Akce 2+1 na novou řadu inovativních proteinů | Úklid skladu s širokou nabídkou

Posílení a podpora oslabené imunity

Víte, jak důležitá je vaše imunita pro celkové zdraví a pohodu. V naší rozsáhlé kolekci nabízíme špičkové produkty pro posílení imunity, aby vaše tělo bylo připraveno čelit výzvám každodenního života.

Zvýšení obranyschopnosti těla s Powerlogy doplňky stravy

Chcete-li dosáhnout optimálního zdraví, posilování imunity je klíčové. Naše široké spektrum doplňků stravy pro imunitu obsahuje prvotřídní ingredience navržené pro efektivní posílení obranyschopnosti. Začněte každý den s produkty, které podporují váš aktivní životní styl.

Do pozornosti dáváme zejména tyto produkty s obsahem léčivých hub:

  • Kaapa Mushrooms Reishi – silná, dvojitě extrahovaná tinktura, která obsahuje čistý extrakt z plodnic houby Reishi. Podporuje přirozenou obranyschopnost imunitního systému, pomáhá regulovat hladinu cholesterolu, podporuje dlouhověkost a zlepšuje spánek
  • Kaapa Mushrooms Shiitake – působí jako antioxidant, potlačuje riziko vysokého krevního tlaku, zlepšuje funkci jater a používá se také při léčbě onkologických onemocnění a
  • Kaapa Mushrooms Chaga – jeden z nejsilnějších antioxidantů na světě, pomáhá předcházet předčasnému stárnutí a je užitečná při autoimunitních onemocněních.

Účinné produkty pro imunitu dětí a celé rodiny

Rodiče věnují zvláštní pozornost imunitě dětí, a my to chápeme. Naše nabídka obsahuje šetrné a účinné produkty, které jsou navrženy speciálně pro  podporu silné imunity dětí, i celé rodiny, bez ohledu na věk. Dejte vašim nejbližším bezpečný základ pro aktivní a radostný život.

Kromě zmíněných léčivých hub můžete podpořit imunitu dětí či celé rodiny například i BIO krémem Powerlogy Organic Kurkuma Cream z kombinace kurkumy, kokosu skořice a kešu ořechy. Krémem jednoduše přidáte dávku vitamínů do oblíbené snídaně či koláče. Do obědového salátu můžete namísto běžné zálivky využít MCT olej.

Snížená imunita člověka již nebude problémem

Při oslabené imunitě hledáte speciální péči. Naše kolekce obsahuje produkty, které poskytují cílenou podporu pro oslabenou imunitu. Objevte možnosti, jak vrátit své tělo na cestu k celkovému zdraví.

Prospěšné účinky pro vaše zdraví zabezpečíte produkty z kategorie superpotravin, kde najdete

  • Powerlogy Upgraded Organic Greens – optimální kombinace 7 zelených rostlin: kopřiva, zelí, brokolice, zelený ječmen, spirulina, chlorella a moringa s výbornou pomerančovou příchutí, a
  • Powerlogy Upgraded Organic Turmeric, díky kterému i do svých obědů budete moci vnést pořádnou dávku vitamínů – například jako kari koření do vašich oblíbených receptů.