🎄 Výhodné balíčky 1+1 a 2+1 GRÁTISDoprava zdarma při každé objednávce

Úvodní akce -15 % na novinky

Od konce léta jsme vám přinesli mnoho hodnotných produktů. Každý z nich má konkrétní výhody, které vás podpoří v aktivním životě. Protože chceme, aby naše nové produkty vyzkoušelo co nejvíce lidí, máme pro vás úvodní nabídku. Těšíme se na vaše recenze! 👇

V košíku použijte kupon NOVINKY15 a získáte –15 % na potraviny i výhodná balení v této kategorii. Jako bonus máte dopravu ZDARMA.

Upgrade založený na pevných vědeckých základech

Každý Upgraded produkt vám dodá sílu díky svému vysoce funkčnímu složení založenému na vědeckých poznatcích. Pomerančový Upgraded kolagen, BIO Upgraded greens nebo hřejivá BIO Upgraded kurkuma jsou absolutní špičkou na trhu. Vylepšili jsme také potraviny, které by vás ani nenapadly. Třeba i oříškový krém nebo snídaňová granola mohou být bez přidaného cukru a s pořádnou porcí prebiotické vlákniny.

Nezapomínáme ani na labužníky

Pokud nehledáte nejnovější inovace, ale máte chuť na něco zdravého se skvělou chutí, objednejte si novou čokoládovou granolu s borůvkami nebo hovězí kolagen s příchutí čokolády. Milujete pořádně hořkou čokoládu? Naše BIO 90-tka z Peru vás dostane.