Akce 2+1 na novou řadu inovativních proteinů | Úklid skladu s širokou nabídkou

Powerlogy Symbiotics 30 kapslí

Živé probiotické kultury s vybranými prebiotiky

Prémiové symbiotiká představují synergii probiotik a prebiotik. Jedna tobolka obsahuje 28 přátelských probiotických kmenů a až 20 miliard aktivních bakterií. Lepší trávení zda silnější imunita jsou jen 2 z mnoha benefitů, které tyto symbiotiká přinášejí. Vyzkoušejte budoucnost optimalizace našeho zdraví, vyzkoušejte Powerlogy Symbiotics.
799,00  s DPH
Omlouváme se, tento produkt aktuálně nemáme skladem.

Prihlásiť sa na odber dostupnosti

Powerlogy Symbiotics 30 kapslí 799,00 
Powerlogy Symbiotics 30 kapslí 799,00  s DPH

Vlastnosti, díky kterým se na naše symbiotiká můžete spolehnout:

 • Čisté složení a 100 % důraz na funkční dávku vybraných probiotik i prebiotik.
 • 28 přátelských probiotických kmenů přirozených pro člověka.
 • 20 miliard CFU v jedné kapsli (počet aktivních bakterií).
 • Pozitivní účinky na mnoho oblastí našeho života díky optimálnímu trávení.
 • Veganské kapsle 100 % bez lepku, mléka a alergenů.

V Powerlogy děláme maximum pro vývoj inovativních funkčních potravin a doplňků výživy, které mají pomáhat kultivaci naší Human Power každý den. Věříme, že stav našeho mikrobiómu přímo ovlivňuje kvalitu našeho mentálního i fyzického výkonu. Proto je tento produkt zaměřený na jeho optimalizaci a splňuje ty nejvyšší kritéria kvality. Prošel laboratorním i osobním testováním a je určen k dlouhodobému užívání.

V Powerlogy je naší vášní progresivní a efektivní životospráva, díky které můžeme kultivovat svou Human Power na 100 %.

Co jsou symbiotiká?

Asi každý z nás zná probiotika. Víme, že jde o symbiotické bakterie, které se přirozeně vyskytují v našich střevech. Obnovují poškozenou střevní mikroflóru, díky čemuž zlepšují trávení, zvyšují naši schopnost vstřebávat důležité vitamíny, posilují imunitu a také zabraňují růstu patogenních bakterií. Prebiotika jsou zase formou výživy, díky které se probiotika mohou v našich střevech naplno prosadit.

Powerlogy Symbiotics tedy představují probiotika i prebiotika v optimálním poměru. A jejich efekt je mnohem výraznější než „jen“ zlepšení trávení.

Symbiotiká přinášejí příležitost zvýšit naši odolnost vůči chladu, úroveň radosti a emoční stability či schopnost spalovat tuky. Zlepšují soustředění, trávení, imunitu a mnoho dalších schopností. Symbiotiká také spolupracují s naším tělem na produkci serotoninu, oxytocinu, GABA (důležitý neurotransmiter), mastných kyselin s krátkým řetězcem a jiných významných látkách.

V čem jsou Powerlogy symbiotiká unikátní

I když všichni vědí, že probiotika jsou pro naše zdraví nezbytné, existuje několik velkých otazníků, které rozhodují o jejich funkčnosti. Když jsme vybírali naše Powerlogy symbiotiká, drželi jsme se 5 kritických otázek:

 • Je probiotická směs pouze o velkém čísle CFU? (Počet aktivních bakterií v kapsli) Protože některé bakterie se dají snadno sehnat při vysokých CFU, ale nepřinášejí našemu střevu žádnou extra hodnotu.
 • Dokáží bakteriální kmeny ve směsi spolupracovat? Podporují se navzájem nebo se navzájem zabíjejí? Je jeden z nich rychlejší v přijímání živin, takže roste vynikajícím způsobem a ostatní na úkor něj ubývají?
 • Přežijí bakterie v žaludku? Většina bakterií totiž bývá zabita velmi kyselou kyselinou chlorovodíkovou. A pokud se dostanou až do střev, bude jim vyhovovat stav ve střevě nebo odejdou se stolicí?
 • Dostanou bakterie potravu na přežití ve střevě, pokud se rozhodnou zůstat? Přičemž nelze zapomínat, že bakterie mají nejraději prebiotickou vlákninu.
 • A jestliže nové bakterie změní dosavadní střevní prostředí, jaký to bude mít vliv na domácí bakteriální kmeny z dlouhodobého hlediska? Protože domácí bakteriální kmeny jsou nejdůležitější. Každý z nás má velmi specifické portfolio domácích bakterií, které reagují na různé podněty. Je v našem zájmu je podporovat.

