Nezapomeňte si v košíku přidat Upgraded Collagen Bar jako dárek ZDARMA.

Superfoods

Výběr superfood produktů je klíčem k dosažení optimálního zdraví a vysoké množství energie. Naše vysoce kvalitní, pečlivě vybrané a chutné superfoods jsou zdrojem přírodních živin, které pomáhají podporovat imunitní systém, zlepšují trávení a dodávají energii.

Vyberte si z naší nabídky, která zahrnuje protizánětlivou BIO superfood mix s kurkumou a adaptogeny Powerlogy Upgraded Organic Turmeric a také nepražené BIO kakao s léčivými houbami Chaga a Lion’s Mane Powerlogy Upgraded Organic Cacao. S našimi superfoods získáte celé spektrum živin včetně vitamínů, minerálů, vlákniny a spousty antioxidantů.

Myslíme i na ty, kteří dodržují speciální diety, takže všechny výrobky v naší nabídce jsou bezlepkové, bezmléčné, veganské a bez přidaného cukru. Ať už je váš životní styl nebo stravovací preference jakékoli, Powerlogy superfoods zapadnou do vaší každodenní rutiny.

Náš tým odborníků se věnuje neustálému výzkumu a vývoji, aby jsme vám mohli přinášet inovace v oblasti superfoods. Jsme připraveni poradit vám s výběrem těch nejlepších produktů pro vaše individuální potřeby.

Nenechávejte své zdraví náhodě, a proto investujte do sebe tím, že do svého jídelníčku zařadíte kvalitní superfood produkty. Změňte svůj životní styl k lepšímu a ciťte se plní energie a vitality. Objevte s námi naše funkční superfood produkty a začněte žít zdravěji ještě dnes.