Akce 2+1 na novou řadu inovativních proteinů | Úklid skladu s širokou nabídkou

Snídaně a snacky

Snídaně je nejdůležitější! Je to první jídlo dne, které může ovlivnit, jak se budeme cítit po celý den. V Powerlogy je naší vášní progresivní životní styl, který však musí dobře chutnat. Chceme přispět ke změně výživy dětí a rodin v České republice a na Slovensku a ukázat chutné a funkční alternativy. Začít postupně — a zlepšovat každé jídlo během dne. Jako první snídaně.

Velká část potravin Powerlogy je proto vhodná pro konzumaci ráno nebo mezi hlavními jídly — tzv snacky. Ať už jde o neprůstřelnou kávu s ghee (přepuštěným máslem) a MCT olejem, křupavou granolu, oblíbená ořechová másla a krémy — nugátový, kešu, mandlový nebo čokoládové tyčinky.

Potraviny Powerlogy jsou navíc vyvinuty tak, aby vyhovovaly různým stravovacím stylům, jako je veganský, nízkosacharidový i keto dietě.

Bezlepková miska granoly jako inspirace pro lepší snídani a komplexní výživu — připravte si komplexní snídaňovou misku založenou na poctivém plnotučném jogurtu (probiotika a bílkoviny), bezlepkové granole (pomalé sacharidy, bílkoviny a prebiotická vláknina), bobulovitém ovoci (vitaminy, minerály a polyfenoly) a ořechových máslech (kvalitní tuky, minerály, vláknina a vitaminy pro mozek).

U tohoto druhu snídaně nemusíte vůbec dělat kompromisy mezi zdravostí (funkčností) a chutí. Trik spočívá v tom, že mozek má rád pouze cukry a tuky. Pokud si však vyberete zdravé tuky a pomalé cukry z ovoce nebo vybrané bezlepkové sacharidy, jako je rýže, pohanka nebo vločky quinoa, máte vyhráno.

Pokud si chcete zapamatovat důležitou praktickou zásadu, začněte ve svém jídelníčku nahrazovat rychlé cukry pomalými a řešte otázku sytosti a chuti výběrem zdravých tuků.