Nezapomeňte si v košíku přidat Upgraded Collagen Bar jako dárek ZDARMA.

Proteiny

Proteiny v BIO kvalitě jsou nezbytné pro výživu svalů a podporují regeneraci. Je velmi obtížné dosáhnout potřebného denního množství bílkovin pouze z běžné stravy, proto je vhodné doplnit je proteinovými doplňky. Existuje mnoho typů proteinů, které se liší složením a účinky.

Pro ženy jsou vhodné bílkoviny s nízkým obsahem tuku a sacharidů, které podporují růst svalů a jsou důležité pro udržení zdravého těla. Pro děti jsou bílkoviny důležité pro správný růst a vývoj organismu, a proto by mohly být součástí jejich jídelníčku. Protein na hubnutí se používá na podporu redukce hmotnosti, zvýšení sytosti a snížení chuti na sladké a nezdravé potraviny. Na druhou stranu protein pro přibírání na váze pomáhá při budování svalů a zvyšování hmotnosti. Obsahuje vysoké množství bílkovin a sacharidů a používá se na podporu růstu svalů. Jeho užívání je důležité zejména pro sportovce, kteří chtějí zlepšit svůj výkon a dosáhnout větší svalové hmoty. Noční protein je vhodný pro udržení svalové hmoty během spánku a pro regeneraci svalů po tréninku.

Z naší nabídky si vybere opravdu každý:

  • Powerlogy Organic Whey Protein: syrovátkový protein, vyrobený z mléka krav pasených na trávě, obsahuje komplexní aminokyselinový profil.
  • Powerlogy Superior Protein: vyrobený z vysoce kvalitní hovězí bílkoviny a kolagenu, s přídavkem MCT tuků a polysacharidu SuperStarch, zajistí správnou výživu pro každého aktivního sportovce.
  • Powerlogy Complete Protein: veganský – 100% rostlinný protein, vyrobený z unikátní směsi BIO bílkovin ze žlutého hrachu, rýže a surového konopí, obohacený o kyselinu hyaluronovou a vitaminy D2 a B12, abyste měli dostatek bílkovin, každý den!
  • Powerlogy High Protein Bar: praktické a chutné tyčinky s obsahem syrovátkového proteinu a kolagenu, ideální na cesty jako zdravá svačina a pro všechny vášnivé sportovce.

Vyzkoušejte také výhodné balíčky pro přípravu proteinového smoothie. Stačí do proteinového prášku přidat jemný BIO kešu krém s kokosem, dobře rozmíchat v rostlinném mléce a máte chutný, výživný nápoj. Vybírat můžete z Powerlogy Vegan Protein Drink Pack, který potěší každého vegana, klasického Powerlogy Whey Protein Drink Pack se syrovátkovým proteinem nebo Powerlogy Sport Protein Drink Pack, jehož základem je hovězí protein s příchutí kakaa.