Akce 2+1 na novou řadu inovativních proteinů | Úklid skladu s širokou nabídkou

Zdravé čokolády bez zbytečného cukru

Čokolády bean-to-bar, 100% kakaové boby Criollo, nízký obsah sacharidů. Čisté složky bez palmového oleje a umělých konzervačních látek. Vyrobeno na Slovensku. Pro podporu mentální a fyzické výkonnosti. Z těchto potravin získáte plnohodnotnou výživu a energii bez negativního zatížení metabolismu.

Bezlepkové proteinové čokolády vhodné i pro vegany!

V praktickém balení tak najdete sladší 70% čokoládu s italskými lískovými oříšky, hořkou a funkční 90% čokoládu a bílou čokoládu s mandlemi a kurkumou. Čokoláda obsahuje mnoho povzbuzujících látek, zejména teobromin. A teobromin, stejně jako kofein vyvolává pocity potěšení uvolňováním dopaminu a serotoninu. Teobromin má také řadu velkých zdravotních účinků — mimo jiné zvyšuje průtok krve bez zvýšení srdečního tlaku, tlumí kašel a snižuje záněty.

I kvalitní výběrová čokoláda, jako je naše Powerlogy, samozřejmě obsahuje cukr. Zde však najdete 2 rozdíly. Za prvé obsahuje podstatně méně cukru než běžné komerční čokolády. A za druhé, málokdo sní celou tabulku poctivé čokolády na jedno posezení. Většina lidí si na chuti těchto čokoládových tyčinek pochutnává. Navíc naše čokoládová tyčinka obsahuje mnohem více zdravých tuků, bílkovin a vlákniny – ty jsou velmi syté.

Prohlédněte si naše čokolády a najděte si mezi nimi vašeho favorita! Nemusíte se omezovat, všechny produkty obsahují snížený obsah cukru a máme i varianty pro vegany či lidi, kteří hledají bezlepkovou verzi čokolád.

Mňamek máme v nabídce kopec! Pokud zrovna nemáte chuť na čokoládu, prohlédněte si produkty z kategorií granola, oříšková másla nebo tyčinky a kapsičky.

Ponořte se do světa chutí a zároveň podporujte své zdraví s naší kolekcí zdravých čokolád. Vaše chuťové buňky i tělo vám za to poděkují! 💚