Powerlogy wrap výzva

  • čtení na 2 min.

Powerlogy wrap výzva

Možná jste se již setkali s wrap challenge, která nyní koluje a virálně se šíří na sociálních sítích. Zapojte se i vy a vyhrajte oříškové krémy Powerlogy.

Wrap hack nebo wrap challenge je v podstatě nejchytřejší způsob, jak můžete svinout či poskládat kukuřičnou placku (tortillu nebo lavaš). Jednoduše uděláte řez od poloviny placky po její okraj, pokladete různé ingrediencie na pomyslné čtvrtiny placky a nakonec ji celou přehněte do úhledného trojúhelníku. Takto připravený wrap můžete rovnou sníst nebo ještě na chvíli zapéct.

Možná to zní komplikovaně, ale v praxi je příprava velmi jednoduchá a rychlá. I proto se tato výzva tak rychle šíří po internetu. Lidé zkoušejí různé formy náplně, sladké i slané, a my jsme této výzvě podlehli také. Pro názornou ukázku jsme pro vás s Patricií z HITjeZdravoŽiť připravili recept.

Spolu s našimi ambasadory už experimentujeme spojením různých chutí a ingrediencí. Chceme však zapojit i vás, a tak jsme si připravili soutěž: Udělejte si svoji vlastní verzi Powerlogy Wrap s jakýmkoli naším produktem a přidejte ji na svůj Instagram ve formě IGTV nebo Reels (filmový pás) s hashtagem #PowerlogyWrap. Pokud se vám nechce trápit s videem, postačí i fotka ve vašem profilu. Důležité je přidat hashtag #PowerlogyWrap do popisu, abychom si váš výtvor našli. 😊

Namísto tortilly, můžete použít lavaš, mexickou tortillu nebo si připravit vlastní těsto. V Powerlogy jsme pšeničnou tortillu zaměnili za doma připravenou bezlepkovou tortillu z kvalitních jednodruhových mouk – můžete se inspirovat naším receptem.

Soutěž nebo jinými slovy výzva potrvá do 20. 3. V závěru vylosujeme tři vítěze, kteří obdrží štědrou odměnu v podobě Powerlogy Wrap Packu.

Kromě hlavní výhry na konci soutěže budeme odměňovat i průběžně. Ty nejzajímavější wrapy odměníme vybraným oříškovým krémem.

Těšíme se na vaše výtvory! Síla čisté chuti ať je s vámi každý den.

Komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Zatím tady nejsou žádné komentáře.

Nejnovější informace ze světa funkčních potravin

Odebírejte Powerlogy newsletter a získejte -7 % na první nákup