej od Powerlogy

Powerlogy C8 MCT Oil 500 ml je prémiový olej složený pouze z kyseliny kaprylové (C8). Má 100% kokosový původ. Je bez chuti a nevyžaduje skladování v lednici. Jeho složení neobsahuje žádné příchutě, palmový olej, lepek, cukr ani umělé konzervační látky. Přidávejte ho všude tam, kde vám to vyhovuje – do různých pokrmů a nápojů – koktejlů, dezertů i salátů. Můžete si ho také zakoupit ve výhodném šestiměsíčním balení.

Krémový MCT prášek z kokosu lze využít různými způsoby, například při pečení, přípravě smoothies nebo smícháním s granolou. Každý cestovatel ocení jeho kompaktní balení, které se vejde kamkoli.

Prozkoumejte naši škálu produktů a zjistěte, jak může MCT olej, nebo MCT prášek přispět k vašemu zdraví a vitalitě.