🎄 Výhodné balíčky 1+1 a 2+1 GRÁTISDoprava zdarma při každé objednávce

Veganské produkty

Rostoucí komunita veganů a vegetariánů znamená větší poptávku po vysoce kvalitních rostlinných výrobcích, které jsou výživově i chuťově hodnotné. Výrobci potravin a dokonce i restaurace a řetězce rychlého občerstvení si toho všímají a přinášejí do této rozšiřující se kategorie potravin inovace.

Ořechové krémy a másla mají v této kategorii velké zastoupení. Splňují nejvyšší kritéria kvality a jejich cílem je nejen výjimečná chuť, ale i vysoká výživová hodnota.

Krémy a másla jsou všestranně využitelné, mají vysoký obsah živin a jsou skvělým zdrojem rostlinných bílkovin. Zejména mandlové máslo obsahuje přibližně 23 gramů bílkovin na 100 g. Mandlové máslo obsahuje značné množství živin včetně mononenasycených tuků, vitaminu E, manganu, hořčíku, vlákniny a bílkovin. Extra jemný pistáciový krém s olivovým olejem a kešu ořechy, bez palmového oleje a konzervantů. Vyrobený na Slovensku. Oceněn dvěma zlatými hvězdami Great Taste Awards. Lahodné kešu máslo s kokosem je také vhodné i pro vegany. Bez palmového oleje, cukru a konzervantů. Vyrobeno na Slovensku.

V Powerlogy chceme pomoci zlepšovat stravovací návyky rodin, a to zejména v případě snídaně a snacků.

Určitě znáte slavnou oříškovou pomazánku začínající písmenem N a končící na TELLA. Navzdory její složení, které má podle nás opravdu daleko do optima, ji každodenně konzumuje mnoho lidí, včetně žen a dětí. Mnozí vědí, že je to nezdravé, ale když vidí ty dětské oči, snadno podlehnou. Nám to však nedalo, a tak jsme stejně jako při tvorbě mandlového másla jako náhrady za průměrné arašídové krémy vymysleli zdravou alternativu, kterou člověk klidně může dopřát svým dětem (samozřejmě nemáme na mysli přejídání či neuvědomělou konzumaci).

Nakonec po dlouhém vývoji a testování vznikla finální receptura, která podle našeho názoru stojí za všechny drobné. Už i v malém množství dopřeje nejen originální chuťový zážitek z čistých lískových oříšků, ale i zdravou energii, na kterou se můžete spolehnout.

Všechny suroviny jsou v bio kvalitě. Bio ingredience používáme proto, že zaručují vysoké standardy kvality, skvělou chuť i energii. Množství ořechů, které jsou běžně dostupné na trhu, totiž podléhá oxidaci a často obsahují i ​​aflatoxiny.