Akce 2+1 na novou řadu inovativních proteinů | Úklid skladu s širokou nabídkou

Vegan potraviny a vitamíny

Objevte svět veganských potravin a posuňte hranici vaší zdravé stravy

Veganství není jen stravovací volba, je to životní styl, který nás spojuje s naším tělem i planetou. Pokud hledáte kvalitní vegan potraviny, které poskytnou vašemu tělu potřebné vitamíny a bílkoviny, jste na správném místě. V naší kolekci nabízíme širokou škálu produktů, které nejen uspokojí vaše chuťové pohárky, ale také poskytnou výživu, kterou vaše tělo potřebuje.

Ochutnejte radost z veganských sladkostí

Vegan sladkosti jsou doslova královstvím radosti pro všechny s láskou k dezertům. Naše nabídka zahrnuje lahodné sladkosti, které nejenže uspokojí vaši sladkou chuť, ale jsou také bezlepkové a plné přírodních, zdravých ingrediencí. Prožijte sladké chvilky bez výčitek.

Vyberte si z široké nabídky ořechových másel a krémů. Využít je můžete jako dochucení snídaňové ovesné kaše (například i v kombinaci s naší granolou bez přidaného cukru – Powerlogy Upgraded Chocolate Granola). Přidat je můžete i do koktejlu, nebo si s nimi napečte lahodný koláč.

Naše sladké vegan tyčinky, vám zase budou dělat perfektního parťáka na každou cestu, ať už do školy, práce nebo do přírody. Doporučujeme klasiku – BIO čokoládu s lískovými ořechy, nebo vyzkoušejte BIO bílou čokoládu s mandlemi a zdravou kurkumou, která má protizánětlivé účinky.

Kromě sladkostí naleznete v naší nabídce vegan potravin i klasiku, jako je káva Powerlogy Organic Coffee Strong s opravdu silnou chutí, bez kyselosti. Potřebné vitamíny si doplníte BIO superfood mixem – Powerlogy Upgraded Organic Greens – které v sobě zahrnuje 7 zelených potravin a prebiotickou vlákninu. To vše s příjemnou chutí pomeranče.

Co to je vegan?

Co je vegan? Jednoduše řečeno, veganství vylučuje veškeré živočišné produkty z vaší stravy. Naše vegan potraviny jsou pečlivě vybrány tak, aby nahradily chybějící látky z tradičních stravovacích návyků. Můžete si být jisti, že naše produkty nejen naplní vaše nutriční potřeby, ale také jsou lahodné a snadno začlenitelné do vaší každodenní stravy.

Vegan vs vegetarián: jaké jsou rozdíly?

Je běžné mít otázky ohledně rozdílů mezi veganstvím a vegetariánstvím. Zatímco vegan vylučuje veškeré živočišné produkty, včetně mléka a vajec, vegetarián může konzumovat některé z těchto potravin. Rozhodnutí závisí na individuálních preferencích a etických přesvědčeních. Naše kolekce vegan potravin vám nabízí širokou škálu možností bez kompromisů ve vkusu.