🎄 Výhodné balíčky 1+1 a 2+1 GRÁTISDoprava zdarma při každé objednávce

-9%

Powerlogy Immunity Pack

Čistá energie na podporu imunity

Směs hřejivého BIO kořením a rychlé energie z MCT tuku. Tato dvojice Powerlogy produktů vás podrží i v náročnějších časech. Připravte si z obou produktů Zlaté mléko a pomozte svému tělu a podporte imunitu čistými potravinami.
878,00 799,00  s DPH
Omlouváme se, tento produkt aktuálně nemáme skladem.

Powerlogy Immunity Pack 799,00 
Powerlogy Immunity Pack 799,00  s DPH

Kvalitní produkty, které vás podrží

Prvotřídní kvalita a intenzivní chuť. Tyto 2 parametry musí splňovat každý produkt z dílny Powerlogy. Díky kombinaci koření Powerlogy BIO Kurkuma a MCT oleje si můžete užít úžasnou chuť, ale zároveň významně podpořit imunitu, na kterou momentálně všichni chceme dbát ještě více.

Powerlogy BIO Kurkuma

Už v jedné čajové lžičce, získáte plnou a intenzivní chuť kvalitního koření, namíchaného specificky pro funkční výživu a skvělou chuť. Kurkuma, Ashwagandha, zázvor či skořice jsou vědecky ověřené ingredience pro podporu trávení a příjemný pocit v žaludku. Nemluvě o protizánětlivém významu kurkumy, která je však aktivní pouze tehdy, pokud je spojena s Piperin pepře ve správné dávce. Kromě podpory trávení má směs i termogenický efekt a podporuje zdravý metabolismus spalování tuků.

Powerlogy MCT olej

Powerlogy MCT olej je jedinečný zdroj energie, kterou přirozeně můžete najít v malých množstvích i v kokosovém oleji. Rychle se vstřebává a přeměňuje na ketony, díky kterým získáte dlouhotrvající stabilní energii, kterou vám cukr neposkytne. Zařazení Powerlogy MCT oleje do vašeho jídelníčku vám dodá skutečnou energii, podpoří správu tělesné váhy a optimalizuje výkon.

Lahodný energetický teplý nápoj

Celý recept na kombinování těchto 2 výživných produktů do chutného nápoje s názvem Zlaté mléko najdete ve videu níže. Dopřejte si nápoj, který vás zasytí a dodá množství energie.

Pro přípravu Zlatého mléka potřebujete:

A k pěkně naservírována poháru vám přejeme jen jediné. Doslova, na zdraví!

Powerlogy BIO Ghee Butter 320 g

organicorganicgrass fed
Kvalitní propuštěné máslo německé certifikace DEMETER vyrobené z mléka od krav pasoucích se na trávě. Při vaření vydrží teploty až do 250 °C díky vysokému bodu zakouření. Ghee máslo bez laktózy, bílkovin, vody a umělých konzervantů.

Objevit více

Recenze produktu

Your email address will not be published.

Vaše hodnotenie

Zatím zde nejsou žádné recenze.