Akce 2+1 na novou řadu inovativních proteinů | Úklid skladu s širokou nabídkou

NoordCode Optimal Sleep 60 kapslí

Inovativní doplněk pro lepší spánek

Uvolněte se před spaním s Optimal Sleep. Pokud jste uvolnění, usnete rychleji. Využijte čas před spaním k relaxaci. NoordCode Optimal Sleep podporuje dobrou duševní rovnováhu a pomáhá vám rychleji usnout. Vitamín B1, vitamín B6, melatonin nebo GABA: všechny látky, které vám pomohou uvolnit se a relaxovat před dobrým spánkem. Doplněk stravy neobsahuje lepek, mléčné výrobky, cukr a je vhodný pro vegany.  
749,00  s DPH

Prihlásiť sa na odber dostupnosti

NoordCode Optimal Sleep 60 kapslí 749,00 
NoordCode Optimal Sleep 60 kapslí 749,00  s DPH

Cirkadiánní rytmus a fáze dne

To, co se děje ve vašem těle, se během dne mění. Vaše energie, fyzická a duševní výkonnost se řídí přirozeným denním a nočním rytmem. Říkáme jim cirkadiánní rytmy.

Neexistuje jeden doplněk stravy, který by vás podpořil a dodal vám energii po celý den. Podpora, která je dobrá ráno, může večer působit proti vám a naopak. Nejlepší je užívat doplněk pro určitý okamžik. Pokud se však vydáte na vlastní pěst, skončíte s několika samostatnými produkty, které se pravděpodobně nebudou vzájemně doplňovat.

Řada 4 doplňků Noordcode je navržena tak, aby vám poskytla vhodnou podporu po celý den. Každý z nich je určen pro jednu část dne, a poskytuje tak správnou podporu ve správný čas.

Vyvinuto odborníky

Složení těchto inovativních doplňků stravy bylo vyvinuto nizozemskými odborníky. Na základě poznatků z biochemie a vědeckých studií byl pro každý doplněk vybrán omezený počet složek. Receptury jsou zaměřeny na podporu fyzické i duševní výkonnosti. Doplňky stravy testovala velká skupina osobních trenérů, kteří na ně reagovali velmi pozitivně.

Žádná jiná značka nemá složení složené ze čtyř složek. Tyto čtyři doplňky jsou úzce propojeny a společně poskytují celodenní podporu. Každý doplněk odpovídá vašemu přirozenému dennímu a nočnímu rytmu a fázi, ve které se vaše tělo právě nachází.

Celkové dávkování je přesně v bezpečných mezích. Ve složení jsou použity složky a dávkování, jejichž účinnost prokázal vědecký výzkum. Víte přesně, co dostáváte, a můžete věřit, že to funguje.

4. z řady doplňků je NoordCode Optimal Sleep

Podporuje duševní rovnováhu a pomáhá rychleji usnout.

Vitamin B1 a vitamin B6 podporují normální činnost nervové soustavy. Přispívají také k normální duševní činnosti a psychické odolnosti. Melatonin je přirozený spánkový hormon, který nám pomáhá usínat. Mírná dávka 0,20 mg odpovídá tomu, kolik melatoninu přirozeně produkujeme.

Griffonia simplicifolia je bylina pocházející ze západní Afriky. Bylinný extrakt v přípravku Optimal Sleep obsahuje 20 % 5-HTP, což je prekurzor neurotransmiteru serotoninu, ze kterého se tvoří melatonin. A co je GABA? Tato látka jinak známá jako kyselina gamaaminomáselná je neurotransmiter spojený s relaxací. Sečteno a podtrženo, všechny látky vám pomohou uvolnit se a relaxovat před dobrým spánkem.

Balení obsahuje 60 dávek (60 kapslí).

Užívání: 1 kapsle denně večer 1-2 hodiny před spaním.

Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není náhradou pestré stravy. Neužívejte, pokud je vnější uzávěr porušený nebo poškozený.

Skladování: Při pokojové teplotě na suchém a tmavém místě.

Složení a chuťové charakteristiky

 • Popis výrobku: Inovativní doplněk pro lepší spánek
 • Počet kapslí: 60 ks
 • Složení: GABA, plnidlo (celulóza), protispékavé látky (vegetariánský stearan hořečnatý, oxid křemičitý), kapsle (HPMC), extrakt z Griffonia simplicifolia, vitamíny, melatonin.
 • Alergeny: Neobsahuje
 • Vyrobeno na: Nizozemsko

Výživové údaje na 1 kapsli

 • Vitamin B1 (thiamin HCl) 10 mg (909)*
 • Vitamin B6 (pyridoxal-5-fosfát) 5 mg (357%)*
 • GABA (kyselina gama-aminomáselná) 400 mg**
 • Extrakt z Griffonia simplicifolia (20% 5-HTP) 50 mg**
 • Melatonin 0,20 mg**
 • * RI = referenční příjem
 • ** RI neznámý

NoordCode Strong Morning 60 kapslí

Začněte den s energií a bdělostí. Vitamíny B3, B5 a C vám dodají energii, podpoří kognitivní funkce a sníží únavu. K vaší bdělosti a hladině energie přispěje navíc 100 mg kofeinu. Strong Morning vám pomůže začít den tou správnou nohou. Doplněk stravy neobsahuje lepek, mléčné výrobky, cukr a je vhodný pro vegany.

Objevit více

Recenze produktu

Your email address will not be published.

Vaše hodnotenie

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Nejnovější informace ze světa funkčních potravin

Odebírejte Powerlogy newsletter a získejte -10 % na první nákup