Z těchto otázek vyplynul jasný cíl: Použít jen ty nejkompatibilnější a nejsilnější bakteriální kmeny. A tento cíl jsme naplnili díky poznatkům jedné japonské studie. Vědci v ní analyzovali stolici ukázkově mentálně a fyzicky zdravého jedince. Identifikovali 15 kmenů, které jsou nejvíce zdraví prospěšné, extra silné na přežití žaludečních kyselin a schopné úspěšně kultivovat lidský mikrobióm. Laboratorní výzkum jejich chování za různých podmínek pokračoval až 20 let. Nakonec byla formulována Symbiotická směs bakterií a vlákniny na jejich krmení (inulinový prášek z čekanky), kterou používáme i my v Powerlogy.

Optimální užívání

Powerlogy symbiotiká podporují individualitu našich vlastních střevních kmenů. Přinášejí rovnováhu ve střevech tak, aby mohly růst naše domácí kmeny. Po úvodní kúře sami zaznamenáte změny, které způsobí obohacení vašeho mikrobiómu. Doporučujeme ideální měsíc denního užívání, po kterém se dostaví výraznější výsledky.

Doporučení: Skladujte v suchu, chraňte před teplem a přímým slunečním zářením. Po otevření skladujte v lednici.

Upozornění: Doplněk stravy se nesmí používat jako náhrada pestré stravy. Doplněk stravy musí uskladňovat mimo dosah dětí. Balení obsahuje 30 dávek (30 veganských tobolek). Dávkování: 3 až 4 kapsle nalačno každé 3 dny nebo 1 až 2 kapsle dvakrát denně, nebo podle doporučení specialisty. Produkt je vhodný i pro vegany.

Složení: čekankový inulin, směs s živými mikroorganismy (bakterie Lactobacillus plantarum, Bifidobacterium breve, Lactobacillus casei subsp. Casei, Lactobacillus Gasser, Lactobacillus paracasei, Lactobacillus saké, Lactobacillus salivarius, Lactobacillus salivarius, Bifidobacterium infantis , Bifidobacterium longum, Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium lactis, Bifidobacterium bifidum, Bifidobacterium breve, Bifidobacterium lactis, Enterococcus faecium, Lactobacillus brevis, Lactobacillus fermentum, Lactobacillus plantarum, Lactobacillus reuteri, Lactobacillus rhamnosus, Pediococcus acidilactici, Pediococcus pentosaceus, Propionibacterium acidipropionici, Streptococcus thermophiles). Opakované názvy kultur označují různé kmeny.

Detaily o produktu

 • Popis výrobku: Směs živých mikroorganismů ve veganských kapslích.
 • Dodatečné info: Synergie probiotik a prebiotik
 • Hmotnost: 15 g
 • Počet kapslí: 30 ks
 • Alergeny: Neobsahuje.
 • Vyrobeno v: Česká republika

Powerlogy Upgraded Brain Focus 60 kapslí

Prémiová kombinace aktivních nootropik podporující funkci mozkových buněk a neurotransmiterů. Obsahuje funkční dávky CDP-cholinu, L-theaninu, extraktu z Bacopy a Ginka Biloba, Acetyl-L-karnitinu a metylované formy vitaminu B12. Tyto látky mohou podle vědeckých studií přímo přispívat k podpoře paměti,1-2 zlepšení pozornosti,3-4 komplexnímu procesu učení5-6 a také k udržení kognitivních funkcí ve stresových a náročných podmínkách.7 Veganský produkt bez kofeinu.

Objevit více

Recenze produktu

Your email address will not be published.

Vaše hodnotenie

Zatím zde nejsou žádné recenze.