🎄 Výhodné balíčky 1+1 a 2+1 GRÁTISDoprava zdarma při každé objednávce

Powerlogy Specialty Microlot Coffee 250 g Limited Edition

Limitovaná edice ručně sbírané kávy

POUZE 500 KUSŮ
Výběrová plantážní káva 100% Arabica z malé brazilské farmy, která získala ocenění Great Taste. V chuti je cítit pomerančová sladkost, lesní ovoce a mandlová dochuť. Zrna jsou pomalu pražená na stupeň omniroast s laboratorními testy kvality. Káva, jejíž cuppingové skóre dosahuje až 90 bodů, se pěstuje na farmách Santa Rita a Barra dos Coqueiros v oblasti Cerrado v Minas Gerais. Pochází z produkce tří sester, které pěstují limitované microlot kávy bez použití chemických látek a hnojiv.
449,00  s DPH
Jednotková cena 1 796,00 /kg

Powerlogy Specialty Microlot Coffee 250 g Limited Edition 449,00 
Powerlogy Specialty Microlot Coffee 250 g Limited Edition 449,00  s DPH

Vlastnosti, díky kterým se na naši výběrovou kávu můžete spolehnout:

 • 100% Direct Trade a osobní kontakt s farmou.
 • Ekologické pěstování bez použití pesticidů a chemikálií.
 • Pomalé a šetrné pražení omniroast pro všestranné použití na různé způsoby přípravy.
 • Eliminace přepražení a minimalizace AGE – Advanced Glycation Endoproducts.
 • Stabilní energie bez negativních účinků a kyselin na žaludek.
 • Podrobné laboratorní testy pro kontrolu ochratoxinů a aflatoxinů.

Co je to mikrolot?

Jedná se o zrnkovou kávu, která je výjimečná svým původem, kvalitou a malým množstvím – přibližně 40 sáčků ročně. Pěstitelé a producenti jsou si vědomi, že káva má výjimečnou kvalitu (85+ bodů při cuppingu), a proto věnují více času a pozornosti rozvoji její jedinečnosti. Mikroloty se sklízejí z určitého pozemku, nadmořské výšky a zpracovávají se odděleně od ostatní kávy z farmy, aby se zvýraznily mimořádné vlastnosti kávy.

Tato kávová limitka splňuje nejpřísnější kritéria kvality pro správnou podporu organismu a potěšení vašeho labužnického jazýčku.

Jedinečná chuť bez podráždění žaludku

Díky naší vybrané limitované edici mikrolotové kávy, způsobu zpracování a šetrnému pražení jsme schopni plně odbourat nežádoucí kyseliny a získat z kávy maximum esenciálních olejů, v nichž se skrývá antioxidační, chuťové a povzbuzující bohatství.

Inspirována zkušenostmi své rodiny s pěstováním kávy po více než tři desetiletí na farmách Santa Rita a Barra dos Coqueiros v oblasti Cerrado v Minas Gerais, farmářka Leda de Oliveira Nunes společně se svými sestrami realizovala agronomický projekt zaměřený na pěstování výběrových druhů kávovníkových zrn Microlot. Rozhodnutí působit na trhu vysoce kvalitních výběrových káv s certifikátem udržitelného zemědělství od „Rainforest Alliance“ od roku 2017 umožnilo Ledě a Verovi účastnit se světově uznávaných soutěží a v roce 2022 jejich kávová zrna získala také prestižní ocenění Great Taste.

Díky tomuto příběhu můžete i vy čerpat z naší limitované edice kávy souhru komplexní pomerančové a mandlové chuti a čisté energie, která vás zdravě nakopne, aniž by vám podráždila žaludek.

Složení a chuťová charakteristika

 • Popis produktu: Limitovaná edice pražené zrnkové kávy Arabica
 • Hmotnost: 250 g
 • Alergeny: Neobsahuje
 • Země původu: Brazílie
 • Vyrobeno na: Slovensko

Powerlogy Honey Granola 400 g

organic
Bezlepková granola s křupavými mandlemi, quinoou, medem, kokosem a lyofilizovanými jahodami, ve výběrové kvalitě bez cukru, palmového oleje a konzervantů.

Objevit více

Recenze produktu

Your email address will not be published.

Vaše hodnotenie

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Nejnovější informace ze světa funkčních potravin

Odebírejte Powerlogy newsletter a získejte -10 % na první nákup