🎄 Výhodné balíčky 1+1 a 2+1 GRÁTISDoprava zdarma při každé objednávce

Granola a müsli

Prémiové snídaně bez lepku, mléčných výrobků a přidaného cukru

Vylepšit snídani pro celou rodinu je opravdu snadné. Vychutnejte si zdravou alternativu komerčních cereálií, cereálních kuliček a nekvalitních cereálií. Zaručeně chutný a zdravý energetický zážitek pro dospělé i děti.

Zdravá Powerlogy granola pro aktivní start do dne

Vyberte si z několika příchutí křupavé granoly. Všechny možnosti jsou bezlepkové. ✅ Naše müsli jsou také bez laktózy! A chutnají dobře, bez kompromisů. Obsahují čisté přírodní složky a poskytují vyvážené složení makroživin. Mají přirozeně vyšší obsah bílkovin a vlákniny, takže obsahují méně rychlých cukrů a uvolňování energie je opravdu pozvolné.

Co takhle vyzkoušet vylepšenou verzi naší granoly?

Powerlogy Upgraded Chocolate Granola s výjimečnou, novou recepturou si jistě získá nejen vaše srdce, ale i chuťové pohárky. Rozlučte se se zbytečným cukrem a umělými sladidly – nenajdete je v ní! Vývoj výrobku byl založen na výsledcích moderních vědeckých poznatků, protože se snažíme přinášet jen tu nejvyšší kvalitu. Prémiové složení s vysokým obsahem prebiotické vlákniny se postará o přísun energie během dne a kousky pravé čokolády z ní dělají ideálního společníka na začátek každého dne.

Müsli a granola (nejen) pro fitness nadšenců – bezlepková a bez rafinovaného cukru!

Jsme hrdí na to, že naše produkty jsou vhodné i pro ty, kteří se snaží omezit konzumaci lepku a mléčných výrobků. Nabízíme vám tak skvělou alternativu pro bezproblémovou snídani.

Také pro ty, kteří si zakládají na zdravém životním stylu, je naše granola ideálním produktem. Granola i müsli jsou bohaté na bílkoviny a neobsahují zbytečné cukry. Tyto produkty vám tak poskytnou potřebnou energii na celý den. Ke snídani si přidejte odměrku našeho Powerlogy proteinu a získejte tak další dávku potřebných bílkovin.

Co je granola?

Granola je směsí zapečených ovesných vloček, ořechů a semínek. Je to skvělá volba pro snídani, která nabízí nejen skvělou chuť, ale také mnoho zdravotních výhod. Naše Powerlogy granola může být podávána s mlékem, jogurtem nebo ovocem, což ji činí všestrannou a lahodnou snídaní. Pro sladkou tečku vyzkoušejte výše uvedenou kombinaci také s našimi ořechovými másly.