Využijte velkou akci -15 % na vše s kuponem POWER15

Káva a kakao

Káva má dvě velké výhody — chuť a funkci. Chuť závisí na faktorech, jako je typ kávových zrn, způsob přípravy kávy a to, co do šálku přidáte. Funkce znamená, jak se díky kávě cítíte — bděle, energicky a pro některé z nás více jako člověk a méně jako zombie.

Tyto funkční výhody však neplynou jen z kofeinu. Pokud chcete zvýšit svou energii, zahnat mozkovou mlhu a omezit chutě, měli byste věnovat pozornost třem klíčovým věcem — kvalitě kávových zrn, tomu, co do kávy přidáváte (pokud vůbec něco), a tomu, jak se po jejím vypití cítíte.

Společnost Powerlogy klade velký důraz, aby zajistila transparentnost a kontrolu nad všemi aspekty našeho procesu, od sklizně zrna po pražení.

Vlastnosti, díky kterým se na naši kávu můžete spolehnout

  • 100% ekologická certifikace a pěstování bez pesticidů a chemikálií.
  • Podrobné laboratorní testy na ochratoxiny a aflatoxiny.
  • Pomalé a šetrné pražení na střední stupeň pro silnou, ale vyváženou chuť bez kyselosti.
  • Eliminace přepečení a minimalizace AGEs — Advanced Glycation Endoproducts.
  • Svěžest a stabilní energie bez negativních účinků na žaludek.

Power Coffee s MCT olejem a máslem — tzv neprůstřelná káva

Tato silná káva doplňuje několik způsobů stravování, včetně paleo, nízkosacharidové a ketogenní diety, stejně jako přerušovaného půstu a OMAD (One Meal a Day). Díky charakteristické kombinaci kávy a kvalitních tuků vám neprůstřelná káva pomůže cítit se spokojeně, bděle a soustředěně.

O neprůstřelné kávě jste už možná slyšeli. Ale co přesně se do tohoto nápoje přidává?

Recept je překvapivě jednoduchý. Připravuje se ze tří konkrétních ingrediencí — organická bio káva, přepuštěné máslo (ghee) z mléka krávy krmené trávou, kokosový olej C8 MCT. Ne obyčejné máslo. Ne obyčejný kokosový olej. A to záměrně.

Každá z ingrediencí hraje nedílnou roli při vytváření šálku kávy, který se určitě liší od všeho, co jste dosud ochutnali.

Čistá káva — pokud pijete kávu každý den, chcete se ujistit, že jsou vaše zrna zpracovávána pečlivě, abyste omezili vystavení plísním. V Powerlogy jsme se zavázali k výrobě čisté kávy, což znamená, že můžete s důvěrou popíjet každé ráno Máslo z krav krmených trávou — je pro vás lepší než konvenční máslo. Je bohatší na živiny a plné výživných tuků. Navíc pochází od spokojených krav. Kokosový olej C8 MCT olej — tedy koncentrovaná verze těch dobrých látek, které v kokosovém oleji opravdu chcete. Podporuje regulaci hmotnosti, potlačuje hlad a dodává vašemu mozku vzpruhu.