🎄 Výhodné balíčky 1+1 a 2+1 GRÁTISDoprava zdarma při každé objednávce

Bulletproof Original Whole Bean Decaf Coffee 340 g

Zrnková káva bez kofeinu

Bezkofeinová zrnková káva pražená na stupeň medium, pocházející z malých farem certifikovaných Rainforest Alliance. 100% Arabica, která byla zbavená kofeinu šetrným švýcarským procesem Swiss Water®. Lahodná chuť s výraznými tóny skořice, kakaa a lískových oříšků.
629,00  s DPH
Jednotková cena 1 850,00 /kg

Bulletproof Original Whole Bean Decaf Coffee 340 g 629,00 
Bulletproof Original Whole Bean Decaf Coffee 340 g 629,00  s DPH

5 benefitů bezkofeinové zrnkové kávy Bulletproof Original Decaf Coffee

  • 100% Arabica pocházející z malých farem.
  • Odstranění kofeinu šetrným švýcarským vodním procesem (Swiss Water Process)
  • Počáteční chuť skořice, švestky a pomeranče, která vrcholí v kakaově-oříškovém závěru.
  • Kávová zrna pražená na stupeň medium, určená k domácímu mletí.
  • Káva neobsahuje mykotoxiny.

Doporučené dávkování: 2,5 lžičky mleté kávy na 250 ml vody.

Skladování: Kávu skladujte v uzavřeném sáčku nebo nádobě na chladném a suchém místě.

Co je to švýcarský „vodní“ proces?

Je to jedna z nejstarších metod dekofeinizace. Poprvé byla použita ve Švýcarsku v roce 1933, ale celosvětově se začala používat až o několik desetiletí později. Při tomto procesu se nepoužívá žádná chemie.

Tato metoda spočívá v šetrném namáčení ještě zelených kávových zrn v horké vodě po dobu nejméně osmi hodin. Vodný roztok absorbuje kofein ze zrn a poté se opakovaně filtruje pomocí uhlíku. Švýcarský vodní proces odstraní z kávy až 99 % kofeinu, aniž by výrazně ovlivnil její chuť.

Od počátku až po první doušek, aneb: proč je Bulletproof káva ta správná volba

Bulletproof používá pouze kávová zrna, která jsou ručně sbírána a získávána udržitelným způsobem od drobných pěstitelů podporujících místní komunity. Všechny tyto malé farmy mají také certifikaci Rainforest Alliance, která je zárukou kvality. Zajišťuje, že jsou dodržovány komplexní standardy udržitelného zemědělství, je zachována biologická rozmanitost a nejsou porušována lidská a pracovní práva zaměstnanců. To pomáhá společnostem a zemědělcům dosahovat vyšší kvality výroby, zlepšovat vztahy se zákazníky a klienty a posilovat jejich pověst.

Káva prochází podrobnými laboratorními testy, které odhalují přítomnost toxických chemických látek – mykotoxinů. Ty jsou schopny způsobit vážné zdravotní komplikace, jako jsou – zažívací problémy, bolesti hlavy nebo dokonce alergie. Tyto plísňové toxiny mohou vznikat při nešetrném skladování nebo zpracování kávových zrn. Nejčastěji při odpeckování, sušení nebo nesprávném skladování kávových zrn ještě v zelené podobě. Společnost Bulletproof spolupracuje s pěstiteli v každém kroku zpracování, aby zabránila vzniku plísní.

Kdo je Bulletproof?

Bulletproof je společnost zabývající se funkčními potravinami, jejímž cílem je dokázat, že „lepší je blíž, než si dokážete představit“.

Svou cestu odstartovala poté, co její zakladatel Dave Asprey objevil funkčnost kombinace kávy s MCT olejem a máslem. Zjistil, že obsahuje kvalitní tuky pro dlouhodobou energii.

Převzetí zodpovědnosti za své zdraví začíná péčí o to, jak se cítíte.

Výrobky Bulletproof jsou složeny z tradičních a vědecky podložených ingrediencí. Cílem je vytvořit potraviny, které posílí vaši mysl, nastartují vaše tělo a pomohou vám cítit se lépe – bez zažívacích problémů. Žádné potraviny Bulletproof neprošly genetickou modifikací a všechny jsou bezlepkové, neobsahují barviva ani sóju.

Složení a chuťová charakteristika

  • Popis produktu: Zrnková káva bez kofeinu s tóny skořice, ovoce, kakaa a lískových oříšků.
  • Hmotnost: 340 g
  • Složení: Zrnková káva bez kofeinu
  • Alergeny: Neobsahuje
  • Vyrobeno ve: USA

Recenze produktu 2

Your email address will not be published.

Vaše hodnotenie

Káva měla hodně tmavou barvu a zrna byla dost mastná, byla jsem zklamaná.

Konečně bezkofeinová verze kvalitní kávy

Nejnovější informace ze světa funkčních potravin

Odebírejte Powerlogy newsletter a získejte -10 % na první nákup