Nezapomeňte si v košíku přidat Upgraded Collagen Bar jako dárek ZDARMA.

Tyčinky a kapsičky

Čokoláda a inovativní snacky s vysokými standardy kvality pro podporu mentální a fyzické výkonnosti. Z těchto potravin získáte plnohodnotnou výživu a energii bez negativního zatížení metabolismu. V praktickém balení nabízíme čokoládu — sladší 70% s italskými lískovými oříšky, hořkou a funkční 90% a bílou čokoládu s mandlemi a kurkumou.

Čokoláda obsahuje mnoho povzbuzujících látek, zejména teobromin. A teobromin, stejně jako kofein vyvolává pocity potěšení uvolňováním dopaminu a serotoninu. Teobromin má také řadu velkých zdravotních účinků — mimo jiné zvyšuje průtok krve bez zvýšení srdečního tlaku, tlumí kašel, snižuje záněty.

I kvalitní výběrová čokoláda, jako je naše Powerlogy, samozřejmě obsahuje cukr. Zde však najdete 2 rozdíly. Za prvé obsahuje podstatně méně cukru než běžné komerční čokolády. A za druhé, málokdo sní celou tabulku poctivé čokolády na jedno posezení. Většina lidí si na chuti těchto čokoládových tyčinek pochutnává. Navíc naše čokoládová tyčinka obsahuje mnohem více zdravých tuků, bílkovin a vlákniny. A ty jsou velmi syté.

V této kategorii výrobků najdete také jedinečnou řadu lískooříškových nugátů a lahodný kešu krém. Oba ořechové krémy obsahují díky nové receptuře extra MCT olej. Jsou dodávány v praktickém balení s víčkem, které je ideální na cesty, sport nebo jako svačina pro děti. Vyrábí se na Slovensku, neobsahují lepek, mléko, palmový olej ani umělé konzervační látky.