🎄 Výhodné balíčky 1+1 a 2+1 GRÁTISDoprava zdarma při každé objednávce

-10%

Powerlogy Brain Support Pack

Produkty na podporu vysoké výkonnosti mozku

Káva s MCT olejem není zázrak na hubnutí. Pokud ji však zařadíte do své ranní rutiny, přinese vám mnoho metabolických výhod. Díky tomuto nápoji budete moci prodloužit částečný půst a přispět tak k tréninku svého metabolismu. Jednoduše naučíte tělo snadněji spalovat tuk. Přidejte nootropikum Brain Focus a vaše koncentrace se posune na novou úroveň.
1 657,00 1 499,00  s DPH
Omlouváme se, tento produkt již není v nabídce. Připravujeme pro vás nové potraviny. Přihlaste se k odběru newslettru a novinky se dozvíte první.

Powerlogy Brain Support Pack 1 499,00 
Powerlogy Brain Support Pack 1 499,00  s DPH

Powerlogy Organic Coffee Strong je směs zrn BIO arabiky z 50 % a prémiové robusty z Indie z 50 %. Zvolený způsob zpracování a pražení dokáže plně odbourat nežádoucí kyseliny a zároveň zachovat maximum esenciálních olejů a antioxidantů. Díky tomu můžete očekávat silnou, ale vyváženou chuť bez kyselosti, čistou energii a zdravé nakopnutí bez žaludečních potíží.

Káva jako životabudič funguje ještě účinněji v kombinaci s naším MCT olejem C8. Tento prvotřídní olej se skládá pouze z kyseliny kaprylové (C8) a nemá žádnou chuť ani vůni, takže je univerzální. Stačí jen trochu, abyste zlepšili produkci energie, ale také podpořili spalování tuků. Inspirujte se naším receptem na kávu Power Coffee.

A pokud si k ranní vylepšené kávě přidáte nootropika Powerlogy Brain Focus, vaše hlava získá novou úroveň koncentrace. Nootropika poskytují komplexní výživu mozku, zvyšují koncentraci, zlepšují paměť a zvyšují duševní výkonnost.

Chcete-li se o produktech dozvědět více, klikněte na následující odkazy:

Powerlogy Collagen 300 g

Proč si vybrat kolagen Powerlogy? Je chutný a má čisté složení. Obsahuje pouze hydrolyzovaný kolagen, nic navíc. Bez přídatných látek, umělých konzervantů a aromat. Zároveň je chutný a lahodně krémový. Může se používat jako zahušťovadlo v pokrmech a dokonce i jako náhrada smetany v kávě. Nakonec jedna doporučená dávka (10 g) obsahuje až 9000 mg čistého kolagenu.

Objevit více

Recenze produktu

Your email address will not be published.

Vaše hodnotenie

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Nejnovější informace ze světa funkčních potravin

Odebírejte Powerlogy newsletter a získejte -10 % na první nákup